PDA

View Full Version : کار نکردن فایل نصبی پروژه سی شارپ روی سیستم های دیگه

kiani2012
دوشنبه 14 مرداد 1392, 12:55 عصر
سلام
من بعد از ساختن Exe از پروژه سی شارپ وقتی میبرمش توی یه سیستم دیگه متاسفانه وقتی Setup رو نصب میکنم چون صفحه اولم صفحه لوگین هست ، بعد از وارد کردن یوزر و پسورد وارد برنامم نمیشه.

Setup رو هم از این روش ساختم :
روی solution Explorer راست کلیک New Project یه برنامه Setup اضافه میکنم بعد برنامه های Windows Installer و SQL Expree و Dotnet Framework رو انتخاب میکنم و فایل اجرایی رو میسازم

ولی این رو که روی یه سیستم دیگه نصب میکنم وارد برنامه نمیشه
چه کار کنم؟

mthreat.info
دوشنبه 14 مرداد 1392, 13:05 عصر
شما باید روی سیستم مشتری SQL Expree رو هم نصب کنید!!!
در ضمن dll های استفاده شده در برنامه رو هم باید رو سیستم مشتری کپی و به اصطلاح ریجیستر کنید

khokhan
دوشنبه 14 مرداد 1392, 13:07 عصر
سلام
من بعد از ساختن Exe از پروژه سی شارپ وقتی میبرمش توی یه سیستم دیگه متاسفانه وقتی Setup رو نصب میکنم چون صفحه اولم صفحه لوگین هست ، بعد از وارد کردن یوزر و پسورد وارد برنامم نمیشه.

Setup رو هم از این روش ساختم :
روی solution Explorer راست کلیک New Project یه برنامه Setup اضافه میکنم بعد برنامه های Windows Installer و SQL Expree و Dotnet Framework رو انتخاب میکنم و فایل اجرایی رو میسازم

ولی این رو که روی یه سیستم دیگه نصب میکنم وارد برنامه نمیشه
چه کار کنم؟
به احتمال زیاد ایراد از رشته اتصال بایستی باشه
یه پروژه شبیه مال خودت بساز با یه دونه فرم و همون رشته اتصال و همون بانک و امتحان کن ببین بعد از نصب برنامه در سیستم مقصد اطلاعات رو می آره یانه ؟

kiani2012
دوشنبه 14 مرداد 1392, 13:13 عصر
من هم همین فکر رو میکنم
ولی همه چیز با خود ستاپ نصب میشه حتی اس کیو ال ولی بازم جواب نمیده

danialafshari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 13:13 عصر
سلام
کانکشن استرینگ و عکس خطاتون رو قرار بدید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن
موفق باشید

kiani2012
دوشنبه 14 مرداد 1392, 21:22 عصر
خطا از کانکشن استرینگ هست
اینم کدش : کجاش مشکل داره؟
server=(local);database=DataBaseCar;Data Source=.;Initial Catalog=DataBaseCar;Integrated Security=True

khokhan
دوشنبه 14 مرداد 1392, 22:52 عصر
خطا از کانکشن استرینگ هست
اینم کدش : کجاش مشکل داره؟
server=(local);database=DataBaseCar;Data Source=.;Initial Catalog=DataBaseCar;Integrated Security=True
یه کنترل dataset به پروژه ات اضافه کن وازطریق اون یه کانکشن به صورت ویزارد به همون بانک بزن بعد می تونی درقسمت seting پروژه رشته اتصال صحیح رو ببینی

kiani2012
سه شنبه 15 مرداد 1392, 10:37 صبح
یه کنترل dataset به پروژه ات اضافه کن وازطریق اون یه کانکشن به صورت ویزارد به همون بانک بزن بعد می تونی درقسمت seting پروژه رشته اتصال صحیح رو ببینی

این کار رو هم کردم ولی متاسفانه نشد

کانکشن استرینگش بالا گذاشتم

اینم عکس ارورش:
http://kiani14.persiangig.com/image/Capture12.JPG

khokhan
سه شنبه 15 مرداد 1392, 10:54 صبح
این کار رو هم کردم ولی متاسفانه نشد

کانکشن استرینگش بالا گذاشتم

اینم عکس ارورش:

از کدام ورژن vs وsql استفاده کردین ؟؟
پروژه رو با Ado نوشتین ؟؟؟

kiani2012
سه شنبه 15 مرداد 1392, 11:06 صبح
از کدام ورژن vs وsql استفاده کردین ؟؟
پروژه رو با Ado نوشتین ؟؟؟

از VS 2010
و Sql 2008
بله با Ado نوشتم.

khokhan
سه شنبه 15 مرداد 1392, 11:12 صبح
از VS 2010
و Sql 2008
بله با Ado نوشتم.
پس با این حساب رشته اتصال شما یه چیزی مانند این بایستی باشه :

String connect = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\school1.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True";

دو تا فایل مربوط به دیتابیس رو بگذارین توی پوشه debug پروژه ونام دیتابیستون رو با این رشته ست کنین
ویرایشگر این سایت جوریه که گاهی بین حروف کلمات فاصله می اندازه خودتون دقت کنین این فاصله ها رو از بین ببرین مانند کلمه DataDirectory در این رشته که y آخری با فاصله می افته

kiani2012
سه شنبه 15 مرداد 1392, 11:15 صبح
اتفاقا من اینرشته اتصال رو هم نوشتم ولی بازم نشد

@"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\DataBaseCar.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

khokhan
سه شنبه 15 مرداد 1392, 11:17 صبح
اتفاقا من اینرشته اتصال رو هم نوشتم ولی بازم نشد

@"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\DataBaseCar.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
یک بار دیگه امتحان کنین وسعی کنین sql رو خودتون روی سیستم نصب کنین

kiani2012
سه شنبه 15 مرداد 1392, 11:52 صبح
هر کاری کردم جواب نداد.

khokhan
سه شنبه 15 مرداد 1392, 12:16 عصر
هر کاری کردم جواب نداد.
یه پروژه کوچولو با یه فایل دیتابیس درست کن همچی یه نمه شبیه اون پروژه مشکل دار ویه setup هم براش درست کن بده یه بررسی کنیم

kiani2012
سه شنبه 15 مرداد 1392, 16:11 عصر
یه پروژه کوچولو با یه فایل دیتابیس درست کن همچی یه نمه شبیه اون پروژه مشکل دار ویه setup هم براش درست کن بده یه بررسی کنیم

اینم لینک دانلودش :
لینک (http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=f30bd744e744408417da3d8d4a4d177b)

فقط Setup شو برداشتم چون حجمش حدود 300 مگ میشد
اگر میشه با اون روشی که توضیح دادم بسازین
اگر میخوایین تا بازم توضیح بدم؟

kiani2012
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 14:18 عصر
مشکلشو متوجه نشدین چیه؟