PDA

View Full Version : مشکل با انتشار برنامه

Navid_QQQ
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 17:52 عصر
با سلام
من نمی دونم پست کردن این مطلب اینجا درسته یا نه . اما ترجیح میدم دولوپر های عزیز ازاین مطلب اگاه بشن.
چون همه ما به نوعی همکار هستیم و اگه ما هوای همدیگه رو نداشته باشیم کی میتونه پشتیبان ما باشه .

من شخصا تو فروم های فارسی اصلا فعالیت نمی کنم (مگر موارد خاص) و حوزه تخصصیم هم کیوت و دولوپ اوپن سورس (کی دی ای) هستش .

من حدودا 45 روز پیش تصمیم گرفتم یه ایده خاص رو توی اندروید پیاده بکنم . خیلی ساده بود اما بسیار پرفروش می شد .

من با یه کم ور رفتن با اندروید و sdk هاش بلاخره تونستم برنامه رو پیاده بکنم .

حدودا 35 روز پیش من این برنامه رو تموم کردم و از نظر تستر ها (چند نفر اعضای خانواده ) به حدی stable شده بود که دیگه ریلیز بکنم .
من این برنامه رو اپلود کردم بازار . متاسفانه بازار با تاخیر 7 8 روزه به من یه میل داد که :

با توجه به شرایط بازار امکان انتشار برنامه وجود ندارد

تنها جمله ای هم که تو متن میلیشون بود همین بود .یه 6 روز اینا تو میل پرسوجو کردم . هربار یه جوابی میدادن . بعد 8 روز بهم یه لینک دادن . لینک برنامه که دقیقا تو لیست تازه ها بود و همونروز آپلود شده بود (من مطمئنم چون هر روز لیست تازه هارو چک می کردم) و بعنوان اینکه این برنامه به عنوان مشابه یکی دیگه از برنامه ها موجود هست و ما نمی تونیم منتشر بکنیم .

جریان به همین راحتی رقم خورد . ایده بکری که من ارائه داده بودم .(ایده خیلی خاص و فنی ای هم نبود . ولی پر طرفدار)
توسط یه نفر دیگه (شاید من بد بینم و فکر میکنم این قضیه بو داره) پیاده شده بود . دقیقا بین همون فاصله زمانی که من میل زده بودم و اونا جواب داده بودن .
و نکته جالب تر اینکه تو این 13 14 روز که تو بازار هست حدودا 9 میلیون فروش داشته .

امیدوارم من بدبین بوده باشم ...

rubiks.kde
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 18:13 عصر
موضوع جالبه

دقیقا من هم همین حرف رو به یکی از دوستام در مورد یه برنامه گفتم و گفت که نه مگه میشه بازار چنین کاری بکنه.من کلی برنامه رو تست کرده بودم کلی روش کار کرده بودم ولی بازار میگفت روی نکسوس اجرا نمیشه در حالی که اجرا کرده بودیم و میشد. خلاصه بعد از کلی تغییر و به هم ریختن شیرازه برنامه قبول کردن و منتشر شد.

شک شما هم بی دلیل نیست و میتونه باشه.

میشه لینک اون برنامه رو بدید و ببینیم چیه ؟؟؟؟؟

التبه بین من و شما چند نقطه مشترک هست ، هر دو کیوت کاریم ، هر دو از بازار گله دارریم:قهقهه:

sina_oonline
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 18:15 عصر
به نظرم محترمانه باهاشون مطرح کنید تا رفع سو تفاهم بشه.این جوری که شما میگید (اگر با دقت تعریف کرده باشید) خب قضیه خیلی بوداره

Navid_QQQ
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 18:16 عصر
موضوع جالبه

دقیقا من هم همین حرف رو به یکی از دوستام در مورد یه برنامه گفتم و گفت که نه مگه میشه بازار چنین کاری بکنه.من کلی برنامه رو تست کرده بودم کلی روش کار کرده بودم ولی بازار میگفت روی نکسوس اجرا نمیشه در حالی که اجرا کرده بودیم و میشد. خلاصه بعد از کلی تغییر و به هم ریختن شیرازه برنامه قبول کردن و منتشر شد.

شک شما هم بی دلیل نیست و میتونه باشه.

