PDA

View Full Version : سوال: حرفه ای ها.مخفی شدن دکمه بعد از کلیک و ظاهر شدن آن پس از انجام عملایت(در گرید ویو(درون آن آپدیت پن))

tarsim
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:10 عصر
سلام خدمت دوستان
یک سیستم ثبت نظر را در نظر بگیرید که یک textbox و یک button داره که با کلیک بر روی button اطلاعات textbox رو میفرسته سرور در بانک ثبت میشه.حال ما این 2 کنترل رو توی گرید ویو میزاریم که کنار هر مطلب
یک دکمه ثبت نظر باشه(فقط همین روش رو لازم دارم روش دیگه برای ثبت نظر لازم ندارم) حال ما یک update panel و UpdateProgress قرار میدهیم که تا موقع انجام عملیات یک تصویر gif به کاربر نشون بده . تا اینجا هیچ مشکلی نیست
مشکل اینجاست که با کلیک روی دکمه عملیات که شروع بشه اگر بازهم کاربر روی دکمه کلیک کنه باز از نو عملیات انجام میشه .فکری که به نظرم رسید اومدم با جاوا اسکریپت موقع کلیک دکمه . دکمه رو غیر فعال یا مخفی کنم که خوب اینکار هم کردم ولی وقتی عملیات به پایان رسید دکمه مخفی میمونه . من میخوام وقتی کلیک شد دکمه مخفی بشه و UpdateProgress تصویر gif رو نشون بده بعد که تصویر رفت button ظاهر بشه
حال با این توضیحات کسی میتونه کمکم کنه .من کلا از این سوالات زیاد میپرسم توی این سبک ولی کسی تاحالا نتونسته جوابامو بده خیلی بار ها بی جواب مونده خواهشی که دارم حد اقل یک راهی پیش پام بزارید
مرسی

mahdioo12194
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:25 عصر
خوب عزیزم وقتی عملیات درجت تمام شد دکمه را فعال کن دیگه!!!!!

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{ button1.Enabled = false;

con.Open();

con.Close();
button1.Enabled = true;
}

tarsim
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:29 عصر
سلام دوست عزیز نمیشه گفتم که این دکمه توی گرید ویو و داخل یک آپدیت پنل

tarsim
دوشنبه 07 مرداد 1392, 19:00 عصر
دوستان نبود کسی ؟ جواب مارو بده ؟ این دوست عزیزمون جناب mahdioo شما وقتی درون دکمت دوبار کد بنویسید که بار اول دکمه مخفی شه و چند خط پایین تر دکمه ظاهر شه .امکان نداره آخه آخرین کد رو در نظر میگیره شما اگه یک sleep اول دکمت بزاری متوجه میشی

mahdioo12194
دوشنبه 07 مرداد 1392, 19:26 عصر
protected void grvAppMaster_RowDataBound(object sender, GridViewRowEventArgs e) {
if (e.Row.RowType == DataControlRowType.DataRow) {

if (condition) {

(e.Row.FindControl("buttonid") as Button).Enabled = false; } } }

tarsim
دوشنبه 07 مرداد 1392, 19:42 عصر
این راه رو هم آزمایش کرده بودم ولی چون آپدیت پنل توی پندل ایتفاده کردم گیر آنجاها باشه . مرسی دوست عزیز به امید خدا حل شد:قلب: