PDA

View Full Version : یک سوال خیلی مهم در فلش !!

rtech
یک شنبه 28 اسفند 1384, 20:12 عصر
سلام
دوستان من یک سوال دارم و اون اینه که آیا کدی که با اکشن اسکریپت 1 نوشته شده را وقتی با اکش اسکریپت 2 بنویسیم مشکلی به وجود میاد من یک کد دارم که با ورژن 1 نوشته شده و به راحتی اجرا میشه اما وقتی این کد را در فلش 8 مینویسم اجرا نمیشه کد اینه :

onClipEvent (load) {

startDrag(mouse1,true);

Mouse.hide();

}

میشه راهنمایی کنید ؟

IT_Professional_Iran
یک شنبه 28 اسفند 1384, 21:44 عصر
سلام - دوست عزیز باید تنظیمات پابلیش رو از ورژن 2 پلیر به ورژن 1 تغییر بدی و بعد F12 بزنی.

rtech
دوشنبه 29 اسفند 1384, 09:05 صبح
یعنی چجوری ؟ من تازه کار هستم میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

behzad_gh
دوشنبه 29 اسفند 1384, 09:33 صبح
سلام
از منوی File>Publish Settings رو انتخاب کن
در پنجره ظاهر شده در قسمت flash از لیست گشودنی ActionScript Version گزینه ActionScript 1 رو انتخاب کن و دکمه OK رو می‌زنی . حالا دوباره پروژه رو Publish می‌کنی.

IT_Professional_Iran
دوشنبه 29 اسفند 1384, 18:18 عصر
همین که دوست خوبمون - بهزاد - گفت.
نمیدونستم تازه کارید - و گرنه بیشتر توضیح میدادم. تشکر از توجه شما.

rtech
سه شنبه 01 فروردین 1385, 00:33 صبح
سلام مشکل از اکشن اسکریپت نبود من فلش پلیر رو از 8 به 6 تغییر دادم در قسمت پابلیش و مشکل حل شد !!!! از لطف همه شما ممنونم

rtech
سه شنبه 01 فروردین 1385, 00:35 صبح
من یک سری کیت های آموزشی فلش همراه با سورس آن دارم که خیلی جالبه اگه بشه میخوام یک تاپیک ایجاد کنم و تمامشو همراه با آموزش برای شما دوستان عزیز قرار بدم

IT_Professional_Iran
سه شنبه 01 فروردین 1385, 10:03 صبح
خواهش میکنم- اگه همون اول گفته بودید که فایلی که داشتید Fla با ورژن 6 یا 7 فلش ایجاد شده بهتون میگفتم ... - به هر حال تشکر از توجه شما - کیت ها رو بذار عزیز تا همه استفاده کنند.

rtech
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 08:52 صبح
فقط من یک سوال دیگر دارم این فایلها که با فلش 6 یا 7 هست رو وقتی تو 8 مینویسی و پابلیش آن را فلش 6 قرار میدیم آیا در فلش 8 یا بالاتر اجرا میشه یا نه و اگر در کنار این کدها کدهایی از فلش 8 به کار ببریم مشکلی ایجاد نمیشود

behzad_gh
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 18:28 عصر
سلام
وقتی شما پابلیش رو رو فلش ۶ یا ۷ قرار می‌دهی نمی‌تونی از امکانات فلش ۸ مانند فیلترهای مختلفی که جدید اضافه شده است و هر چیز دیگری که مربوط به فلش ۸ باشد استفاده کنی و فایل شما با فلش پلیر ۶ یا ۷ هم قابل اجراست .

rtech
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 22:19 عصر
نه دوست عزیز من با فلش 8 تست کردم اجرا میشه

behzad_gh
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 22:24 عصر
می‌شه بگید چی با فلش ۸ اجرا می‌شه؟

IT_Professional_Iran
سه شنبه 08 فروردین 1385, 14:46 عصر
شما اگه کدی رو با ورژن بالای فلش مثل 8 نوشته و پابلیش میکنید ( با هر ورژنی ) قطعا اجرا میشه - چون روی کامپیوترتون شما پلیر 8 رو دارید - پس تمام آنچه که پلیرهای قبلی داشتند رو الان دارید + قابلیت اجرای بعضی اسکریپت جدید FLASh 2 که به تازگی توسعه یافته اند.

ByRoad
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 12:59 عصر
سلام
پسرم تو میتونی از این دستور استفاده کنی و دیگه نیاز به تغییر flash نباشه.
روی فریم اول اکشن ها را وارد میکنی.
Mouse.hide();
stop();
_root.onEnterframe=function()
{startDrag(_root.m1};