التبه بین من و شما چند نقطه مشترک هست ، هر دو کیوت کاریم ، هر دو از بازار گله دارریم:قهقهه:

تو private یه چیزی رو می گم فقط یه لحظه بهش فکر کن

Navid_QQQ
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 18:18 عصر
به نظرم محترمانه باهاشون مطرح کنید تا رفع سو تفاهم بشه.این جوری که شما میگید (اگر با دقت تعریف کرده باشید) خب قضیه خیلی بوداره

مگر من اینجا حرف نامحترمانه زدم ؟ من صرفا یه فرایند رو به تصویر کشیدم . فقط تصور بکنید که اون پشت چه اتفاقی می تونه افتاده باشه .
بازم میگم : امیدوارم من آدم بدبینی بوده باشم

rubiks.kde
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 18:21 عصر

از روی برنامه کپی ایجاد نشد ولی چیزی رو که مطمئن بودم میگفتن نمیشه و اونم اجرا رو نکسوسه .من باهاشون حرف زدم ولی همش میگفتن اجرا نمیشه و فورس کلوز میده.
خلاصه بعد از چند روز دوندگی یه نسخه رو مجبور شدیم ارایه بدیم که نه امنیت داشت و نه استیبل بود.

حالا برنامه فروشی هم بود به نظرتون چه اتفاقی می افته؟؟؟

sina_oonline
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 19:00 عصر
مگر من اینجا حرف نامحترمانه زدم ؟ من صرفا یه فرایند رو به تصویر کشیدم . فقط تصور بکنید که اون پشت چه اتفاقی می تونه افتاده باشه .
بازم میگم : امیدوارم من آدم بدبینی بوده باشم

نه امیدوارم سو تفاهم نشده باشه :) منظورم کلی بود شرمنده

Navid_QQQ
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 19:05 عصر
نه امیدوارم سو تفاهم نشده باشه :) منظورم کلی بود شرمنده

شاید من لحنم یه کم خوب نیست (خوب حق بدید فقط یک درصد فکر کنید این اتفاق برای خودتون می افتاد) .
یه لحظه به اون گردش مالی که پشت صحنه اتفاق می افته دقت بکنید . به اون عدد رو رقم های کلان که با چند تا فرایند ساده چند برابر می شن .
بنظرتون با این وضع دلار و اقتصاد ناکارآمد و دیتایی که سر به فلک کشیده و هزینه کارکنان شرکت و ...
چقدر احتمالش هست ... ؟

moh_sen201
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 21:31 عصر
من کاملا با دوستان گلم موافقم
من چند تا برنامه گزاشتم بازار اما هی ایراد از ظاهرش میگرفتن.بعدش که ظاهرش رو ارتقا دادم بهم گفتن برنامه ی مشابه وجود داره!
دقیقا ازون روزی که بهم گفتن ظاهرظو درست کن 5 روز بعدش برنامه مشابه رو بازار اومد و من موندم و حرص خوردن

darkenerboy
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 21:37 عصر
واو
چه سرعتی تو این تاپیک موج میزنه :تشویق:
من با نظر همه موافقم
خودمم سر یکی از برنامه هام از بیخ گوشم رد شد و خواست خدا بود که بازار بیخیال شد و منتشرش کرد :کف:
البته یکی از برنامه هام که خیلی توپ بود و خیلی هم سر و صدا میکرد رو با یک دلیل منطقی منتشر نکرد :عصبانی++:
منم تا حالا خیلی اذیت شدم :افسرده:
ولی فعلا که تنها مارکته میلیونی (بیش از یک میلیون کاربر) ایرانه :عصبانی:
و تا مارکت های دیگه که من فقط امیدم به کندو هستش یه تکونی بخورن باید بسازیم :گریه:

انشاالله خدا همه مارکت دادرا رو به راه راست هدایت کنه :قهقهه:
اقا اسم برنامت رو واسه من هم بفرست :بوس: مرسی

