PDA

View Full Version : مشکل در اجرای فایل exe

mtn677
یک شنبه 13 مرداد 1392, 23:27 عصر
سلام
یه نرم افزار نوشتم که تعدادی ocx در اون به کار رفته که هنگام اجرای نرم افزار باید فایلهای ocx در دستاپ باشن تا اجرا بشه.حالا من با winrar تمام ocxها و فایل اصلی رو به یک فایل exe تبدیل کردم که با کلیک بر روی اون برنامه اجرا میشه حتی بدون وجود ocxها بر روی دستاپ فقط مشکلش اینه که باید در ویندوز سون برای بار اول روی اون کلیک راست بشه و با run an administor اجرا بشه راه حل داره؟

m.4.r.m
یک شنبه 13 مرداد 1392, 23:48 عصر
کلا ویژوال بیسیک در ویندوز 7 کمی مشکل داره اونم زیاد به چشم نمیاد وجود همچین مشکلاتی عادی است نه احتیاجی به این نیست فایل های ocx رو اگه در system32 بریزید و ریجیستر کنید احتیاجی به داشتن ocx در دسکتاب هم نیست

mehran901
دوشنبه 14 مرداد 1392, 01:30 صبح
آره راه حل ساده ای داره شما واسه دادن پرمیشن Run as admin به صورت دیفالت میتونین
1- از sfx WinRar استفاده کنین و administrator request رو فعال کنین
2 - با استفاده از برنامه ریسورس hacker ریسورسی رو که واستون میذارمو اضافه کنین و اسم فایل اجراییتون رو در ریسورس بجای اسم پیش فرض بنویسین ... توجه کنین درصورتی Run as admin میشه که اسم فایل اجرایی در ریسورس اومده باشه

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>
<assembly xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1" manifestVersion="1.0">
<assemblyIdentity version="1.0.0.0"
processorArchitecture="X86"
name="56.exe"
type="win32"/>
<description>elevate execution level</description>
<trustInfo xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v2">
<security>
<requestedPrivileges>
<requestedExecutionLevel level="requireAdministrator" uiAccess="false"/>
</requestedPrivileges>
</security>
</trustInfo>
</assembly>

mtn677
دوشنبه 14 مرداد 1392, 18:59 عصر
سلام
گزینه ای به اسم administrator request ندیدم که بشه فعالش کرد.کدوم ورژنش این گزینه رو داره؟

mehran901
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:47 عصر
والا فک کنم هر ورژنی داشته باشه من نسخه 3.9 هست که قدیمی محسوب میشه دیگه ، بخش advanced sfx option پایین فرم advanced

Request administrative access

shabangah
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:36 عصر
دوست عزیز داره به گمونم ورژنش جدید نیست.