PDA

View Full Version : تقسیم فایل به قسمت های کوچکتر

sohil_ww
سه شنبه 08 مرداد 1392, 14:03 عصر
اکثر ما با برنامه IDM کار کردیم می دونی موقع دانلود میاد 1 فایل به قسمت های کوچیکتری تقسیم می کنه
(این واسه این که متوجه منظور سئوال بشید)

حالا من می خوام این کارو با فایل های موجود تو ویندوز انجام بدم

من خودم امدم فایل مورد نظر بایتاشو خوندم تو 1 آرایه از نوع بایت قرار دادم بعد این آرایه به فایل های به با حجم 5000 بایت تقسیم کردم تا این جاش مشکلی نبود (البته اگه روشی که رفتم صحیح نیست روش بهترو بگید بهم)

ولی موقع چسباندن فایل باید جی کار کنم

دانلود (http://uplod.ir/xin9vtbemwq5/part_of_file.zip.htm)

plus
سه شنبه 08 مرداد 1392, 14:46 عصر
در این صورت، شما چند تا آرایه با طول 5000 و یک آرایه با طول 5000 یا کمتر (بسته به اندازه فایل) خواهید داشت.اگه میخواین اونها رو مستقیم توی یک فایل به هم بچسبونید، یعنی نمیخواین ابتدا هر کدوم رو توی یک فایل مجزا بریزید، کافیه یک فایل جدید درست کنید و آرایه ها رو به ترتیب توش بنویسید.

sohil_ww
سه شنبه 08 مرداد 1392, 14:55 عصر
در این صورت، شما چند تا آرایه با طول 5000 و یک آرایه با طول 5000 یا کمتر (بسته به اندازه فایل) خواهید داشت.اگه میخواین اونها رو مستقیم توی یک فایل به هم بچسبونید، یعنی نمیخواین ابتدا هر کدوم رو توی یک فایل مجزا بریزید، کافیه یک فایل جدید درست کنید و آرایه ها رو به ترتیب توش بنویسید.

اول از همه ممنونم که جواب دادید

و ممنون میشم ا نگاه به پروژه ضمیمه شده بکنید تا متوجه بشید من چی کار کردم

اگه متوجه نشدید تا توضیح بدم

mbza11
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 01:00 صبح
سلام.
با این روش پیش برو، انشالله درسا میشه:
1- حجم کل فایلت رو بخون.
2- بیا اونرو تقسیم بر 5000 (یا هر حجم دلخواه) کن تا تعداد پارت ها دستت بیاد.
3- برای پارت اول از 0 شروع کن به خوندن، برای پارت دوم از 5000، برای چارت سوم از 10000 و...
4- هر پارت رو توی یه فایل ذخیره کن. به این صورت download.part1, download.part2 و...
5- بعد از اینکه تمام پارت ها دانلود شد یه فابل کامل به اسم مثلا download.ext درست کن.
6- از اولین پارت شروع کن و داخل این فایل بنویس تا آخرین پارت.
7- فایل کامل رو داری.

البته هنوز برنامت رو ندیدم.

موفق باشید.

sohil_ww
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 09:34 صبح
سلام.
با این روش پیش برو، انشالله درسا میشه:
1- حجم کل فایلت رو بخون.
2- بیا اونرو تقسیم بر 5000 (یا هر حجم دلخواه) کن تا تعداد پارت ها دستت بیاد.
3- برای پارت اول از 0 شروع کن به خوندن، برای پارت دوم از 5000، برای چارت سوم از 10000 و...
4- هر پارت رو توی یه فایل ذخیره کن. به این صورت download.part1, download.part2 و...
5- بعد از اینکه تمام پارت ها دانلود شد یه فابل کامل به اسم مثلا download.ext درست کن.
6- از اولین پارت شروع کن و داخل این فایل بنویس تا آخرین پارت.
7- فایل کامل رو داری.

البته هنوز برنامت رو ندیدم.

موفق باشید.

مرسی دوست عزیز منم ذقیقا همین کارو کردم ولی با 1 کم تفاوت ولی اصلا الگوریتم تقریبا همین
ولی مشکل تو خط 5 یعنی برگردوندن فایل