Navid_QQQ
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 21:56 عصر
واو
چه سرعتی تو این تاپیک موج میزنه :تشویق:
من با نظر همه موافقم
خودمم سر یکی از برنامه هام از بیخ گوشم رد شد و خواست خدا بود که بازار بیخیال شد و منتشرش کرد :کف:
البته یکی از برنامه هام که خیلی توپ بود و خیلی هم سر و صدا میکرد رو با یک دلیل منطقی منتشر نکرد :عصبانی++:
منم تا حالا خیلی اذیت شدم :افسرده:
ولی فعلا که تنها مارکته میلیونی (بیش از یک میلیون کاربر) ایرانه :عصبانی:
و تا مارکت های دیگه که من فقط امیدم به کندو هستش یه تکونی بخورن باید بسازیم :گریه:

انشاالله خدا همه مارکت دادرا رو به راه راست هدایت کنه :قهقهه:
اقا اسم برنامت رو واسه من هم بفرست :بوس: مرسی

ممنون بابت وقتی که اختصاص دادید .
من با حرفاتون موافقم . ولی قسمت اخر رو نه .
ما باید اعتراض بکنیم . تیتر اصلی یکی از خبرگزاری های تکنولوژی مهم دنیا وقتی اوبونتو ، اعلام کرد که برای گوشی هم سیستم عامل می زنه این بود :

Developers are everything, and Ubuntu has them on its side

من وشما هستیم که به بازار قدرت دادیم . من شخصا هنوز امید دارم که من اشتباه کرده باشم . اما من از یه نفر دیگه هم یه جریانی شنیدم که خیلی شبیه جریانی هست که برای من اتفاق افتاده . ولی اجازه نداد به صورت کامل اینجا تعریف بکنم .
همین که صدامون رو بلند بکنیم و اعتراض بکنیم به community ما قدرت میده .

abbasalim
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:19 عصر
اتفاقا آقای معلی نیز یه همچین نوع تاپیکی در انجمن and-roid.ir زدن پیشنهاد میکنم برین بخونین

darkenerboy
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:28 عصر
تاپیک مبارزه با بازار ؟
بیخیال بابا درست میشه همه چی
بزودی !

Navid_QQQ
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:39 عصر
تاپیک مبارزه با بازار ؟
بیخیال بابا درست میشه همه چی
بزودی !

دقیقا چی درست می شه ؟؟
تا کی ما میخواییم اینطوری تو سری خور باشیم ؟
پروژه شما هم اینطوری می شد همینطوری راحت می گفتی درست می شه ؟ پس حقت چی می شد ؟؟ یا اصلا حق تو هیچ . حق کسایی که بعد از تو قراره اینطوری بشن . اگه به اون دنیا اعتقاد داری همه اونا قراره یقه تورو بگیرن . اگرم نداری بازم وجدان آدم راضی نمیشه یه این چیزا .

darkenerboy
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:52 عصر
بابا اعصاب نداری ها
برنامه ی منم داره تو هاردم خاک میخوره
درسته منتشرش نکردن
ولی باز نویسی برنامه های من یکم سخته :لبخند:
میگی چیکار کنم با عصبانیت که چیزی درست نمیشه

hamyd_reza
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 23:02 عصر
----------

darkenerboy
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 23:21 عصر
هر کی توفیقش رو پیدا کرده پشیمونه
به این (http://appreview.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7/) یک نگاهی بکنین
حاصل دوازده روز برنامه نویسیه :خجالت:

sina_oonline
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:02 صبح
شاید من لحنم یه کم خوب نیست (خوب حق بدید فقط یک درصد فکر کنید این اتفاق برای خودتون می افتاد) .
یه لحظه به اون گردش مالی که پشت صحنه اتفاق می افته دقت بکنید . به اون عدد رو رقم های کلان که با چند تا فرایند ساده چند برابر می شن .
بنظرتون با این وضع دلار و اقتصاد ناکارآمد و دیتایی که سر به فلک کشیده و هزینه کارکنان شرکت و ...
چقدر احتمالش هست ... ؟

