PDA

View Full Version : رجیستر برنامه

maisam57
شنبه 27 اسفند 1384, 18:49 عصر
من سورس رجیستر یه application رو دارم و میدونم باید توسط یه application دیگه اونو رجیستر کنم ولی نمیدونم چطوری باید این کارو کرد هر چی تو سایت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
با تشکر

Touska
شنبه 27 اسفند 1384, 22:49 عصر
من سورس رجیستر یه application رو دارم و میدونم باید توسط یه application دیگه اونو رجیستر کنم ولی نمیدونم چطوری باید این کارو کرد هر چی تو سایت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
با تشکر

میشه بیشتر توضیح بدهید. :متفکر:

Ehsansh
یک شنبه 28 اسفند 1384, 07:26 صبح
باز حتما ما باید بیایم تو این تاپیک بحث راه بندازیم. خودمون سئوال کنیم. خودمون حدس بزنیم منظور آقا میثم چی بوده. آخرش هم آقا میثم یه خودی نشون بده! :))

Delphi Skyline
یک شنبه 28 اسفند 1384, 10:10 صبح
چقدر جالب برنامه رجیستر Open Source باشه .

Ehsansh
یک شنبه 28 اسفند 1384, 10:27 صبح
کامپوننت mxProtector هم میتونه خیلی کمک کنه. برای برنامه های آزمایشی به درد میخوره.
از این پست دانلود کنید:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=39174&page=2

maisam57
دوشنبه 29 اسفند 1384, 11:58 صبح
بابا شما ها همه استاد دلفی هستید لا اقل یه دستی رو سر من بکشید من راستشو بگم خیلی وقته دلفی کار میکنم ولی خیلی خیلی دارم مثلا برای قفل برنامم از سریال نامبر استفاده میکردم ولی جدیدا میخوام برنامه هام رو رجیستر کنم که نمیدونم چکار باید بکنم
همین و بس
با تشکر از شما

Ehsansh
دوشنبه 29 اسفند 1384, 12:09 عصر
شما اصلا mxProtector رو چک کردین؟

Delphi Skyline
دوشنبه 29 اسفند 1384, 12:22 عصر
راه اول :: نگاه کن یه سری برنامه ها هستن که خودشون خودشونو می تونن یه بار دیگه کامپایل کنن . این یه راهشه .
راه دوم :: شما می تونید رجیستر شدن رو تو یه فایل ذخیره و اونو کد بندی کنید (کد بندی را خودتون بکنید) و هر بار که برنامه اجرا میشه اون کد رو چک کنه . بیشتر برنامه ها این شکلی هستن .