PDA

View Full Version : تبدیل عبارت مرکب از حرف و عدد به ByteArray

mahtab.kamali
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 13:48 عصر
سلام بر همه

به چه شکل می شه عبارت مرکب از حرف و عدد داخل تکست باکس روکه از طریق RANDOM ایجاد شده به ByteArray تبدیل کرد

به گونه ای که خروجی رو در آرایه دیگری بکار ببریم

danialafshari
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 14:06 عصر
سلام
درست متوجه نشدم
می خواید تک تک کاراکتر ها در آرایه ذخیره بشن یا اینکه کلش در آرایه ذخیره بشه؟

mahtab.kamali
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:06 عصر
سلام
درست متوجه نشدم
می خواید تک تک کاراکتر ها در آرایه ذخیره بشن یا اینکه کلش در آرایه ذخیره بشه؟
به عنوان مثال اگه در textbox داشته باشیم 44f623 و بخواهیم این عبارت رو به ByteArray تبدیل کنیم

ali_hojati_00
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:19 عصر
ابتدا با tochararray تفکیک کنید و بعد بریزید داخل bytearray

gwbasic
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:32 عصر
نمی دونم چرا اکثر بچه های سایت از جستجو استفاده نمی کنن! باور کنید چندان نیاز به زبان قوی ندارید
شما یک رشته دارید که می خواین به bytearray تبدیل کنید برای جستجوی راه حل کافیه در گوگل یا Bing بنویسید #How to Convert string to Byte array in C
البته نیاز به خیلی از این کلمات نیست شما می تونید فقط کلمات اصلی رو بنویسید. در ضمن هنگام نوشتن خواهید دید که autocomplete گوگل یا ... به شما خیلی کمک خواهد کرد.
در ادامه لینک ها رو باز کنید و بررسی کنید که کدامیک نیاز شما رو مرتفع می کند.

امیدوارم بیشتر از جستجو استفاده کنید یکی از توانایی های برنامه نویس جستجو کردن هست که با کمی تلاش می بینید که اکثر نیاهاتون چندان سخت نیست و می تونید با یه جستجوی ساده به نتیجه برسید

mahtab.kamali
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:45 عصر
نمی دونم چرا اکثر بچه های سایت از جستجو استفاده نمی کنن! باور کنید چندان نیاز به زبان قوی ندارید
شما یک رشته دارید که می خواین به bytearray تبدیل کنید برای جستجوی راه حل کافیه در گوگل یا Bing بنویسید #How to Convert string to Byte array in C
البته نیاز به خیلی از این کلمات نیست شما می تونید فقط کلمات اصلی رو بنویسید. در ضمن هنگام نوشتن خواهید دید که autocomplete گوگل یا ... به شما خیلی کمک خواهد کرد.
در ادامه لینک ها رو باز کنید و بررسی کنید که کدامیک نیاز شما رو مرتفع می کند.

امیدوارم بیشتر از جستجو استفاده کنید یکی از توانایی های برنامه نویس جستجو کردن هست که با کمی تلاش می بینید که اکثر نیاهاتون چندان سخت نیست و می تونید با یه جستجوی ساده به نتیجه برسید

فرمایش شما صحیحه اما من شاید بیش از اونکه شما تاکید کردین جستجو کردم هم توی سایتهای ایرانی و هم توی سایتهای خارجی اما اونی که مد نظرم هست نیست
باور کنین خودم با توجه به یافته هایم پیاده سازی می کنم کار هم می کنه اما چیزی که جالبی از آب در نمی آد

برای جستجوی راه حل کافیه در گوگل یا Bing بنویسید #How to Convert string to Byte array in C
من نمی دونم اگه قرار بود توی گوگل جستجو کنم چرا اصلا عضو این سایت شده ام :متعجب:

danialafshari
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 16:14 عصر
من نمی دونم اگه قرار بود توی گوگل جستجو کنم چرا اصلا عضو این سایت شده ام :متعجب:
واقعا موندم جواب این حرف رو چی بدم... فقط متاسفم

gwbasic
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 16:33 عصر

من نگفتم اینجا تاپیک نزنید بلکه راه حل بهتر و سریعتر رو بهتون پیشنهاد کردم. بهتر به این دلیل که با جستجو شما به سایتی می رسید که این موضوع آموزش داده شده یا افرادی به این سوال پاسخ دادن که توانایی بالایی دارن مثل افرادی که در StackOverFlow موجود هستند. سریعتر به این دلیل که نیاز به منتظر ماندن پاسخ از طرف کسی رو ندارید بلکه پاسخ موجود می باشد.

نمی دونم چرا ارائه کد ارزش بالاتری از راهکار دادن و راه رو نشون دادن برای برخی از افراد سایت رو داره (که البته این افراد کم هم نیستن) و جالبتر اینکه برخی از دوستانم مثل شما ناراحت هم می شن. یکی از دوستان تاز وارد سایت چند سوال رو از طریق پیام خصوصی از من پرسید و در آخرین پاسخ من اشاره کردم که چطور سوال رو مطرح کنن که واضح باشه و با یک نگاه قابل فهم باشه تا سریعتر به جواب برسن و ... و در آخر اشاره کردم که سوالتون رو در یک تاپیک مطرح کنید تا هم این سوال در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیره و هم احتمال پاسخ های بیشتر وجود داشته باشه ایشون در جواب من یک نقطه فرستادن :) یعنی تمام دیگه سوال نمی پرسم...

بگذریم حرف در این زمینه زیاده، من به شخصه اگر فعالیتی در سایت دارم از روی دلسوزی هست خواهشا دوستان برداشت بد نکنن وگرنه نه من دانشجو هستم که وقت آزاد داشته باشم نه بیکار اگر به نکته ای اشاره می کنم صرفا جهت تعامل بهتر هست