احتمالش که هست ..احتمالش زیاد هم است به نظرم.
من بحثم اینه سعی کنید باهاشون پای مذاکره بنشینید شما برید بهشون بگید که چرا برناممو دزدیدیم اونا هم بیان علیه شما جبهه بگیرن و این جوری پیش بره پولی دستتون نمیگیره صرفا آبروشون شاید بره
به نظرم اول آماز نویسنده رو در بیارید ببینید از برنامه نویسای خود شرکته یا این که فریلنسر هستش بعد هم یه روزی برید حضوری شرکت و باهاشون حرف بزنید ببینید داستان چیه

darkenerboy
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:22 صبح
توی ایران شما میتونید با ثبت برنامه هاتون از دزدیه شدنشون جلو گیری کنید
برای این کار شما توی پورتال سایت شورای عالی انفورماتیک ثبت نام کرده
سورس برنامتون رو ارسال میکنید
در زمانی که احساس کنید یک برنامه برنامه ی شما رو کپی کرده میتونید شکایت کنید
در صورت اثبات حرف شما ضرر شما رو تعیین میکنن، میگیرن و بهتون میدن

Modernidea
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 03:40 صبح
با سلام

دوست عزیز، Navid_QQQ؛ (http://barnamenevis.org/member.php?260369-Navid_QQQ)
اگر واقعا از این وضعیتی که پیش آمده مطمئنید و میتوانید ثابت کنید، شکایت کنید!
شاید حاکم نشوید ولی حداقل شما جزو کسانی میشوید که از روند چنین کار کثیفی(امیدوارم همه اشتباه کرده باشیم) جلوگیری کردید و یا روند آن را هرچند کم، کُند کردید.
طبق گفته شما، نرم افزار 9 میلیون دانلود داشته است(رقم خیلی زیادی است!؟)، و این رقمی نیست که بشود به راحتی از کنارش گذشت! پس، از شما خواهش میکنم این موضوع را سفت و سخت پیگیری کنید تا انشاالله در آینده نزدیک دیگر شاهد چنین وضعیت اسف بار نباشیم.

به هرحال امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه قابل قبولی برسید.

پ.ن: من صرفاً طبق گفته های شما، این نظر را دادم و حتی نمیدانم برنامه و ایده شما چه بوده است.

موفق باشید.

ehsan_y
دوشنبه 14 مرداد 1392, 13:21 عصر
سلام
من هم یه جورایی با بازار مشگل پیدا کردم بعد کلی تاخیر و دو سه میل چند ایراد گرفتن منم بر طرف کردم و بعد از حدود دو هفته گفتن بدلیل انجام تراکنش مالی توسط برنامه قابل انتشار نیست منم برای سایت پلازا فرستادم بعد از دو روز منشر کرد و حسنشم اینه که حداقل برای تسویه حساب نداره و در ماه یکبار می تونید باهاش تسویه حساب کنید .
http://www.plazza.ir/
ما در بین اطافیانمون نفوذ خوبی داریم که حرفمون کم و بیشی قبول دارن باهم سعی کنیم از انحصار طلبی بازار کم کنیم و به اطافیانمون بقیه مارکت های ایرانی رو معرفی کنیم .
http://www.plazza.ir/app/6191/ir.mdma.ghabz

darkenerboy
دوشنبه 14 مرداد 1392, 21:04 عصر
خوب ببین
"بازار" همه قدرتش به کاربرش هستش
که اگه خوب نگاه کنی "کندو" بعد "بازار" بیشترین کاربر رو داره
یعنی اگه ما بخوایم از کسی حمایت کنیم تا جلوی "بازار" دربیاد
"کندو" مهره ی مناسب هستش ! :متفکر:

hamyd_reza
دوشنبه 14 مرداد 1392, 22:28 عصر
----------

darkenerboy
دوشنبه 14 مرداد 1392, 23:58 عصر
بنا به آمار خود "بازار" از نصب برنامش و آگاهی از سطح علمی و کیفی تیم اندروید کندو، یکم آشنایی و آمار خود کندو از میزان کاربراش
و یه نگاهی هم به اون دوتا مارکت دیگه تو الکسا انداختم که نتیجه رو به زبون نمیارم :لبخند:

fahi safari
سه شنبه 15 مرداد 1392, 01:38 صبح
با این حرفا که زدید برنامه ها رایگان هم دیگه دوست ندارم دانلود کنم . معلوم نیست واسه کی بوده .درست یا غلط هر بار رفتم بازار بجا نظردادن اگه اسم برنامتون رو می دونستم . برنامه شما رو یادآوری می کردم !

