PDA

View Full Version : سوال: ارتباط با بانک access

CsharpNevisi
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:11 عصر
سلام ..... !!!!
من یه برنامه نوشتم .... که بانکو با Access کار کردم ....... !!!!
حالا وقتی میخوام برنامه رو سیستم مشتری نصب کنم و اجرا کنم .... باید برای ارتباط با بانک افیس نصب بشه... !!!!
چطوری کاری کنم بدون نیاز به نصب افیس برنامه اجرا شه .... !!!!!
پیشنیازهای اکسس چیا هستن ؟؟؟‌ چطور اتوماتیک نصب شن ؟؟؟

mz6488
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:21 عصر
سلام.واسه من که همپین مشکلی پیش نیومده ولی mdac یا همون Microsoft Data Access Component نصب کن احتمالا مشکلت حل بشه

CsharpNevisi
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:23 عصر
سلام.واسه من که همپین مشکلی پیش نیومده ولی mdac یا همون Microsoft Data Access Component نصب کن احتمالا مشکلت حل بشه

دارم با ویژوال استدیو ستاپ میسازم .... میخوام این کامپوننت ها به صورت اتوماتیک نصب شن .... همراه با نصب فایل .... !!!
چطور این کارو بکنم ؟؟؟‌ ......... اصلا این کامپوننت ها رو از کجا بیارم ؟؟؟

mz6488
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:27 عصر
یزن تو گوگل خودش میاره.بعدش واسه ساخت setup بهتره از install shield استفاده کنی.کار باهاش راحته بر خلاف تصور خیلی ها البته نکات پیچیده هم تو این نرم افزار وجود داره ولی واسه کاراهای عادی خیلی خوبه

CsharpNevisi
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:37 عصر
یزن تو گوگل خودش میاره.بعدش واسه ساخت setup بهتره از install shield استفاده کنی.کار باهاش راحته بر خلاف تصور خیلی ها البته نکات پیچیده هم تو این نرم افزار وجود داره ولی واسه کاراهای عادی خیلی خوبه

اره اینیستال شیلد هم ایده خوبیه ... !!!!

CsharpNevisi
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:44 عصر

راستی تو اینیستال شیلد چطور کاری کنم که پیشنیازها به صورت اتوماتیک نصب شن ؟؟؟

mz6488
دوشنبه 07 مرداد 1392, 20:52 عصر
والله حضور ذهن ندارم برنامه ش هم تو سیستم نصب نیست ولی از designer تو قسمت redistu... (شرمنده لغتش یادم نیست!!!) تیک نرم افزار پیشنیاز رو انتخاب میکنی بعد اگه پیشنیاز تو پوشه install shield نباشه بهت میگه میخوای دانلودش کنی تو بهش بگو باشه ولی اگه پیشنیاز رو داری اینترنت رو قطع کن بعدش که پیغام خطا رو داد آدرس پوشه با نام فایل پیشنیاز رو تو قسمت پنل خطا میده.اوکی رو که زدی فایل پیشنیاز رو عینا همون جایی که تو متن خطا بود با همون اسم تو خطا کپیش کن

CsharpNevisi
دوشنبه 07 مرداد 1392, 21:53 عصر
اینم نصب کردم (رو ایکس پی) .............. !!!!
کار نکرد ............ !!!!

sohil_ww
دوشنبه 07 مرداد 1392, 22:04 عصر
داداش Advanced Installer کار باهاش راحت تره خودش ازت موقع ساخت ستاپ می پرسه که می خوای فایلیو کنارش اضافه کنی یا نه :چشمک:

CsharpNevisi
دوشنبه 07 مرداد 1392, 22:23 عصر
داداش Advanced Installer کار باهاش راحت تره خودش ازت موقع ساخت ستاپ می پرسه که می خوای فایلیو کنارش اضافه کنی یا نه :چشمک:

یعنی خودش پیشنیازها رو شناسایی میکنه و اتچ ستاپ میکنه ؟؟؟؟