PDA

View Full Version : جایگزین مناسب برای UpdatePanel

maktab
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 23:16 عصر
به نظر من خیلی وقتا به اشتباه از UpdatePanel استفاده میکنیم و فشار زیادی بر روی سایت ما میاد. مثلا برای انتقال یک داده کوچک هم از UpdatePanel استفاده میکنیم! برای مثال اگر بخوایم وقتی نظری ارسال بشه سایت ما چشمک نزنه از آن استفاده میکنیم که من میخوام یک جایگزینی برای آن پیدا کنم.
به نظر شما بهترین جایگزین برای آن چیه؟ میشه بر روی Web Methods حساب باز کرد؟

mohammad kafiyan
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 11:03 صبح
اگر به موقع و درست از آن استفاده کنی مشکلی نیست ولی من خودم بیشتر از ajax,jquery,web method استفاده می کنم چون خیلی سبکتر هست
در ضمن من تست نکردم کامپوننت های دیگری مانند ajaxtoolkit,athem هستند ولی من تابه حال آنها تست نکردم ببینم نسبت به updatepanel بهینه تر هست یا خیر
دوستان اگر در این زمینه تجربه دارند استفاده می کنیم از تجربیات

fakhravari
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 12:16 عصر
یه مسئله که هست اینه مدت زمانی که وقت باید بزاری برای این زبون های بالا با یه ابدیت پنل ساده این پیاده میکنید.

fri jun
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 13:08 عصر
این مطلب رو یه نگاه بنداز فک کنم به دردت بخوره

http://www.cloob.com/profile/memoirs/one/username/saeedvbnet/memid/2594990

crazy_1892
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 17:42 عصر
به نظر بنده فایل جاوا هم سبک هستند هم راحت

iranolom
جمعه 11 مرداد 1392, 00:32 صبح
در ضمن من تست نکردم کامپوننت های دیگری مانند ajaxtoolkit,athem هستند

بسته ajaxtoolkit واقعا یه سری کنترل های پیش اماده خیلی خوبی داره پیشنهاد میشه که حداقل چند روزی رو روش کار کنید برای بهره بردن از کنترل هاش ضرر نمی کنید ...

mahdidabaghi
جمعه 11 مرداد 1392, 00:52 صبح
سلام دوست عزیز ...
بنده هم استفاده از JQuery - Ajax با کمک Json و Web service رو پیشنهاد میکنم.
علت رو هم که خودتون گفتید.سربار اضافی ...
درسته ممکنه اوایل کار کمی سر و کله زدن با موارد بالا آزاز دهنده به نظر برسه ولی با کمی تامل و تلاش میشه به راحتی ازشون استفاده کنین و مفهوم Ajax رو به قشنگ ترین روش پیاده سازی کنین
Good Luck

maktab
جمعه 11 مرداد 1392, 04:23 صبح
سلام دوست عزیز ...
بنده هم استفاده از JQuery - Ajax با کمک Json و Web service رو پیشنهاد میکنم.
علت رو هم که خودتون گفتید.سربار اضافی ...
درسته ممکنه اوایل کار کمی سر و کله زدن با موارد بالا آزاز دهنده به نظر برسه ولی با کمی تامل و تلاش میشه به راحتی ازشون استفاده کنین و مفهوم Ajax رو به قشنگ ترین روش پیاده سازی کنین
Good Luck

سلام. منابع مفیدی دربارشون داری؟

mahdidabaghi
شنبه 12 مرداد 1392, 01:26 صبح
سلام. منابع مفیدی دربارشون داری؟
بیشتر سعی کن تو سایت های خارجی سرچ کنی...الان منبعی یا سورسی تو ذهنم نیست تقدیمت کنم ... ولی تو همین سایت چند تایپیک راجع به همین موضوع هست ...
Good Luck