PDA

View Full Version : مصرف حجم اینترنت توسط تبلیغات سایت شیپور

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 03:20 صبح
سلام
آقای این سایت شیپور که تبلیغشو تو هدر سایت گزاشتین ، حجم ما رو از بین برد
دو سه روزه که دارم می بینم که سرعت دانلودم اومده پایین ،
نمودار کانکشنمو دیدم ، می بینم که من هیچ چی دانلود نمی کنم و هیچ صفحه ای هم در حال لود شدن نیست ، ولی چند تا صفحه سایت برنامه نویس بازه
رفتم فایر والمو چک کردم دیم آی پی 65.52.145.67:80 داره هم دانلود میشه و هم آپلود ، اولش فکر کردم که ویروسه ولی دیدم که از طریق فایر فاکسه و تو تب هام هم فقط سایت برنامه نویس باز بود
از طریق سایت DomainTools دیدم که این آی پی مربوط میشه به سایت http://www.sheypoor.com/
تو فایر وال برای رول تعیین کردم دیدم که درست شد
لطفا پی گیری نمائید ببینید که قضیه چیه
تو دو روز 3 گیگ حجممو کم کرده

ممنون می شم

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 04:33 صبح
این تبلیغش که بالای صفحست ، عکسارو با حجم فول لود می کنه ، هی هم عکسو عوض می کنه برا همین پدر منو در آورده
حتما بقیه هم این مشکل رو دارن
لطفا کمک کنید به کاربرا ، من مشکلم حل شده ، به فکر بقیه باشید.

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 20:16 عصر
این 82 نفری که تا الان این تاپیک رو دیدن ، هیچ نظری ندارند؟
یعنی برای هیچ کدومتون این قضیه صدق نمی کنه؟

یا اصلا بین این 82 نفر هیچ کدوم از مدیران سایت نبودند؟
آخه یه جوابی ، پستی ، یه چیزی بگین ، فقط نگاه میندازین؟

saied_hacker
جمعه 11 مرداد 1392, 20:29 عصر
اخه 3 گیگ مگه میشه شما چند بار در روز به سایت سر میزنید ؟

نهایت کار اینه که بلاکش کنید و راحت ... ( add block )

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 21:56 عصر
اخه 3 گیگ مگه میشه شما چند بار در روز به سایت سر میزنید ؟

نهایت کار اینه که بلاکش کنید و راحت ... ( add block )
من الان که دارم این پست رو ارسال می کنم حدود 20 تا تب تو فایر فاکسم بازه که در هر کدوم مطلبی رو دنبال می کنم ، و تا به نتیجه نرسم اون تب رو نمی بندم
تازه فقط کافیه که یک تب باز باشه ، این تبلیغ هی داره رفرش میشه و از سایتش تصاویر با حجم بالا لود می کنه

من مشکلم حل شده به کمک فایر والم ، این پستو به خاطر بقیه زدم

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 22:02 عصر
جناب آقای کرامتی (http://barnamenevis.org/member.php?1206-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C) اگر این تاپیک رو مشاهده کردین ، با عرض سلام ، عارضم که بنده در اعلان سایت ، تاپیک تبلیغات (http://barnamenevis.org/showthread.php?411254-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3!!!/page2) رو تا آخر خوندم ، مشکلم تبلیغاتا نیست ، با حرفای شمام موافقم ، فقط اگر در تبلیغات درج شده یه گلچینی بشه ، یا اینکه قبل از درج آگهی یه ارزیابی از لحاظ امنیت ، حجم داده ، سرعت لود و .... صورت بگیره ، مشکلات جدیدی رو به سایت و کاربان ایجاد نمی کنه .
نمی دونم شاید من اشتباهی برداشت کردم ولی این تبلیغ واقعا حجم پهنای باند رو اشغال می کنه

matrix-program
شنبه 12 مرداد 1392, 13:43 عصر
من که روزی 4-5 ساعت تو سایتم برام مشکلی پیش نیومده تا الان

hojjatshariffam
شنبه 12 مرداد 1392, 14:26 عصر
سعید جان دلبندم اون ad ــه نه add
من که روزی 4-5 ساعت تو سایتم برام مشکلی پیش نیومده تا الان
مشکل وقتی پیش میاد که اکانت اینترنتتون تموم بشه ، بعد بشینین دودوتا چهار تا بکنین ببینید که چیزی تو چند روز دانلود نکردین ولی حجمتون تموم شده
نمی دونم شاید فقط برا من اینطوری هستش