PDA

View Full Version : سوال: ریستارت شدن ویندوز سرور 2008R2

nima_8m
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:12 عصر
با سلام
من یه سرور 2008R2 دارم .چون به اینترنت متصل بود ، کرکش پرید و هر روز 2 بار ریستارت میشد ، دوباره با ویندوز اکتیو کرکش کردم اما بازم داره در روز 2 بار ریست میشه به جز نصب ویندوز چه راه حلی دارید .
متشکرم

cybercoder
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:34 عصر
با سلام
من یه سرور 2008R2 دارم .چون به اینترنت متصل بود ، کرکش پرید و هر روز 2 بار ریستارت میشد ، دوباره با ویندوز اکتیو کرکش کردم اما بازم داره در روز 2 بار ریست میشه به جز نصب ویندوز چه راه حلی دارید .
متشکرم
Restart شدن ماشین ارتباطی با License نبودن نداره احتمالا مشکلات سخت افزاری یا ویروسی دارید.
Activator آخری Windows 2008 R2 بسیار خوب کار می کنه. تا حالا هم از سرورهای مختلفی (که این کار نادرست رو روشون انجام دادم :خجالت: ) اشکالی دیده نشده.

nima_8m
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 22:51 عصر
مشکل از کار ناپسند کرک نیست از لحاظ لایسنس ردیفه الان روزی 5 یا 6 بار ریست میشه

hraeissi
جمعه 25 مرداد 1392, 20:24 عصر
خوب توی لاگ چیزی نیست ؟
آیا بعد از بالا آمدن سیستم پنجزه نمایش خطا نمایش داده می شود ؟
آیا سخت افزار جدیدی رو نصب کردید ؟
آیا بعد از بالا آمدن خطای Blue screen نمی دهد ؟

nima_8m
دوشنبه 28 مرداد 1392, 23:45 عصر
جواب همه سوالهای بالا منفی است خیلی بررسی کردم ولی یه موضوع خیلی مشکوک هستش و اونم این که یکی از کارتهای شبکه که آنبورد هستش به سختی درایورش نصب میشی ممکنه از این مورد باشه؟

hraeissi
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 07:09 صبح
بله امکان دارد ،دیده شده در مواردی که درایور های سخت افزار دچار این اشکال شده باشد البته با پیغام blue screen نه اینکه یک دفعه ریستارت شود .

من حدث می زنم پیغام blue screen داده می شود .
میتوانید کارت شبکه را پاک کنید و با استفاده از یک کارت شبکه دیگر این مورد را تست نمائید

cybercoder
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 21:57 عصر
نوع و دمای (ها)CPU بعد از یک مدت کارکرد چقدره؟
از داخل Bios در قسمت Hardware Monitor می تونید ببینید. یا برنامه های جانبی مثل CPU Z

oskar98
یک شنبه 03 شهریور 1392, 09:51 صبح
سلام دوست عزیز
من هم یه بار قبلا به این مشکل بر خوردم ،اول فکر کردم مشکل ویروسی داره و باشرکت آنتی ویروس که قرارداد داشتیم تماس گرفتم ولی بعدا متوجه شدم که مشکل سخت افزاری داشت .
اول سرویس هارو Stop میکرد بعد هم خیلی معمولی ریست میشد ، حتی کیبورد و موسی که بهش وصله هم بررسی کن ،اگه از اونا نبود به شرکت آنتی ویروست تماس بگیر.
Update Winsowsهم خاموش کن .
با تشکر