PDA

View Full Version : نحوه ایجاد درگاه پرداخت با واحد پول دلار

setareh2013
یک شنبه 13 مرداد 1392, 13:03 عصر
با سلام
من یک سایت باید طراحی کنم که دارای درگاه پرداخت باشه .
مشکل اینه که این پرداخت باید به دلار باشه نه ریال
باید چه کار کنم ؟

tree1371
یک شنبه 13 مرداد 1392, 15:44 عصر
به ایران یا خارج ؟

اگر به بانک های ایرانی هست شما باید دلار رو تبدیل به ریال کنی بعد بفرستی اگر منظورت به خارج مثل پی پال بگر کدش ریخته تو نت

setareh2013
دوشنبه 14 مرداد 1392, 13:53 عصر
سایت برای دوبی هست . پرداخت ها از دوبی انجام میشه به دلار .
حالا باید چه کار کنم ؟

tree1371
دوشنبه 14 مرداد 1392, 15:19 عصر
بگردید پرداخت های متفاوتی هست بستگی به بانک داره عزیز . هر بانکی شیوه خاص خودش رو داره واسه اتصال شما توی نست بگردید واسه اینترنتی مربوط به همون بانک

setareh2013
سه شنبه 15 مرداد 1392, 08:15 صبح
بگردید پرداخت های متفاوتی هست بستگی به بانک داره عزیز . هر بانکی شیوه خاص خودش رو داره واسه اتصال شما توی نست بگردید واسه اینترنتی مربوط به همون بانک
چقدر کمک می کنید شما ! از تعدادی بانک ها سؤال کردم . امکانش نبود گفتند باید مشتری برای استفاده از سایت با ارز ، کارت اعتباری داشته باشه . خب این بده چون کارت اعتباری رو جدا باید خریداری کنه . من می خوام کاربر بتونه با کارت بانکی این کارو انجام بده .

tree1371
سه شنبه 15 مرداد 1392, 12:47 عصر
اگر قصد شما اینه من کد بدم !! خوب این قصدتون زیادیه . چون متاسفانه نه بنده سیاست های بانکارو تعیین می کنم نه اینکه من درگاهاشون رو می سازم . اگر بانکتون خارجیه پس مطمئنا سیاست هاش و در گاهاش متفاوت هست . وقتی می گه نمیشه پس نمیشه . شما هم اینور به هیچ وجه نمی تونید با کد بهش بخورونید .

AmirGhasemi
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:46 عصر
سلام دوست عزيز
اين يك مشكل فني نيست و وكاملا يك بحث قانونيه!
دوستان تا آنجا كه من ديدم فقط و فقط بانك گردشگري است كه چنين امكاني داره
بقيه بانك ها قانونا نمي توانند اين كارو انجام دهند بانك گردشگري هم با واسطه يك بانك مالزيايي و يك بانك دوبي اين كارو انجام مي دهد

setareh2013
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 14:36 عصر
به پی پال و بانک گردشگری زنگ زدم نمی تونستند این کارو انجام بده