PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از ScriptManager

fri jun
جمعه 04 مرداد 1392, 15:56 عصر
با سلام خدمت دوستان

من وقتی تو یه page از ScriptManager استفاده می کنم ، RequiredFieldValidator هایی که استفاده کردم از کار می افتن ، یعنی تازه بعد از رفرش صفحه متوجه خالی بودن مقدار یه textbox میشن
کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟

fri jun
جمعه 04 مرداد 1392, 19:11 عصر
اساتید به کمکی برسونید ...
یعنی کسی به این مشکل برخورد نکرده؟؟؟

arashnaderi
جمعه 04 مرداد 1392, 19:33 عصر
سلام کدتونو اینجا بزارید بررسی کنند دوستان

fri jun
جمعه 04 مرداد 1392, 23:56 عصر
اخه کد خواستی نیست که بخوام بزارم
شما فکر کنید یه صفحه عادی مثلا register که توش چند تا textbox و چند تا RequiredFieldValidator هست
در حالت عادی کار میکنن این RequiredFieldValidator ها ولی تا یه ScriptManager به صفحه اضافه میکنم از کار می افتن ، یعنی بعد لود شدن دوباره صفحه ، کار میکنن
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم :افسرده:

tree1371
شنبه 05 مرداد 1392, 01:02 صبح
مشکل داره script manager رو باید بین تگ form بزاریدا . اگر میزارید این یعنی هسته ویژوالتون مشکل داره اگر از ورژن دات نیوک 4.5 استفاده می کنی برو تو کانفیگ تمام 4.5 ها رو بکن 4.0 در غیر اینصورت یک بار repair کن

iranolom
شنبه 05 مرداد 1392, 01:38 صبح
شنیده بودم یه سری مشکل پیدا می کنن ولی من خودم که دارم از استدیو 2010 استفاده می کنم و اسکریپت رو کنار هم ولیتدیتور ها استفاده می کنم مشکلی ندارم

تازه یه سری ولیدیتور رو تو بسته تولکیت مایکروسافت می تونی پیدا کنی که شبیه همین ولیدیتور ها ولی با کمی امکانات تخصصی تر هستش نیز می تونی استفاده کنی

http://iranolom.ir/signup.aspx

مثلا تو این صفحه هم از ولیدیتور های خود استدیو و هم از اون بسته تولکیت استفاده شده ببنید اون مشکلی که میگید اینجا هم وجود داره ؟

fri jun
شنبه 05 مرداد 1392, 13:38 عصر
tree1371 عزیز ، بررسی کردم و دیدم حتی بین تگ form هم میزارم مشکل وجود داره
فقط یه نکته این که asp.net که دارم کار میکم 3.5 هست که این مشکل رو ایجاد می کنه ، توی asp.net 4 این مشکلی وجود نداشت

fri jun
شنبه 05 مرداد 1392, 13:45 عصر
من از 2012 استفاده می کنم و این جوری که فهمیدم مشکل از net framework 3.5. بود

من اون page رو دیدم اونجا مشکلی نداشت ، اما می تونم بپرسم چه ربطی به مشکل من داشت دیدن اون page? :متفکر:

tree1371
شنبه 05 مرداد 1392, 14:24 عصر
چون فریم ورک 3.5 اون ولیدیتور هارو پشتیبانی نمی کنه حتی واسه 4.5 هم باید یک خط کد اضافه کنی تا پشتیبانی کنه

fri jun
شنبه 05 مرداد 1392, 18:20 عصر
دوسنان عزیز من دوباره که تست کردم متوجه شدم که مشکل از web.config بود یعنی تغییراتی دادم که باعث بروز اون مشکل می شد
وگرنه هم در 3.5 هم در 4 به درستی کار میکنه ScriptManager و تداخلی تو کار RequiredFieldValidator ها ایجاد نمی کنه

با سپاس از همه