Navid_QQQ
سه شنبه 15 مرداد 1392, 02:53 صبح
به این نگاه بندازید (http://forum.bia2goshi.com/thread-35689.html)
این چند روزه بشدت من تحقیق کردم . اقا یک فسادی در جریانه اون پشت ، فقط و فقط خدا داند

Navid_QQQ
سه شنبه 15 مرداد 1392, 02:58 صبح
یه چیز دیگه هم میگم . خیال دوستان راحت باشه . من این قضیه برنامه خودم رو تا لحظه که جواب صد در صد نگیرم ول کن نخواهم بود . یا بازار باید خسارت من رو بده یا تاهرجا که بتونم پیش می رم ...
تو این چند روزه کلی تحقیق کردم .
یه چیزایی شنیدم که اگه حتی 10 درصد واقعیت داشته باشه وای به حال ما که چقدر ساده ایم

sobhan1990
سه شنبه 15 مرداد 1392, 05:10 صبح
با تشکر از دوستانی که اطلاع رسانی کردن.

لطفا نتیجه پیگیری ها رو به اطلاع سایرین هم برسونید.

adinochestva
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 04:23 صبح
دوستان عزیز بنده هم حدود 1 سال و اندی پیش همچین مشکلی با بازار داشتم که با همکاری دوستان 6 ماه پیش مارکت پلازا ایجاد و ارائه دادیم !
البته در مورد مارکت دوم به سن مارکت ها نیز باید یک نیم نگاهی داشت
ولی به هرحال انحصار موجب ایجاد فساد میشه.

Navid_QQQ
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 22:07 عصر
جوابشون یه جمله بود :

همینی که هست
دیگه خودشون هم معلوم بود قبول کردن که دارن کلاه برداری میکنن .
واقعا با این بازار کثیف (خصوصا اندروید) بنده دیگه هیچ امیدی به اندروید ندارم .

Modernidea
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 01:01 صبح
سلام

دوست عزیز، اولا امیدتون به خدا باشه و این را مد نظر داشته باشید که فقط این اندروید نیست که این وضعیت را دارد بلکه هر زبان برنامه نویسی یا بهتر بگم هر کاری به نحوی این طور مسایل درونش پیدا میشود.
دوما؛ باز هم میگم، اگر واقعا حق شما پایمال شده است، شکایت کنید!
من باورم نمیشه که به این شکل جواب بدند! چون واقعا اگر این موضوع ثابت شود ضربه سنگینی میتوانید به آن ها وارد کنید.

موفق باشید.

rubiks.kde
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 01:22 صبح
واقعا این جوابشون بود؟

Navid_QQQ
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 01:26 صبح
واقعا این جوابشون بود؟

بازار انقدر زرنگ هست که عین اون جمله رو نگه . من لپ مطلب رو اینجا نقل کردم . لپ مطلب و جوابشون همین بود .

موند پیگیری از طریق قوه قضاییه.که با این وضع بی در و پیکری مملکت یک درصد هم امیدی بهش ندارم

Navid_QQQ
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 01:27 صبح
واقعا این جوابشون بود؟

بازار انقدر زرنگ هست که عین اون جمله رو نگه . من لپ مطلب رو اینجا نقل کردم . لپ مطلب و جوابشون همین بود .

موند پیگیری از طریق قوه قضاییه.که با این وضع بی در و پیکری مملکت یک درصد هم امیدی بهش ندارم

hamyd_reza
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 11:17 صبح
----------

yasinf
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 13:39 عصر
من با دوستم کار میکنم ، بعد عید امثال برنامه رایگان گزاشتیم بازار امار دانلودش بالای 50 هزار بود ولی چند روز پیش دیدیم شده 20 هزار ، الانم هر روز اگه خیلی کم دانلود بشه 100 تاست ، حالا اینو نمیخوام بگم ، همینو تو کندو هم گزاشتیم آمارش دانلود به 2700 تا نمیرسه :متعجب:، به نظرتون امیدی میتونیم داشته باشیم؟
تنها راهش اتحاد برنامه نویس ها هستش فکر نکنم اون کله گنده هاش هم با تحریم موافقت کنن یا حتی به اعتراض کوچولو موچولو!

آره دقیقا مشکل اینجاست که اگه توی بقیه مارکت های ایرانی نرم افزار ها مون و بزاریم به اندازه بازار نمیشه .

ehsan_y
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 15:58 عصر
همت میخواد فقط همین
دوست عزیز اگه اول توی سایت کندو مگذاشتی شاید آمار فرق می کرد
برنامه بیسهای بزرگ کین دیگه
باید شروع کنیم به معرفی مارکتهایی غیر از بازار
دوستان هر کدوم سایت دارن توی سایت هاشون و...

ghader62
دوشنبه 28 مرداد 1392, 10:14 صبح
من یه اپلیکیشنی رو توی کندو برای تست گذاشتم تا میزان فروش ها رو با بازار مقایسه کنم ،خیلی جالب بود بعد از دو روز بدون هیچگونه توضیحی برنامه رو از لیست حذف کردند و هیچ ایمیلی هم مبنی بر نوع مشکل در انتشار برنامه دریافت نکردم و همین برنامه رو توی بازار قرار دادم و بعد از سه چهار بار ایراد گرفتن و رفع مسائلی که گفته بودند در بازار منتشر شد و الان فروش خوبی هم داره
من که خودم به شخصه از کندو ناامید شدم و درسته که بازار خیلی اذیت میکنه و ایراد زیاد میگیره ولی لااقل یه دلیل برات میارن .ولی کندو بدون هیچگونه توضیحی برنامه رو حذف کرد
مارکتهای دیگرو من امتهان نکردم فعلا

ehsan_y
دوشنبه 28 مرداد 1392, 11:00 صبح
من یه اپلیکیشنی رو توی کندو برای تست گذاشتم تا میزان فروش ها رو با بازار مقایسه کنم ،خیلی جالب بود بعد از دو روز بدون هیچگونه توضیحی برنامه رو از لیست حذف کردند و هیچ ایمیلی هم مبنی بر مشکل در برنامه به من دریافت نکردم و همین برنامه رو توی بازار قرار دادم و بعد از سه چهار بار ایراد گرفتن و رفع مسائلی که گفته بودند در بازار منتشر شد و فروش خوبی هم داره
من که خودم به شخصه از کندو ناامید شدم و درسته که بازار خیلی اذیت میکنه و ایراد زیاد میگیره ولی لااقل یه دلیل برات میارن .ولی کندو بدون هیچگونه توضیحی برنامه رو حذف کرد
پلازا رو هم چک کن
به نظر من عملکرد خیلی خوبی دارن

ghader62
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 14:57 عصر
البته امروز من ایمیلی از طرف کندو دریافت کردم که خواستار تغییراتی در برنامه ،برای انتشار آن بودند
اول اینکه از مسئولین کندو بابت پیگیری این مورد تشکر میکنم
و دوم یه پیشنهاد دارم اونم اینه که یک کانال جداگانه ای در حساب کاربری برنامه نویسا، برای ارتباط راحتتر با کندو قرار بدن که برنامه نویسا بتونن راحتتر مسائلشونو با مسئولین مطرح نمایند

ghader62
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 14:58 عصر
من یه اپلیکیشنی رو توی کندو برای تست گذاشتم تا میزان فروش ها رو با بازار مقایسه کنم ،خیلی جالب بود بعد از دو روز بدون هیچگونه توضیحی برنامه رو از لیست حذف کردند و هیچ ایمیلی هم مبنی بر نوع مشکل در انتشار برنامه دریافت نکردم و همین برنامه رو توی بازار قرار دادم و بعد از سه چهار بار ایراد گرفتن و رفع مسائلی که گفته بودند در بازار منتشر شد و الان فروش خوبی هم داره
البته امروز من ایمیلی از طرف کندو دریافت کردم که خواستار تغییراتی در برنامه ،برای انتشار آن بودند
اول اینکه از مسئولین کندو بابت پیگیری این مورد تشکر میکنم
و دوم یه پیشنهاد دارم اونم اینه که یک کانال جداگانه ای در حساب کاربری برنامه نویسا، برای ارتباط راحتتر با کندو قرار بدن که برنامه نویسا بتونن راحتتر مسائلشونو با مسئولین مطرح نمایند

jafaripur
شنبه 02 شهریور 1392, 23:44 عصر
به نظر باید از بازار کوچ کرد, خیلی سنگ می ندازه جلو آدم . اونم بی مورد .
برنامه من برای کار باید از اینترنت فایل دیتا رو دانلود کنه که اینم تو توضیحات برنامه گفتم ولی پیغام داده می گه برنامه کار نمی کنه و پیغام دانلود از اینترنت می ده .
یا تستترش خیاره و یا نمی دونم چی بگم ...

