PDA

View Full Version : خروجی به اکسل بصورت پویا و خاص

نیما حتمی
شنبه 05 مرداد 1392, 11:55 صبح
با سلام
دوستان دادن خروجی گرید به اکسل بطور کل در اینترنت زیاد کدش هست و مشکلی هم نیست.ولی دادن خروجی بعضی از ستونهای گرید به اکسل رو من ندیدم و نتونستمم تو اینترنت پیدا کنم.فرض کنید ما 20 ستون داریم در گریدمون و میخواهیم موقع خروجی به اکسل کاربر فیلدهای مورد نظرشو انتخاب کنه(مثلا نام-نام خانوادگی-تلفن-آدرس) بعد براساس اون انتخابا خروجی به اکسل انجام بشه نه همه ستونها
این کار مزایای زیادی داره از اساتید هر کی بلده بگه ما کم تجربه ها هم استفاده کنیم

Hkarimi
شنبه 05 مرداد 1392, 12:54 عصر
سلام.
به لینک زیر سر بزن و اونجاهایی که توی حلقه For کلمه columnCount رو دیدی به دلخواه تغییرش بده. مثلا اگر میخوای ستونای اول و دوم و چهارم رو داشته باشی کافیه حلقه For رو 0 تا 3 بذاری و داخلش بگی اگه شمارنده حلقه 2 شد Continue کنه. کار ساده ایه و نیازی به توضیح اضافه نداره.

http://barnamenevis.org/showthread.php?409126-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-DataGridView-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84&p=1822997#post1822997

danialafshari
شنبه 05 مرداد 1392, 13:00 عصر
با سلام
دوستان دادن خروجی گرید به اکسل بطور کل در اینترنت زیاد کدش هست و مشکلی هم نیست.ولی دادن خروجی بعضی از ستونهای گرید به اکسل رو من ندیدم و نتونستمم تو اینترنت پیدا کنم.فرض کنید ما 20 ستون داریم در گریدمون و میخواهیم موقع خروجی به اکسل کاربر فیلدهای مورد نظرشو انتخاب کنه(مثلا نام-نام خانوادگی-تلفن-آدرس) بعد براساس اون انتخابا خروجی به اکسل انجام بشه نه همه ستونها
این کار مزایای زیادی داره از اساتید هر کی بلده بگه ما کم تجربه ها هم استفاده کنیم

سلام
منم همچین چیزی برای دفتری ساختم
شما ابتدا بیا این کوئری رو اعمال کن نتیجه ش مگه نمیشه اون چیزی که می خوای !؟ حالا اینو می تونی با Stimul Report به اکسل ذخیره کنی یا از طریق دیتاگرید ذخیره کنی
موفق باشی

نیما حتمی
شنبه 05 مرداد 1392, 13:45 عصر
مرسی از اینکه پاسخ دادین
من یه چیزی فراتراز این میخوام
وقتی کاربر دکمه خروجی به اکسل رو میزنه ابتدا نام ستونهای گرید در یک لیست باکس نشون داده بشه و کاربر بتونه انتخاب کنه ستونهای مورد نیازشو و اونایی که انتخاب میکنه رو در خروجی به اکسل نشون داده بشه

میدونم که کار ساده ای نیست ولی این ما ها هستیم که سخت و آسون میکنیم
خودم خیلی رو این موضوع کار کردم نتیجه نگرفتم دوستان لطفا کمک کنن

مرسسسسسسسسس:بوس: