PDA

View Full Version : سوال: دو خطا در نصب برنامه ام که فقط از Stimule soft استفاده کرده ام؟

Mosafers
شنبه 05 مرداد 1392, 12:11 عصر
سلام ببخشید من یه برنامه کوچیک نوشتم نمیدونم برای موقع نصب خطای زیر رو میده ؟
فایل های dll رو هم کنار پروزه قرار دادم و از اونجا add refrence کردم...

میشه لطفا یکی از دوستان روش استفاده از dll های stimul رو بگه اصلا خودتون چطور یه پروژه ساختید؟

hamid_0341
شنبه 05 مرداد 1392, 12:18 عصر
سیستمتو با administrator بیار بالا :چشمک:

setareh masompoor
شنبه 05 مرداد 1392, 13:00 عصر
يه مشكل ديگه هم ممكنه باشه و اون اينه كه بايد اون dll هاي استيمول كه استفاده كردي تو فولدر debug برنامه يعني كنار فايل اجرايي برنامت كپي كني

danialafshari
شنبه 05 مرداد 1392, 13:07 عصر
پست های منو بگرد. نوشتم کدوم dll ها باید به رفرنس اضافه بشه

Mosafers
دوشنبه 07 مرداد 1392, 14:37 عصر
ممنونم از نظراتتون

سیستمتو با administrator بیار بالا
بالا آوردم نشد.

يه مشكل ديگه هم ممكنه باشه و اون اينه كه بايد اون dll هاي استيمول كه استفاده كردي تو فولدر debug برنامه يعني كنار فايل اجرايي برنامت كپي كني

پست های منو بگرد. نوشتم کدوم dll ها باید به رفرنس اضافه بشه

سلام
StiReport فقط مال Design درون برنامس
ولی اگر می خوای روی سیستم های دیگه هم اجرا بشه dll های زیر رو Add Refrence کن و Local رو برابر True کن
همه ی dll های Stimul باید local = True باشن
Stimulsoft.Base.dll
Stimulsoft.Controls.dll
Stimulsoft.Controls.Win.dll
Stimulsoft.Report.dll
Stimulsoft.Report.Win.dll

فایل های dll بالا رو توی پوشه Debug ریختم و add refrence کردم و در VS پروژه رو که اجرا میکنم خطا نمیده و درست اجرا میشه اما وقتی خروجی میگیرم یعنی Publish میکنم و نصب و اجرا خطا ی زیر رو دوباره میده؟
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=107993&stc=1&d=1374912654

Mosafers
سه شنبه 08 مرداد 1392, 11:38 صبح
سلام
دوستان کسی نظری نداره؟

fakhravari
سه شنبه 08 مرداد 1392, 11:40 صبح
پروژه ضمیمه کن برسی کنم.

Mosafers
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:20 عصر
ممنونم آقای fakhravari از نظرتون پروژه من تحت ویندوز هستش سرعت اینترنتم دچار مشکل شده قادر به آپ نیستم باید تمدید کنم و پروژه ام خیلی خیلی سنگین هستش...

شرح کارم اینه :
برنامه توی حالت دیزاین گزارش رو درست اجرا میکنه اما بعد از Setup سازی با خطای باز کردن گزارش مواجه میشه!

danialafshari
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:20 عصر
ممنونم از نظراتتون

بالا آوردم نشد.

سلام
StiReport فقط مال Design درون برنامس
ولی اگر می خوای روی سیستم های دیگه هم اجرا بشه dll های زیر رو Add Refrence کن و Local رو برابر True کن
همه ی dll های Stimul باید local = True باشن
Stimulsoft.Base.dll
Stimulsoft.Controls.dll
Stimulsoft.Controls.Win.dll
Stimulsoft.Report.dll
Stimulsoft.Report.Win.dll

فایل های dll بالا رو توی پوشه Debug ریختم و add refrence کردم و در VS پروژه رو که اجرا میکنم خطا نمیده و درست اجرا میشه اما وقتی خروجی میگیرم یعنی Publish میکنم و نصب و اجرا خطا ی زیر رو دوباره میده؟
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=107993&stc=1&d=1374912654

ی جای کارو اشتباه کردی
اصلا محتویات پوشه ی debug رو ببر و تست کن اگر اجرا شد با یک نرم افزار دیگه براش setup بساز
برنامه من به درستی داره کار میکنه و مشکلی نداره !

Mosafers
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:25 عصر
ممنونم که بهم خبر دادید :
خوب ببینید دانیال عزیز مگه من نیاید حتما برای ساخت Setup قسمت زیر رو انجام بدم ؟
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=108149&stc=1&d=1375171910

چون باید .net framework , sqlexpress و غیره رو با این قسمت در کنار برنامه قرار بدم...

اصلا محتویات پوشه ی debug رو ببر و تست کن اگر اجرا شد با یک نرم افزار دیگه براش setup بساز

اگه با برنامه ای دیگه بخوام setup درست کنم چطور dll ها رو به برنامه بشناسم. پس مراحل عکس باید طی بشه درسته؟

danialafshari
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:45 عصر
خیر
کافیه برای محتویات پوشه Debug ستاپ بسازید ! همین !

Mosafers
سه شنبه 08 مرداد 1392, 13:29 عصر
ممنونم یه برنامه setup ساز کار های نصب برنامه های پیش نیاز رو هم میکنه یعنی برنامه Setup ساز sql و غیره رو هم نصب میکند؟
پس من اصلا نیاز به build ندارم؟

danialafshari
سه شنبه 08 مرداد 1392, 13:36 عصر
بله شما فقط پروژه رو Build کنید و برای محتویات پوشه Debug با برنامه هایی مثل Install Shield یا advanced installer ستاپ بسازید
نیازی به publish نیست
با ستاپ ساز خود vs هم میشه که در فروم آموزشش هست

Mosafers
سه شنبه 08 مرداد 1392, 13:46 عصر
ممنونم دوست خوبم خیالم راحت شد امیدوارم مشکلم با setup ساز های حل شد.

دست شما درد نکنه واقعا ممنونمخیلی کمکم کردید خیلی سردر گم بودم تو مراحل آخر گیر کرده بودم تقریبا تمومه کارم فقط مشکل سر همین قسمت ها بود.