PDA

View Full Version : کمک در خصوص ارسال اس ام اس از طریق برنامه

kurdboy2175
جمعه 11 مرداد 1392, 18:23 عصر
سلام دوستان کسی کد های ارسال اس ام اس رو داره به ما هم بده استفاده کنیم میشه توضیع بدید برای ارسال اس ام اس باید چکار کنیم؟لطفا کمک کنید

sohil_ww
جمعه 11 مرداد 1392, 18:27 عصر
دوست عزیز سرچ بزن آمورش ها هست !!!
تایپیک خیلی خیلی بیش از حد تکراریه !
ولی اگه سرچ زدی چیزی پیدا نکردی یا جایی متوجه نشدی در خدمتیم

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 19:16 عصر
سلام دوستان کسی کد های ارسال اس ام اس رو داره به ما هم بده استفاده کنیم میشه توضیع بدید برای ارسال اس ام اس باید چکار کنیم؟لطفا کمک کنید
کاری که باید بکنب سرچه
باید سرچ کنی
هر کس رسید اینجا اولش یه تاپیک میده ،؛ بعدا شاید سرچ هم بکنه
از مسئولین سایت درخواست دارم که یه راهکاری برای کاربران تازه وارد بیاندیشند تا تک تک قوانیدن رو نخوندن نتونن تاپیک ارسال کنند

hojjatshariffam
جمعه 11 مرداد 1392, 19:26 عصر
نمی دونم شاید دو کلمه نوشتن تو صفحه جستجو سختتر از تایپ سه چهار خط برای ایجاد تاپیک جدیده

یه جکی یادم افتاد بزارید بگم حوصلمون سر رفته از بس کد تایپ کردم تا شاید یکم فکرمون باز شه

روش سزچ توسط دو فرد مختلف که روش پارتیشن بندی رو بلد نبودن

شخص اول : گوگل رو باز می کنه ، تو باکس جستجو تایپ می کنه ، پارتیشن + هارد دیسک
شخص دوم : صفحه اینترنت اکسپلورر رو باز می کنه میزنه www.yaho.com یه صفحه میاد می بینه این نیست ، زنگ می زنه اط دوستش می پرسه ، دوستشم براش اس ام اسم می کنه بعد به روش صحیح تایپ می کنه www.yahoo.com صفحه یاهو میاد
بعد اینکه کلی عکسارو می بینه و نوشته هارو هجی می کنه تازه تو باکس می نویسه "گوگل" بعد اینتر میزنه یه لیست میاد اولی رو انتخاب می کنه صفحه گوگل میاد تازه تو سرچ باکس گوگل این مطلب رو تایپ می کنه
"می خوام هاردمو پارتیشن بندی کنم ، پارتیشن اول 40 گیگا بایت باشه ، دومی 100 تا بقیشم هم نیست . البته ویندوزم می خوام بعدش نصب کنم ، بهتره که در درایو سی باشه ، روشش چطوریه؟"

aliagamon
جمعه 11 مرداد 1392, 20:09 عصر
البته دامنه yaho.com رو یاهو خریده بزنی یاهو وا میشه:لبخند:

CsharpNevisi
جمعه 11 مرداد 1392, 20:53 عصر
با خوب بنده خدارو یه راهنمایی بگنید ... تازه وارده و خیلی به این چیزا اشنا نیست ... !!!
ببین تو این سایت ثبت نام کن و وب سرویس رایگان واسه تست بگیر ... خودش بهت نمونه کد و اموزش هم میده ... !!!
http://webmaster.parsgreen.com/free-web-service-sms

sohil_ww
جمعه 11 مرداد 1392, 21:21 عصر
با خوب بنده خدارو یه راهنمایی بگنید ... تازه وارده و خیلی به این چیزا اشنا نیست ... !!!
ببین تو این سایت ثبت نام کن و وب سرویس رایگان واسه تست بگیر ... خودش بهت نمونه کد و اموزش هم میده ... !!!
http://webmaster.parsgreen.com/free-web-service-sms

