PDA

View Full Version : سوال: عمل warp تکست (رفتن به خط بعد ) به صورت اتوماتیک

tarsim
شنبه 05 مرداد 1392, 12:21 عصر
سلام به اساتید محترم . من میخوام سمت کاربر وقتی داره توی تکست باکس تایپ میکنه با طول کاراکتی که من تعریف کرم وقتی کاراکتراش رسید به مثلا 10 کاراکتر ادامش بره سطر بعد نوشته بشه چیکار باید بکنم ؟

HidDeN_OutX.Exe
شنبه 05 مرداد 1392, 12:56 عصر
سلام دوست من

اینو تو رویداد KeyPress تکست باکس قرار بدین :

if ((textBox1.Text.Count()%10)==0)
{
e.KeyChar = (char)Keys.Enter;

}

موفق باشید ;

tarsim
شنبه 05 مرداد 1392, 13:02 عصر
سلام مرسی از پاسخ ولی #C نیست asp.net رویداد KeyPress ندارهمن فکر کنم مشکلم باjava scrip حل بشه فقط کدش رو نمیدونم

tarsim
شنبه 05 مرداد 1392, 13:28 عصر
اینجا از دوستان کسی نسیت جواب مارو بده ؟ ثواب داره ها

tarsim
شنبه 05 مرداد 1392, 14:47 عصر
آقا هیچ کسی نمیتنه کمک کنه ؟

tarsim
یک شنبه 06 مرداد 1392, 03:57 صبح
خب ایم مشکلم که حل نشد حالا مونده سمت سرور من یه کدی میخوام که بیاد هرچی توی textbox وارد میشه 10 تا کاراکتر که شد یک <br /> بزنه
که من توی بانکش مثل حالت ادیتور ذخیرش کنم . دوستان مشکلم اینه یک گرید ویو که یک label از بانک txt که مقدار همون textbox هست رو میخونه
حالا اگر من فقط خود مقدار textbox رو بریزم توی بانک (موقع نظر دادن) label میاد همرو پست سر هم نشون میده و نمیشکنه خط رو و این باعث میشه گرید
ویو کش بیاد و من این رو نمیخوام . حتی نمی خوام هم اسکرول بشه . تنها راهش اینه که موقعی که هر سطر textbox به شماره مور نظر برسه مثلا 10 کاراکتر
بیاد یک <br /> بینشون ثبت شه و بقیش رو تو سطر بعد نشون بده . حالا کسی از اسا تید محترم میتونه به داد من برسه ؟

tarsim
یک شنبه 06 مرداد 1392, 12:59 عصر
دوستان یعنی راهی نیست ؟

General-Xenon
یک شنبه 06 مرداد 1392, 13:29 عصر
دوستان یعنی راهی نیست ؟

سلام . ببین دوست عزیز شما این کار رو باید با استفاده از Javascript یا JQUERY انجام بدی که اساتید محترم برات نوشتن.هیچ EVENT برای این کار در ASP وجود نداره.. موفق باشی

crazy_1892
دوشنبه 07 مرداد 1392, 08:37 صبح
منظورتو نفهمیدم اصلا
دقیقا بگو میخاوی چیکار کنی تا کمکت کنم

tarsim
دوشنبه 07 مرداد 1392, 09:29 صبح
مرسی دوست عزیز مشکلم حل شد :قلب:

DeveloperStudio
سه شنبه 08 مرداد 1392, 04:30 صبح
به این صفحه برو :

چند خطی کردن ( Miltiline ) کنترل کادر متن TextBox (http://developer1.ir/ASP_NET/Standard/TextBox_Multiline.aspx)