PDA

View Full Version : قرار گرفتن فلش کوچک مربوط به منوی .net در سمت چپ

mohammad kafiyan
دوشنبه 07 مرداد 1392, 12:54 عصر
هر کاری می کنم که این فلش بیاید سمت چپ نمی شه کسی هست که اینکار را کرده باشه
text-align:right کردم باز هم فایده ای نداشت

crazy_1892
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:00 عصر
body را rtl کن

mohammad kafiyan
دوشنبه 07 مرداد 1392, 21:44 عصر
نمی دونم چرا جواب نمی دهد html ,body ,div همی اینها را که شما قبلش بگی برابر rtl کردم جالب برایم تمام کنترل ها راست به چپ می شوند الا این کنترل دیگه واقعا مانده ام جستجویی در یکی از تالارها داشتم که به همین روش انجام داده بود پروژه را دانلود کردم در اون پروژه بنده ی خدا جواب می دهد(البته vs2008)بدش نمی دونم علت این چی هستش:عصبانی::عصبانی::عصبانی+ +::کف:

mohammad kafiyan
دوشنبه 07 مرداد 1392, 23:09 عصر
نکته:گفتم شاید به درد دوستان بخورده
بحث دیگه ای که هست زمانی که کنترل منو .net داریم استفاده می کنیم اگر برنامه وب را اجرا کنیم و سورس بگیریم می بینیم کدهای زیادی تولید کرده زا نوع table,td,tr
در بعضی از سایت ها دیده بودم که گفتند بودن باید ازCSS Friendly Menu Control در نسخه های 2و3.5 asp.net استفاده کنیم و ولی در نسخه asp.net4 این خصوصیت اضافه شده که شما می توانید با استفاده از خاصیت “RenderingMode” در منو asp.net استفاده کرده از ایجاد این همه کد و کاهش سرعت در نمایش منوهای سایتون جلوگیری کنید:لبخندساده:

http://www.codeproject.com/Articles/82037/CSS-Friendly-Menu-Control-in-ASP-NET-4-0

http://dotnet.dzone.com/news/aspnet-40-menu-control

http://dotnetkicks.com/stories/33545/CSS_Friendly_Menu_Control_in_ASP_NET_4_0

فقط مشکل من این است که چگونه فلش را انتقال بدهم سمت چپ :عصبانی++:

mohammad kafiyan
سه شنبه 08 مرداد 1392, 15:35 عصر
67 بار بازدید دریغ از کمک دوستان
دوستان حداقل لطف کنند این پروژه را دانلود کنند و ببیند آیا آیکن فلش سمت چپ می افتد یا مثل همان تصویری که در post1 قرار دادم سمت راست می افتد (پروژه با vs-2010) هستش
یک پروژه از دوستان که در یکی از همین تایپک های قبلی پیدا کردم ولی با vs-2008 نوشته بود جالب همون کاری را که برای پروژه انجام داده بود من هم انجام دادم ولی نمی دونم چرا وقتی کنترل منو را به صفحه dd می کنم در پروژه دوستمان در سمت راست می افتد ولی در پروژه ی خودم در سمت چپ قرار می گیرد ولی در حین اجرا منو در سمت راست می رود و آیکن فلش را که تغییر دادم می افتد سمت چپ

دوستان لطف کنند پروژه دانلود کنند و خروجی بگویند آیا برای آنها هم همین اتفاق می افتد یا نه
نمی دونم مشکل از ورژن VS-2010 هستش یا از چیزی دیگری

bftarane
سه شنبه 08 مرداد 1392, 17:11 عصر
سلام.
من با 2010 تست کردم به شکل زیر دیده میشد
108186
بعد اومدم در پروژه خودتون منو رو انتخاب کردم و در Properties window خاصیت rendering mode رو به Table تغییر دادم نتیجه شد شکل زیر:
108185
نمی دونم دلیلش چیه ولی خوب فکر کنم کارتون راه بیفته.

mohammad kafiyan
سه شنبه 08 مرداد 1392, 18:17 عصر
CSS Friendly Menu Control
این به خاطر فایل که مایکروسافت اضافه کرده جهت بهینه شدن کدهای تولید شده برای منو
RenderingMode اگر حالت list را انتخاب کنیم در سرعت و لود صفحه و منو خیلی تاثیر گذار هست ولی این مشکل چگونه می شه براطرف کرد چون نمی خواهم این همه کد تولیده توسط table استفاده کنم و با این شرایط اگر نشه از گزینه list استفاده کنیم با این شرایط اصلا استفاده نکنیم خیلی بهتر هستش

دوستان اگر راهی برای این موضوع سراغ دارن یا منویی که بشه در asp.net استفاده بشه که بتوانیم dynamic خیلی بهتره می شه

farzane_t
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 11:34 صبح
شما در واقع منویی لازم داری که بشه داینامیک اطلاعات رو از دیتابیس به دست آورد. درسته ؟ اگه اینطوره چرا از منوهای جی کوئری مثل superfish یا jdmenu استفاده نمی کنید؟

mohammad kafiyan
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 12:37 عصر
شما در واقع منویی لازم داری که بشه داینامیک اطلاعات رو از دیتابیس به دست آورد. درسته ؟ اگه اینطوره چرا از منوهای جی کوئری مثل superfish یا jdmenu استفاده نمی کنید؟

بله می خواهم داینامیک کار کنم گفتم در پست های قبلی منو دانت در vs2010 نسبت به vs2008 بهینه شده با اضافه شدن خاصیت RenderingMode در حالت list و دیگه از table استفاده نمی کنه ولی در حال تtable شکلی نیست در صورتی که در حالت list به صورت تصویر که در پست اول قرار دادم داره نمایش می دهد نمی دانم چرا
نحوه داینامیک کردن این منوها چگونه است؟؟؟
چون ممکن تا بی نهایت submenu داشته باشم

farzane_t
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 13:59 عصر
درون همین سایت یه پست هست که یه مثال زده، (بی نهایت submenue) ، ببینید کمکی میکنه :
http://barnamenevis.org/showthread.php?215065-%D9%88%D8%B5%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-jquery-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3