دوست عزیزم سی شارپ نویس(که اسمتم نمی دونم)
تعرفه های سایت ها مختلف متفاوت و برای مثال همین سایت پارس گرین تقریبا تعرفش 2 برابر دیگر سایت هاست که وب سرویس می دن !!!!!
نمی دونم میشه مثال زد یا نه (قوانین تالار)
البته اگه قرار پول سرویس مشتری بده که واسه ما ها مهم نیست (من همیشه منصف بودم :افسرده::افسرده:) ولی اگه قرار هزینه سرویس پیامکم به گردن ما باشه پس بهتر وب سرویس های دیگه امتحان کنیم که هزینش کمتر باشه(پولش پا خودمونه دیگه :عصبانی++::عصبانی++: )

راستی داداش گلم 19 پست دیگه فکر نکنم تازه کار حساب بشه :بوس:

CsharpNevisi
جمعه 11 مرداد 1392, 21:32 عصر
دوست عزیزم سی شارپ نویس(که اسمتم نمی دونم)
تعرفه های سایت ها مختلف متفاوت و برای مثال همین سایت پارس گرین تقریبا تعرفش 2 برابر دیگر سایت هاست که وب سرویس می دن !!!!!
نمی دونم میشه مثال زد یا نه (قوانین تالار)
البته اگه قرار پول سرویس مشتری بده که واسه ما ها مهم نیست (من همیشه منصف بودم :افسرده::افسرده:) ولی اگه قرار هزینه سرویس پیامکم به گردن ما باشه پس بهتر وب سرویس های دیگه امتحان کنیم که هزینش کمتر باشه(پولش پا خودمونه دیگه :عصبانی++::عصبانی++: )

راستی داداش گلم 19 پست دیگه فکر نکنم تازه کار حساب بشه :بوس:

من ادرس یه فرم تست رایگان دادم که با ارسال و دریافت اس ام اس اشنا بشه و برای این تست نیاز به پرداخت هزینه نیست .... !!!!
این سایت یه امکان داده که وقتی برنامه به کسانی که مخاطباشن اس.ام.اس میده ... هزینه به عهده مخاطب میشه .... !!!! ( یعنی شما فقط 45 هزار تومان برای راه اندازی پرداخت میکنی که اونم از مشتری میگیری ... !! )

راستی داداش گلم 19 پست دیگه فکر نکنم تازه کار حساب بشه
اینم حرفیه ... دیگه من اومدم دیدم اون بالا نوشته ( کاربر تازه وارد ) گفتم تازه وارده دیگه ... !!!!

sohil_ww
جمعه 11 مرداد 1392, 21:35 عصر
برنامه به کسانی که مخاطباشن اس.ام.اس میده

من این سایت دیده بودم ولی هزینش باعث شد که دیگه نخونم ادامشو

می شه در باره ی این بحث توضیح بدی ؟!

CsharpNevisi
جمعه 11 مرداد 1392, 21:43 عصر
من این سایت دیده بودم ولی هزینش باعث شد که دیگه نخونم ادامشو
می شه در باره ی این بحث توضیح بدی ؟!

من اومدم تو این سایت برای تست رایگان ثبت نام کردم ... ( با دوستام که میخواستم قرار بزارم برم بیرون میومدم با این اس.ام.اس میدادم :لبخند: فک کنم شمارمم 10001012 بود ( یادش بخیر چقدر مردومو سر کار گذاشتیم ) ) بگذریم ........... اره بعد از ثبت نام ... این سایت بعد از ایرانسل شد بست فرندم .... این اس میداد .... ایرانسل اس میداد و ....... .
یه روز یه اس داد که یه سرویس جدید گذاشته که پول ارسال پیامک ها بر عهده کسانی است که پیام ها به اونها ارسال میشه ... منم نرفتم دنبالش .. همونجا اسو پاک کردم .... ولی میدونم که این سرویس هست ... !!!!
حالا دقیق نمیدونم این وب سرویس اس داده یا نه ... ولی به احتمال 99/99 درصد این بوده چون فقط این شماره منو داره .... !!!!
حالا برو تو سایتش تماس با ما ایــــــ ... پشتیبانی ایــــــــ ... مشاوره قبل از خریدیــــ چیزی واس این کارا داره ... !!!