PDA

View Full Version : مبتدی: گرفتن اطلاعات و کدهای اچ تی ام ال سایت

Sir-Programmer
جمعه 11 مرداد 1392, 09:52 صبح
با سلام , چند وقته پیش یه پروژه دانلود کرده بودم 4 تا فرم داشت فرمی بود که وبسایت رو وارد میکردی که یه سری اطلاعات از سرور و نمایش میداد (هدر سایت وارد شده رو نمایش میداد).... بعد یه فرم دیگه داشت که سایتو وارد میکردی بعد کد های اچ تی املشو کامل بهت میداد و.... من این پروژه رو خیلی لازم دارم دوستان اگه کسی داره بده یا اگه میشه کمک کنید چطوری سورس کامل سایت رو بگیرم :قلب::قلب:

behzadkhan
جمعه 11 مرداد 1392, 13:02 عصر
با سلام

اگه از برنامه های آماده میخواهید استفاده کنید این نرم افزارها را پیشنهاد می کنم:

Webzip , Offline Exporer Enterprise

(با یه جستجو تو سایت های فارسی می توانی دانلودشان کنی)

با تشکر

whitecap
جمعه 11 مرداد 1392, 13:09 عصر
سلام برای این کار روی صفحه ی سایت راست کلیک کرده و سپس آخرین گزینه را انتخاب کنید و یا دکمه ی Ctrl و سپس U را باهم نگه دارید .
موفق باشید .

aliagamon
جمعه 11 مرداد 1392, 14:22 عصر
اگه میخوای کد اچ تی ام ال رو تو سی # در بیاری اینطوریه:

using (WebClient client = new WebClient())
{
textBox1.Text = client.DownloadString("http://google.com/");
}

یه یوزینگ هم میخواد که اینه:

using System.Net;

hercool
جمعه 11 مرداد 1392, 17:10 عصر
از webbrowser استفاده کن راحت می تونی کد ها رو بکشی بیرون سایت رو هم بهت نشون میده بعدا هر کاری خواستی می تونی انجام بدی
البته برای استخراج دیتا از سایت و غیره باید خزنده وب درست کنی

Sir-Programmer
جمعه 11 مرداد 1392, 18:45 عصر
سلام تشکر از دوستانی که جواب دادن , دوستان من دنبال سورسی میگردم که قبلاً داشتم 4 تا فرم داره فرم اول Header سایت شما رو میگیره فرم دومش که من لازم دارم HTML کامل سایتو میگیره همراه با &nbsp فکر کنم به جای space اینو میزاره (&nbsp) بعد دوستان 2 تا فرم دیگه داشت نمیدونم چی بود خیلی لازمش دارم چند روزه کامل دنبالش میگردم پیدا نمیشه خواهشاً اگه کسی داره آپ کنه ممنون :xX