PDA

View Full Version : اجازه باز نشدن به برنامه ها بر روی برنامه خود

amin_sltny
دوشنبه 14 مرداد 1392, 09:30 صبح
سلام بچه ها من می خوام وقتی فرمم باز میشه روی تمام برنامه ها را بگیره و نظاره کاربر به هیچ کدوم از منو های ویندوز دسترسی پیدا کنه یه چیزی شبیه به قفل مانیتور این کا ررا با topmost میشه کرد ولی فقط ماله اینه که روی تمام فرم ها باز بشه نه این که همیشه روی فرم ها و نوار ها قرار بگیره با ید چه کار کنم اگه بلدید کمکم کنید ممنون

amin_sltny
دوشنبه 14 مرداد 1392, 14:51 عصر
سلام بچه ها من می خوام وقتی فرمم باز میشه روی تمام برنامه ها را بگیره و نظاره کاربر به هیچ کدوم از منو های ویندوز دسترسی پیدا کنه یه چیزی شبیه به قفل مانیتور این کا ررا با topmost میشه کرد ولی فقط ماله اینه که روی تمام فرم ها باز بشه نه این که همیشه روی فرم ها و نوار ها قرار بگیره با ید چه کار کنم اگه بلدید کمکم کنید ممنون

کسی نیست کمک کنه

Amin69
دوشنبه 14 مرداد 1392, 15:29 عصر
سلام. نظاره رو بکنید نذاره تا شاید کسی پیدا شد که نذاره شما دست خالی از اینجا برید!

massoudghb
دوشنبه 14 مرداد 1392, 17:08 عصر
یه کم برنامه نویسیش به سمت Core Coding میره .. شما سوالت رو اشتباه بیان کردی چون دیدگاه درستی شاید به ویندوز نداری ،​ شما بعد از این که فرم خودتون رو TopMost کردین ، باید کنترل های کاربر رو محدود کنی که نتونه هیچ کلیدی جز کلید های شما رو بزنه یا کلیک کنه ؛ در مقاله ی زیر به همراه یه سورس کد ،​اصول این کار رو گفته ، با کمی تغییر میتونی نتیجه بگیری

Processing Global Mouse and Keyboard Hooks in C# (http://www.codeproject.com/Articles/7294/Processing-Global-Mouse-and-Keyboard-Hooks-in-C)

amin_sltny
دوشنبه 14 مرداد 1392, 21:25 عصر
یه کم برنامه نویسیش به سمت Core Coding میره .. شما سوالت رو اشتباه بیان کردی چون دیدگاه درستی شاید به ویندوز نداری ،​ شما بعد از این که فرم خودتون رو TopMost کردین ، باید کنترل های کاربر رو محدود کنی که نتونه هیچ کلیدی جز کلید های شما رو بزنه یا کلیک کنه ؛ در مقاله ی زیر به همراه یه سورس کد ،​اصول این کار رو گفته ، با کمی تغییر میتونی نتیجه بگیری

Processing Global Mouse and Keyboard Hooks in C# (http://www.codeproject.com/Articles/7294/Processing-Global-Mouse-and-Keyboard-Hooks-in-C)

یعنی درواقع من باید کاری کنم مثلا وقتی دکمه کنترل را میزنه کیبورد را از کار بندازه تا زمانی که دستش را از کنترل برداره؟؟ تا نتونه کنترل الت دلیت را بزنه

amin_sltny
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 09:04 صبح
Processing Global Mouse and Keyboard Hooks in C#‎‎‎‎‎ (http://www.codeproject.com/Articles/7294/Processing-Global-Mouse-and-Keyboard-Hooks-in-C)

دوست عزیز من این کد را در برنامه ام نوشتم ولی خطای زیر را میده مال چیه این خطا؟؟؟

108734

amin_sltny
جمعه 18 مرداد 1392, 07:58 صبح
کسی نیست به من کمک کنه؟