PDA

View Full Version : نحوه استفاده از کامپوننت DevExpress

zahrasaffar
شنبه 12 مرداد 1392, 23:25 عصر
سلام دوستان . من در پروژه م دارم از کامپوننت های DevExpress استفاده میکنم ولی متاسفانه خیلی از قابلیت هاشو نمیدونم چجوری باید استفاده کنم . نیاز به یک GridView دارم که علاوه بر نشون دادن اطلاعاتم انتهای هر سطر دو دکمه وجود داشته باشه واسه ویرایش و حذف . علاوه بر اون میخوام یکی از ستون هاش تصویری که مربوط به هر سطر هست رو بهم نشون بده .
1) نمیدونم چجوری دکمه ها رو بذارم؟
2) تصویرام توی یه پوشه کنار فایل اجرایی برنامه هستن و توی دیتابیس ذخیره نمیشن . چجوری بگم تو یکی از ستون ها تصویر بیاره ؟
ممنون میشم کمکم کنید.(توی تصویری که ضمیمه کردم طرح اون چیزی که میخوام وجود داره )108441

khokhan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 00:01 صبح
سلام دوستان . من در پروژه م دارم از کامپوننت های DevExpress استفاده میکنم ولی متاسفانه خیلی از قابلیت هاشو نمیدونم چجوری باید استفاده کنم . نیاز به یک GridView دارم که علاوه بر نشون دادن اطلاعاتم انتهای هر سطر دو دکمه وجود داشته باشه واسه ویرایش و حذف . علاوه بر اون میخوام یکی از ستون هاش تصویری که مربوط به هر سطر هست رو بهم نشون بده .
1) نمیدونم چجوری دکمه ها رو بذارم؟
2) تصویرام توی یه پوشه کنار فایل اجرایی برنامه هستن و توی دیتابیس ذخیره نمیشن . چجوری بگم تو یکی از ستون ها تصویر بیاره ؟
ممنون میشم کمکم کنید.(توی تصویری که ضمیمه کردم طرح اون چیزی که میخوام وجود داره )108441
توی قسمت winform در زیر مجموعه datagrid کاملا توضیح می ده چکار کنین :لبخند:
این لینک (http://documentation.devexpress.com/#WindowsForms/CustomDocument729) رو ببین

zahrasaffar
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 01:02 صبح
من این لینکی که گذاشتید رو بررسی کردم ولی راستش چون تازه کار هستم چیززیادی ازش نفهمیدم . میشه لطفا بازم راهنماییم کنید ؟

zahrasaffar
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 11:41 صبح
پس چرا هیشکی کمک نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده::ناراحت:

zahrasaffar
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 23:29 عصر
:گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه:

ma.rad
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 23:55 عصر
http://shadoow.ir/?cat=9

massoudghb
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 00:03 صبح
گریه نکن ، سرچ کن .. تست کن .. بخون ..

zahrasaffar
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 11:10 صبح
چشم :لبخندساده: :لبخندساده: :لبخندساده: :لبخندساده: :لبخندساده:

mmbguide
یک شنبه 31 شهریور 1392, 09:49 صبح
شرکت آموزشی پارسیان مجموعه ای بصورت مالتی مدیا و بصورت فارسی ارائه داده به نام .net component و قیمتش حدود 11000 تومان هستش. اگه نمیتونید از منابع انگلیسی استفاده کنید من فکر میکنم برای شروع گزینه مناسبی هستش. موفق باشید