PDA

View Full Version : سوال: تعداد در نظر گرفتن sitemap

mohammad kafiyan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:09 عصر
آیا باید برای وب سایت که در آن پوشه ی admin , users,کاربران عادی هستند که به این دو پوشه دسترسی ندارند به صورت جداگانه sitemap ایجاد کنیم یا اینکه می توانم
در سایت مپ یک خصوصیت به نام roles هست چگونه می توانم سطح دسترسی برای کاربران را به پوشه های admin , users تعریف کنم و مدیریت کنم
چون قرار است منوی من وصل بشه به سایت مپ و نمی خواهم آدرس و title موجود در سایت مپ که مربوط به صفحات مدیر و کاربران عضو تعریف شده را دسترسی داشته باشه و قابل مشاهده باشه در منو در صفحه default که برای همه کاربران قابل مشاهده است
امیدوارم که موضوع را توانسته باشم بیان کنم
:کف::کف::کف::کف:

mohammad kafiyan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 18:36 عصر
از دوستان کسی نیست راهنمایی بکنه

fakhravari
یک شنبه 13 مرداد 1392, 19:16 عصر
خود سايت مپ قابليت roles داره كه راحت ميشه مخفي كرد كاربراني كه اين رل ندارن كه اينها اتومات اجرا ميشه توسط سايتمپ

http://barnamenevis.org/showthread.php?319398

mohammad kafiyan
دوشنبه 14 مرداد 1392, 01:04 صبح
خود سايت مپ قابليت roles داره كه راحت ميشه مخفي كرد كاربراني كه اين رل ندارن كه اينها اتومات اجرا ميشه توسط سايتمپ

با تشکر از شما جناب فخرآوری لطف می کنید که بگویید چگونه چون با آدرسی که شما دادید و به علت مشکل دارم با دانلود فایل شما به خاطر dailup وفعلا adsl دسترسی ندارم اون قسمت مربوط به فراخوانی از دیتابیس را اگر دارید و آن قسمت هایی که roles تعریف کردید میشه بگویید چگونه مخفی کرد