PDA

View Full Version : تغییر اندازه سلول های گرید جانوس

نیما حتمی
جمعه 04 مرداد 1392, 18:51 عصر
با سلام
دوستان من میخواستم بدونم چطور در گرید جانوس می توان اندازه سلول هارو متناسب با متن داخلشون ست کرد

نیما حتمی
شنبه 05 مرداد 1392, 10:51 صبح
کسی نیست کمک کنه؟

نیما حتمی
شنبه 05 مرداد 1392, 14:06 عصر
یعنی واقعا کسی بلد نیست؟
:ناراحت:

sadaf_
شنبه 05 مرداد 1392, 16:56 عصر
هر ستون رو می شه
ولی هر سلول رو امتحان نکردم
مگر سورس اون رو نداری؟

نیما حتمی
شنبه 05 مرداد 1392, 17:14 عصر
منظور منم همون ستون هست
چطوریه؟

نیما حتمی
یک شنبه 06 مرداد 1392, 12:21 عصر
کسی نیست کمک کن؟بابا یکی کمک کنه توروخدا
من گریدمو از طریق design درست نکردم تو برنامه با یه select ساده اومدم گریدمو پر کردم واسه همین پروپرتی های مربوط به هر ستون رو ندارم که بخوام تنظیماتشو اوکی کنم دوستان بگن چطور این مشکلو حل کنم که شده واسه من رویا

SqlDataAdapter insert = new SqlDataAdapter(@"select Id as ردیف,ShGH as [شماره قرارداد],NameHotel as [نام هتل],Nametor as [نام تور],rezerv as [نوع رزرو],Towotagh as [دو تخته],treeotagh as [سه تخته],fourotagh as [چهار تخته],fiveotagh as[پنج تخته],sexotagh as [شش تخته],Nameuser as[نام کاربر],NameC as[نام مسافر],Familyc as[نام خانوادگی],ShMobile as [شماره موبایل],dateintertohetel as [تاریخ ورود به هتل],Typevasileraft as [نوع وسیله رفت],Typevasilebargasht as [نوع وسیله برگشت],Timeraft as [ساعت رفت],Timebargasht as [ساعت برگشت],Datesabtenam as[تاریخ ثبت نام],count as [تعداد مسافر],radeseni as [رده سنی],request as [درخواست کننده],
madarek as مدارک,Comm as توضیحات ,accountkol as [هزینه کل تور],Tiketfrom as[بلیط رفت از],tiketbargashgt as [بلیط برگشت از],singletransfer as[ترانسفر یکطرفه],dtransfer as [ترانسفردوطرفه],gasht as [گشت],sobhane as [صبحانه],nahar as [ناهار],sham as [شام],S2 as [سرویس 2تخته],s3 as [سرویس3تخته],s4 as [سرویس4تخنه],s5 as [سرویس5تخته],s6 as [سرویس6تخته],typegh as [نوع قرارداد],vagozar as [واگذار به],ModateE as [مدت اقامت],TypeTor as [نوع تور],DateBack as [تاریخ برگشت],NameLeider as [نام لیدر],CodeMelli as [کد ملی] from customer where typePassenger='true' ", connect);

نیما حتمی
یک شنبه 17 شهریور 1392, 17:16 عصر
در این دیار غربت کسی نیست یاری کنه مارو

نیما حتمی
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 18:25 عصر
کسی نیست کمک کنه دوستان ثواب داره به خدا