PDA

View Full Version : نشر برنامه

darkenerboy
شنبه 05 مرداد 1392, 22:11 عصر
سلام
من یک برنامه نوشتم به اسم کتابدار رویدا که یک پلتفرم نمایش کتاب هستش:خجالت:
و یکسری هم تا حالا کتاب براش منتشر کردم توی مارکت کندو :بوس:
کتابدار (http://cando.asr24.com/app.jsp?appId=1478614&appname=%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7) - هیتلر کیست (http://cando.asr24.com/app.jsp?appId=1484992&appname=%D9%87%DB%8C%D8%AA%D9%84%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D8%AA-!) - صعود تا سقوط (http://cando.asr24.com/app.jsp?appId=1569663&appname=%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7) - خسرو شیرین (http://cando.asr24.com/app.jsp?appId=1572530&appname=%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88-%D9%88-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86) و ...
البته دوتا عنوان اول رو توی بازار هم منتشر کردم :عصبانی++:
ولی بازار خیلی اذیت میکنه مثلا کتاب "صعود تا سقوط" رو که محتوای تاریخی داره رو رد کرده و ایمیل داده شماره مجوز چاپ کتاب و سال انتشار اون رو باید داشته باشم در حالی که این یک مطلب تحقیقی از سایت ویکی پدیاست و نشر با ذکر منبع از نظر قانونی اشکالی نداره ! :متعجب:
از طرف دیگه واسه ی کتاب "خسرو و شیرین" هم همین رو گفته که اون هم من متنش رو از نت گرفتم ! :متعجب:
تازه واسه انتشار کتابدار هم کلی داستان داشتم باهاش:اشتباه:

البته از منابع مورد اعتمادی هم یک سری دلیل برای این سنگ اندازی های بازار بیان شده که یکیش این هستش که خودش هم داره رو یک پلتفرم کتاب مثل همین کار میکنه و ... :متفکر:
و دلایل بازار بیخوده چون توی بازار کلی مطلب بدون ذکر منبع وجود داره ! :چشمک:

حالا کسی راهی، مارکت های دیگه ای، سایت و ... میتونه پینهاد بده واسه نشر برنامم ! :افسرده:
ممنون میشم اگه کمک کنین تا برنامم رو منتشر کنم :قلب::بوس::تشویق:

rubiks.kde
یک شنبه 06 مرداد 1392, 00:31 صبح
دمت گرم بابا ولی داغ دل ما رو تازه کردی.
این همه برنامه توی بازار منتشر کردم ولی هنوز هم نفهمیدم دلیل این سنگ اندازی ها چیه .
یه برنامه منتشر کردم رد شد ایمیل زدن چرا این اینقد پرمیشن داره؟
یکی دیگه که کفرمون رو در آوردن همش میگفتن روی نکسوس 7 اجرا نمیشه در حالی که شما هم توی توضیحاتتون نوشته بود روی نکسوس 7 اجرا نمیشه.

darkenerboy
یک شنبه 06 مرداد 1392, 00:39 صبح
اره
برنامه ی منم تایید نمی کردن مجبور شدم نوشتم دیگه :لبخند:
توی نظرات هم یکی نوشته اجرا میشه :تشویق:
روی دو تا نکسوز 7 فیزیکی اجرا کردیم شد :متفکر:
توی ایمولاتور هم روی نکسوز 7 اجرا شد :افسرده:
ولی روی نکسوز بازار اجرا نمیشد :عصبانی++:

rubiks.kde
یک شنبه 06 مرداد 1392, 01:09 صبح
اره
برنامه ی منم تایید نمی کردن مجبور شدم نوشتم دیگه :لبخند:
توی نظرات هم یکی نوشته اجرا میشه :تشویق:
روی دو تا نکسوز 7 فیزیکی اجرا کردیم شد :متفکر:
توی ایمولاتور هم روی نکسوز 7 اجرا شد :افسرده:
ولی روی نکسوز بازار اجرا نمیشد :عصبانی++:

دقیقا مثل من

Modernidea
یک شنبه 06 مرداد 1392, 02:20 صبح
سلام

یه جورایی حق دارن که سخت گیری کنند. واقعا برنامه های با کیفیت های خیلی خیلی پایین در بازار زیاده که بعضیاش پولی هم هست! متاسفانه از اگر از اول همینقدر سخت میگرفتن الان این وضعیت نبود. البته قبول دارم که بعضی وقت ها هم سختگیری هاشون نسنجیده و افراطی است.

به هر حال، مارکت دیگه ای هم هست که خیلی طرفدار پیدا کرده و اون "کندو" هست. کندو کمتر سخت میگیره!

موفق باشید.

abbasalim
یک شنبه 06 مرداد 1392, 02:45 صبح
مایکت رو هم فرامویش نکنین
پلازا هم خوبه
همچنین پلی استور مربوط به and-roid.ir
اینا خوبن سایت های دانلود برنامه های اندرویدی هم یادتون نره

darkenerboy
یک شنبه 06 مرداد 1392, 03:34 صبح
سلام

یه جورایی حق دارن که سخت گیری کنند. واقعا برنامه های با کیفیت های خیلی خیلی پایین در بازار زیاده که بعضیاش پولی هم هست! متاسفانه از اگر از اول همینقدر سخت میگرفتن الان این وضعیت نبود. البته قبول دارم که بعضی وقت ها هم سختگیری هاشون نسنجیده و افراطی است.

به هر حال، مارکت دیگه ای هم هست که خیلی طرفدار پیدا کرده و اون "کندو" هست. کندو کمتر سخت میگیره!

موفق باشید.

مرسی از توجه شما
ولی من که دلیلاشون رو گفتم :عصبانی++:
بعدشم دستتون درد نکنه !
برنامه ی من بی کیفیت هستش ! :افسرده:

مایکت رو هم فرامویش نکنین
پلازا هم خوبه
همچنین پلی استور مربوط به and-roid.ir
اینا خوبن سایت های دانلود برنامه های اندرویدی هم یادتون نره

مرسی از زمانی که گذاشتید
لینکاش رو هم میشه بزارین ؟
ممنون

hamyd_reza
یک شنبه 06 مرداد 1392, 04:13 صبح
----------

darkenerboy
دوشنبه 07 مرداد 1392, 02:24 صبح
این روز ها همه توسعه دهنده ها با این واژه "روی نکسوس 7 با اندروید 4.2.2 اجرا نمیشه" آشنا هستند شما چطور ؟ :قهقهه:

Modernidea
دوشنبه 07 مرداد 1392, 04:28 صبح
بعدشم دستتون درد نکنه !
برنامه ی من بی کیفیت هستش ! :افسرده:

بنده اولا برنامه شما را ندیدم که بخواهم نظر بدم خوب است یا بد! دوما این جمله را هم گفتم که "البته قبول دارم که بعضی وقت ها هم سختگیری هاشون نسنجیده و افراطی است".

موفق باشید.