PDA

View Full Version : سوال: شکایت به کی؟؟/

machin11
دوشنبه 07 مرداد 1392, 11:56 صبح
باسلام چرا مدیران بخش برنامه نویسی اصلا جواب من را نمی دهند هرچه را هنمایی می خواهم کسی به دادم نمیرسه آقایان حامد مصافی بهروز عباسی و مهدی موسوی پس من کجا باید سوالایم را جواب بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

veniz2008
دوشنبه 07 مرداد 1392, 13:34 عصر
سلام.
اصول کار به اینصورت هست:
1. اول باید با عبارات مختلف درباره موضوع مورد نظرتون در سایت جستجو کنید. خوشبختانه خیلی از موضوعات قبلا بحث شده و نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست ولی متاسفانه جستجوی سایت، چندان کارآمد نیست. به همین خاطر گفتم با عبارات مختلف جستجو کنید. (مثلا ممکنه بنویسید "گریدویو" یه چیزی بیاره بنویسید "دیتاگریدویو" یه چیز دیگه و بنویسید "گرید" اصلا چیزی نیاره!!. پس با کلمات مختلف سعی کنید جستجو کنید.
2. اگر از جسجو به نتیجه نرسیدید، اونوقت در تالار و بخش مناسب، یک تاپیک ایجاد کنید و سوالتون رو مطرح کنید.
3. مدیران رو ول کنید. بصورت کلی (درباره همه مصداق نداره) ایرانی جماعت، ظرفیت رسیدن به یک مقامی رو نداره. ظرفیتمون با همون کلمات "مدیر بخش" یا "مدیر کل سایت" و ... خیلی زود پر میشه.
موفق باشید.

BORHAN TEC
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:27 عصر
سلام

باسلام چرا مدیران بخش برنامه نویسی اصلا جواب من را نمی دهند هرچه را هنمایی می خواهم کسی به دادم نمیرسه آقایان حامد مصافی بهروز عباسی و مهدی موسوی پس من کجا باید سوالایم را جواب بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب. شما که تا این لحظه فقط یک پست زدی! چطوری میگین که کسی به دادم نمیرسه؟ در ضمن داشتن چند اکانت در سایت هم در این سایت قانونی نیست. :چشمک:

دوست عزیز مشکل اینجاست که بسیاری از کاربران قبل از اینکه مشکلشون رو مطرح کنند جستجوهای لازم رو انجام نمیدهند. لا اقل بهتره که قبل از پرسیدن سوال یکبار از گوگل استفاده بشه. من خودم بارها با مسائلی روبرو بوده ام که 10 بار به سوالات مشابه جواب داده ام. 20 بار گفته ام که قبلاً در این مورد بحث شده و جستجو کنید. این کاملاً طبیعی است که بعد از 10+20 بار دیگه هیچ جوابی به سوال مربوطه نمیدم. بعد هم طرف میاد بعد از سه روز دوباره توی همون تاپیک پست میزنه که "کسی نیست جواب بده" که تاپیک رو بالا بیاره. بعد هم شک می کنم که نکنه گوگل از کار افتاده و بعد هم با یک سرچ 20 ثانیه ای در گوگل میبینم که راه حل مشکل به صورت کامل توضیح داده شده! :عصبانی++:

حالت دیگه اینه که طرف یک تاپیک با عنوان "کمک کمک، اگه تا فردا این کد رو تحویل ندم استادم منو میکشه، وای وای وای". اصولاً بقیه با دیدن چنین عنوانهایی حالشون بد میشه و خدا رو شکر بخش C++ هم پر از این تاپیک هاست و بنده هم به شخصه به خاطر همین موضوع حالم از بخش C++ این سایت بهم میخوره و تقریباً هیچ موقع به این بخش مراجعه نمی کنم. :ناراحت:

حالت دیگه اینه که شخصی که سوال میپرسه فکر میکنه که بقیه علم غیب دارن. اینقدر سوال رو خلاصه میپرسه که اصلاً آدم نمیفهمه که طرف منظورش چیه! بد نیست که لااقل کسی که سوال میپرسه سوال خودش رو با ذکر جزئیات مطرح کنه.

حالت دیگه هم اینه که کسی که جواب سوال رو میدونه تاپیک مربوطه رو ندیده.

موفق باشید...

Jarvis
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:38 عصر
نتیجه ی جستجو نکردن قبل از پست زدن همینه...

sohil_ww
دوشنبه 07 مرداد 1392, 19:09 عصر
دوستمون بعد از ایجاد تایپیک به مدت 6 دقیقه تو سایت موندن بعد رفتن ! دوست عزیز همون طور که دوستان گفتن

پرسیدن از مدیران کاره درستی نیست شما نباید سوالتون تو پیام از مدیران یا حتی از اعضا بپرسید.
بهترین کار قبل از ایچاد تایپیک سرج تو گوگل (اونم به زبان انگلیسی) که اکثر سئوالا با کد های مختلف جواب دادن

اگه جوابمون تو فروم های اجنوی ها نبود (یا بود ما چیزی نفهمیدیم) سرچ تو گوگله به زبان فارسی یا هر زبان دیگه ای که تسلط داری (من خودم زرگری بلدم :متعجب:)

بعد اگه سرچ فارسی جواب نداد(همونطور آقای veniz گفتن سرچ با کلمات مختلف)میاید 1 تایپیک تو بخش مربوطه ایجاد می کنید اگه اساتید جواب سوال بلد بودن صد در صد جوابتونو می دن و اگه هم کسی بلد نبود 2 تا حالت داره
1.یا شما سوال بد پرسیدید
2.یا کسی با سطح علمی شما تو این تالارها (که بعید می دونم)پیدا نمیشه باید برید سراغ طرح سئوال تو فروم های اجنوی ها

matrix-program
سه شنبه 08 مرداد 1392, 10:53 صبح
دوستان یه نکته رو نگفتن و اون اینه که جستجو گر سایت به درد لای جرز دیوار میخوره
اگه میخواید سرچ کنید به این صورت تو گوگل سرچ کنید
متد site:barnamenevis.org

بهروز عباسی
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:43 عصر
3. مدیران رو ول کنید. بصورت کلی (درباره همه مصداق نداره) ایرانی جماعت، ظرفیت رسیدن به یک مقامی رو نداره. ظرفیتمون با همون کلمات "مدیر بخش" یا "مدیر کل سایت" و ... خیلی زود پر میشه.
بحث ظرفیت نیست ،شما اگه بدونی در طول فقط یک روز چه تعداد پیام خصوصی برای ما میاد که کمک کنید ،چکار کنم و ... این حرفو نمیزدی من به شخصه با این حال هم تا جایی که بتونم پاسخ میدم
این عکسو ببین یه کاربر چند بار یه سوالو پرسیده حالا این فقط یه نمونست (اگه جواب نمیدم/نمیدیم چون یا تعداد زیاده یا دلایل دیگه)،منم مثل همه وقت اضافی ندارم و بقیه مدیرا هم به همین شکل دونه دونه تاپیک ها رو باید بررسی کنیم و ... .
108155