dktetki
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 03:16 صبح
دوستان شاید درست نباشه این تاپیک رو بالا بیارم مجدد ولی برام سوال پیش اومده ، الان توی سال 1393 چیشد ؟ بازار بهتر شد ؟ یا باز هم چنین مسائلی وجود داره ، میشه یه لیست کامل از مارکت های ایرانی معرفی کنید

Programmatore
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 12:59 عصر
هیچی.. گل بود و به چمن نیز آراسته شد.. نرخ مالیات افزایش یافت :) بجای افزایش برنامه های کاربردی و نرم افزارهایی که بتونه از قابلیت های گوشی استفاده کنه فقط فقط کتاب منتشر میشه.. من نمیدونم اگه فردا یه چنین روزی خورشید اومد یکم اینور اونور شد آفتاب از یه طرف دیگه طلوع کرد و تحریم ها برداشته شد ، ما میخوایم فقط کتاب به فارسی درست کنیم و به گوگل بفرستیم!!! یا چی؟

tgbsco
شنبه 15 آبان 1395, 15:18 عصر
دوستان به عنوان یه دوست فقط خواستم بهتون کار کردن با ایران اپس (http://iranapps.ir) رو هم پیشنهاد بدم.
شاید هنوز به قدرت بازار و معرفی اون نرسیده باشه ولی روزهایی رو میبینم که هم ردیف و شاید از نظر امکانات بهتر هم باشه. از نظر سرعت انتشار اصلا قابل مقایسه با بقیه مارکت های ایرانی نیست. ضمن اینکه بچه های پشتیبانی ش خیلی خوب کمک می کنند و بی دلیل کاری رو نمی کنن.
سرعت بروزرسانی اپ های خارجی ش که حرف نداره... سرعت انتشار اپ های ایرانی هم اصلا قابل مقایسه نیست و در حد 1 روزه
چیزی حدود 170 هزار اپ های بازی و برنامه اندروید (http://iranapps.ir) دارند و فقط کافیه که برنامه نویس ها برن سمت این مارکت. به راحتی بازار میره کنار
ایران اپس (http://iranapps.ir) به شدت افتاده دنبال هماهنگ کردن برنامه نویس ها که بیان سمت این مارکت و توی این راه آفرهای خوبی هم قراره بده ( تا جایی که من شنیدم ).

دانلود برنامه اندروید (http://iranapps.ir)

capitan_nemesis
شنبه 15 آبان 1395, 23:53 عصر
با این چیزی که من خوندم یه کم ترس تمام بدنم رو گرفت اگه من برنامه ایی بزارم و بازار بدزدش
حالا هر برنامه ایی باشه فرق نداره از مجانی تا گرونترین پولی
من فکر نکنم تو بازار دیگه چیزی بزارم
با این چیزی که من خودم , هیچ وقت نمیزارم
پلازا هم یه کمی سختگیر هستش ولی آمارش خوبه(فقط من نفهمیدم این تسویش کجاشه)
مایکت هم خوب خود اونقدر سخت گیر نیست آمارش هم جالب بود
پارس هاب از نظر آمار هیچی اصلا ولش کن حرف نزنم بهتره یهنی صد رحمت به ایران اپس
ایران اپس گلی پسر , قند عسل , از آمار بی نهایت راضی
من در حدی نیستم پولی بزارم وقتی قویتر شدم میزارم
----------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا خودتون بگین کدومش از همه نظر عالی هستش
آمار یا پرداخت یا راحتی یا دزدی کلا همه چی که راحت بشه راحت با خیال راحت اون اپ رو گذاشت و ازش دزدی نشه چه پولی و چه مجانی