PDA

View Full Version : خرید هاست و دامین

mhj7373
شنبه 12 مرداد 1392, 17:54 عصر
با سلام خدمت همه عزیزان. من می خواستم یک هاست و دامین بخرم لطفا کاملا راهنماییم کنید و از امکاناتش برام توضیح بدید مثلا فضا و پهنای بان یعنی چه و سرورهای ویندوز، لینوکس و ... چه تفاوتهایی با هم دارند.
با تشکر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیران

storm_saeed
شنبه 12 مرداد 1392, 18:09 عصر
فضای هاست رو مانند فضای کامپیوتر خودتون فرض کنید که شما از فضای سرورتون برای قرار دادن کد سایت ,عکس ,فایل ها و غیره استفاده میکنید
پهنای باند رو اینطور فرض کنید که مثلا حجم سایتتون به فرض 500 کیلو بایت هست و اون شرکتی که از هاست خریدید به شما 2 گیگ پهنای باند ماهانه داده خب حالا هرکی که 1 بار به سایتتون بیاد 500 کیلوبایت از پهنای باند ماهانتون کم میشه و یا اگه کسی به فرض یه فایل 2 مگی رو دانلود کنه پهنای باندتون به اندازه 2 مگ کم میشه و به طور کلی یعنی مقدار اطلاعاتي كه از سايت شما رد و بدل ميشود
تفاوت سرور لینوکس و ویندوز در اینه که لینوکس ارزون تره
لینوکس برای سایت هایی که با phpنوشته شدند مناسبه ویندوز برای .net البته در ویندوز php رو هم میتونه ساپورت کنه
برای شما هم بهتره سرور لینوکس بخرید

mahdy.asia
یک شنبه 13 مرداد 1392, 23:46 عصر
من می خواستم یک هاست و دامین بخرم لطفا کاملا راهنماییم کنید و از امکاناتش برام توضیح بدید مثلا فضا و پهنای بان یعنی چه و سرورهای ویندوز، لینوکس و ... چه تفاوتهایی با هم دارند.
حجم فضایی که در اختیار شما گذاشته می شود "فضا" و میزان حجم ارسال و دریافت داده ها را "پهنای باند" می گویند که به شما بصورت ماهیانه اختصاص داده می شود.
بهتر است جهت برنامه نویسی با محصولات مایکروسافت از سرورهای ویندوز استفاده نمایی و در غیر اینصورت برنامه نویسی با PHP و ... از سرورهای لینوکس استفاده نمایید
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
ترابی 09369361880
خدمات هاست و دامین شرکت داده های سرو سبز (http://www.trazkaramad.ir/)

SilverLearn
دوشنبه 14 مرداد 1392, 00:05 صبح
همونطور که دوست خوبمون گفتن :
اگر می خواهید از php استفاده کنید بهتره از سرورهای لینوکس استفاده کنید (البته سرورهای ویندوز هم می تونید استفاده کنید ولی چه کاریه باید پول بیشتری بدین :))
اگر می خواهید از asp و امثالهم استفاده کنید حتما ملزم به استفاده از سرورهای ویندوز هستید

و....

pesare
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 14:12 عصر
فقط جهت اطلاع دوستان عرض میکنم که داخل IIS میشه PHP هم Run کرد .

ateryad
جمعه 18 مرداد 1392, 01:21 صبح
با سلام دوستان
بنده در حال طراحی یک سایت آموزشی نمایش ویدئو به صورت آنلاین هستم، خیلی از هاستینگ ها رو بررسی کردم، می خواستم بدونم شما چه هاستینگی رو پیشنهاد می کنید و البته کدوم بسته هاستینگ...؟
ممنون.

ateryad
شنبه 19 مرداد 1392, 14:47 عصر
ماشاالله همه هم كه جواب مي دن.