PDA

View Full Version : از هرصقحه ای که وارد شدم به همان صفحه برگردم

jamejam123
یک شنبه 06 مرداد 1392, 10:05 صبح
سلام به دوستان عزیز
من فایلی دارم به نام login.php که وقتی کاربران می خواهند وارد سایت شوند.اطلاعات را به آن صفحه می فرستم. تااطلاعات را پردازش کند.اگر نام کاربری با رمز عبور درست بود.پیغام خوش آمد ومنو کاربری ظاهر شود.
حال معلوم نیست کاربران از صفحه اصلی وارد سایت شوند.یا از صفحه گالری و...
می خواهم از همان صفحه ای که اطلاعات را فرستادم به همان صفحه برگردم.
مثلا از صفحه تماس با ما اطلاعات را فرستادم نتایج را در تماس با ما مشاهده کنم.
چگونه این کار را انجام دهم.
امیدوارم منظورم را متوجه شده باشین.
با تشکر

MMSHFE
یک شنبه 06 مرداد 1392, 11:56 صبح
ساده ترین راه استفاده از ['SERVER['HTTP_REFERER_$ هست که البته بخاطر مسائل امنیتی باید با احتیاط بکار ببرین.

AliRezaPro
یک شنبه 06 مرداد 1392, 12:03 عصر
تو صفحه ی لاگین خودتون یه کانستراکت بسازین که ورودیش صفحه باشه , تو هر صقحه بعد از چک کردن سشن , اگر درست نبود اونو با اسم صفحه به صفحه ی لاگین هدایت کنید (یا اسم صفحه رو با گت یا پست بفرستید).

iranolom
یک شنبه 06 مرداد 1392, 12:10 عصر
شما می توانید زمانی که کاربر رو به صفحه لاگین دارید راهنمایی می کنید یه کوئری استرینگ هم همراه آن که دارای مسیر فعلی صفحه تون هم هست رو بفرستید این طور

www.a.com/t.htm

اگر اینجا بودید و منتقل مییشد به صفحه لاگین به این صورت به صفحه لاگین هدایتش کنید

www.a.com/loging.htm?brow=www.a.com/t.htm

که بعد از لاگین صحیح بررسی کنید که آیا کوئری موجود هستش یا نه اگر آره که دوباره به اون صفحه برگرده ...

jamejam123
یک شنبه 06 مرداد 1392, 12:39 عصر
شما می توانید زمانی که کاربر رو به صفحه لاگین دارید راهنمایی می کنید یه کوئری استرینگ هم همراه آن که دارای مسیر فعلی صفحه تون هم هست رو بفرستید این طور
.
تشکر فراوان از شما دوستان عزیز
ببخشین شما در اینجا نوشتید brow=address site من در اینجا آدرس سایت را چگونه در یافت(پیدا) کنم.
آیا برای این کار تابعی وجود دارد.
می شود روش آن را بگویید
بازهم تشکر فراوان از شما دوستان گرامی

MMSHFE
یک شنبه 06 مرداد 1392, 12:44 عصر
['SERVER['REQUEST_URI_$