PDA

View Full Version : سوال: درخواست راهنمایی برای طراحی

roza_maloos
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:38 عصر
درود به همه اساتید
من و دوستم روی یه سایت کار می کنیم که الان به یه مشکل بزرگ برخوردیم که واقعا احتیاج به راهنمایی افراد با تجربه داریم
راستش من برای سایت از کنترلهای telerik استفاه کردم که این یکمی مشکل ساز شده برای گرافیک سایت. یعنی دوستم باید گرافیک رو عوض کنه که مشکل گرافیکی برطرف شه اما اون میگه کنترل telerik غیر استاندارد هستش چون نمیشه به css های skin دسترسی داشت و اینکه موقع نمایش یه کد عجیب غریب تولید می کنه که مثل کد تولید شده توسط selec معمولی نیست. بهرحال الان کنترل ما با گرافیکمون مشکل داره. می خواستم از استاتید بپرسم در چنین مواقعی ما باید گرافیک رو بر اساس کنترل عوض کنیم یا بگردیم یه کنترلی پیدا کنیم که مشکل گرافیکی نداشته باشد؟
این دوست من قالب سایت رو از روی یکی از سایتهای خارجی کپی کرده
من از rad combobox استفاه کردم برای اینکه dropdown با خاصیت autocomplete لازم دارم
خیلی ممنون

fri jun
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:51 عصر
من مخالف حرف دوستتون هستم چون میشه راحت به css هر کدوم از ابزار های telerik دسترسی داشت و تغغییر داد
در مورد کد های عجیب غریب تولید شده هم باید ببنید اون کد ها چیه تا بشه راجبش قضاوت کرد
در ضمن به نظرم telerik تو گرافیک حرف نداره ، من فقط با سرعتش مشکل دارم که به نظرم سرعت سایتو پایین میاره
موفق باشید

roza_maloos
یک شنبه 13 مرداد 1392, 13:09 عصر
خیلی ممنون دوست عزیز fri . منظور دوست من کدهای تولید شده توسط rad combobox موقع نمایش هست. راستش یه مشکل دیگه ای هم که داریم اینه که دوست من این قالب رو از روی یکی از سایتهای خارجی کپی کرده. که تقریبان حدود 4mb هست. حالا ما مجبوریم تو تمام فولدرهایی که داریم کل این قالب رو کپی کنیم چون هرکاری کردم روی مسترپیج کار نمی کنه و دوست من نظرش اینه که مستر پیج با jquery مشکل داره و کلا مشکل از asp و تلریک هست

fri jun
یک شنبه 13 مرداد 1392, 13:24 عصر
اصلا کاره درستی نیست که شما بخوای یه قالب 4mb رو رو سایتت سوار کنی و با توجه به سرعت پایین نت ایران ، این یعنی مرگ وب سایت از همین الان...
شما می تونی هر قالبی رو با css و jquery پیاده سازی کنی ، البته نیاز به تجربه داره این کار
و مستر پیج هم هیچ مشکلی با jquery نداره ، من تو سایت خودم دقیقا تو مستر پیج از jquery استفاده کردم...
ببینید چه مشکلی ایجاد می کنه ، سعی کنید مشکلات رو رفع کنید ، با حوصله و بدون عجله

tree1371
یک شنبه 13 مرداد 1392, 14:32 عصر
:متعجب: تلریک یکی از بزرگترین توسعه دهنده کنترل های ویژوال هست و حتی دات نیوک هم از اون استفاده کرده !!! اینکه شما نمی تونید با مستر کار کنید دلیلش اینه که شما یک سری کدهای script دارید که بعضی از اسکریپت ها باید دقیقا توی خود صفحه باشند . مستر پیج هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت . در ضمن ماکروسافت هیچ وقت گافی به این بزرگی نمیده که بعد این همه تجربه کدهاتون رو باید بزارید تا کمک کنیم چون با نظرهای دوستتون هیچ کمکی از دست ما بر نمیاد .