PDA

View Full Version : راهنمایی برای قیمت پروژه مهد کودک

shahryari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 15:34 عصر
سلام
مدیران محترم لطفا اگر محل تاپیک مناسب نیست ، انتقال بدید با تشکر

یک پروژه برای مدیریت مهد کودک بهم پیشنهاد شده با شرایط زیر

اطلاعات فنی
بانک سیکول سرور 2005
تحت شبکه
گزارشگیری ترجیحا استیمول
معماری سه لایه
درمورد قفلش هم هنوز تصمیم نگرفتم (سخت افزاری باشه یا نرم افزاری)

امکانات (مختصر)
ثبت مشخصات کودکان و والدین آنها
حسابها (شهریه های دریافتی از هر نفر)
مشخصات کارکنان و حقوق و حسابهای آنها به همراه فیش حقوقی
سود و زیان موسسه
ثبت مخارج موسسه
امکان ارسال اس ام اس به والدین و کارمندان (هزینه وب سرویس و اکانت و شارژ اولیه اس ام اس تقریبا 100 ت)
دفتر اندیکاتور (نامه های ارسالی و رسیده بهمراه اسکن نامه ها دریافتی ازطریق برنامه و ذخیره در بانک)
امکان بروزرسانی از طریق اینترنت
انواع گزارشات سالیانه و ماهیانه و ... (بیشتر از 10 گزارش)

سایر اطلاعات
کلاینتها 3 دستگاه و یک سرور
آموزش در محل برای پرسنل
پشتیبانی بصورت سالیانه

دوستانی که تجربه دارند ، باتوجه به قیمت برنامه های مشابه ، یک قیمت کارشناسی شده بدهند
از دوستانی که پاخ میدهند پیشاپیش تشکر میکنم

arash201
دوشنبه 14 مرداد 1392, 16:09 عصر
خوبه ولی باید عکسهایی از برنامه تون رو ببینم تا نظر بدم.ولی همین جوری 300-500 هزار تومن دیگه بالای 1میلیون نیست.اگه عکس فرماشو بذارین بهتره

shahryari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 16:13 عصر
عکس چی؟؟؟ پروژه که هنوز استارت نخورده !!!
اطلاعات فنی و امکانات نرم افزار رو گفتم که پس فردا بهشون قیمت بدم

300-500 هزار
شوخی میفرمایید؟؟!!

sohil_ww
دوشنبه 14 مرداد 1392, 18:20 عصر
آرش جان مزاح کردن

پشتیبانی بصورت سالیانه

مدت قرار داد پشتیبانی 1 ساله ؟! مهد کودک در کدوم منطقه قرار دارد (بررسی از نظر وضع مالی مهدکودک )

سورس کد قرار به فروش برسه ؟!

shahryari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 18:30 عصر
منظور از "پشتیبانی بصورت سالیانه " این هست که :
سال اول پشتیبانیش باخودمه ، از سالهای دوم به بعد اگر خواستن تمدید میکنم (که هزینه پشتیبانیش رو اون موقع با هاشون طی میکنم)

مهد کودک در کدوم منطقه قرار دارد
تقریبا منطقه متوسط و کمی تا نیمه محروم

shahryari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 18:35 عصر
300-500 هزار تومن دیگه بالای 1میلیون نیست

بله ....
لطف فرمودین ....
سیصد ، پانصد ، یک میلیون
عجب راهنمایی جامع و کارشناسی شده ایی

omid.n1990
دوشنبه 14 مرداد 1392, 18:59 عصر
من اینطور قیمت رو تعیین میکنم:
فکر میکنی حق ات چقدره؟ واقع بینانه.
ساعتی فکر میکنی چقدر باید حق الزحمه بگیره، ببینی این کار چند ساعت طول میکشه ضربدر حق الزحمه

plus
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:13 عصر
ببینید قیمت گزاری به کیفیت بستگی داره.امکاناتی که شما نوشتین رو میشه با کیفیت 4/10 پیاده کرد یا مثلا 9.5/10.در ضمن بحث اختصاصی بودن پروژه هم مطرح هست.امکان اینکه پروژه رو بدون تغییر یا با تغییر کم بتونید (و بر اساس قرارداد فروش، اجازه داشته باشید) بفروشید، تاثیر زیادی توی قیمت تمام شده میگذاره.در ضمن به نظر من برای مشتری شما خیلی به صرفه تر هست که از نرم افزار های آماده استفاده کنه.نرم افزار اختصاصی با کیفیت بالا، خیلی گرون خواهد بود...
با این اوصاف، خود نرم افزار 1) با فرض اینکه فقط یک نسخه فروخته میشه 2) بدون محاسبه پشتبیانی 3) با کیفیت نسبتا خوب، میتونه بین 10 تا 15 تومن (با بررسی بیشتر در مورد جزئیات میشه نظر دقیق تر داد) قیمت گذاری بشه.البته با کیفت نسبتا خوب، و نه عالی.
اگه مشتری قیمت پایین میخواد، باید از نرم افزار های آماده استفاده کنه.یا اینکه شما ببینی شرایط طوری هست که بتونی چندین نسخه رو بفروشی و پشتیبانی کنی...
پ.ن:
البته کیفیت "نسبتا خوب" ممکنه از دید افراد مختلف فرق بکنه.من از دید خودم گفتم.

m.sunset
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:15 عصر
سلام
چند تا عکس از محیط پروژه بزار

aliagamon
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:25 عصر
هنوز نساخته الان تو مرحله قیمت گذاریه:لبخند:

shahryari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:34 عصر
سلام
چند تا عکس از محیط پروژه بزار
عجب گرفتار شدیما ....
پروژه هنوز استارت نخورده ...

sohil_ww
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:37 عصر
دوست من در مورد پشتیبانیت قیمت و حداقل برای یک سال 3 تومن بگیر با مراجعه 24 ساعته ارزون تر از این 1 جورای بیگاری و قیمت پروزه هم چون دقیق نگفتی که کل امتیاز برای خریداره با نه نمی تونم راهنمایی کنم

shahryari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 19:58 عصر
خیر کل امتیاز مال خریدار نیست
هروقت دلم خواست میتونم هر تغییری بدم و بصورت عمومی بفروشم

govern
دوشنبه 14 مرداد 1392, 22:06 عصر
اگر زیر یک میلیون تومن باشه نفروشید بهتره!

aliagamon
دوشنبه 14 مرداد 1392, 22:29 عصر
اگر زیر یک میلیون تومن باشه نفروشید بهتره!
زیر یه تومن چیه بابا زیر 2-3 تومن حماقته ادم وقت بزاره بعدا نتونه پول وقتی که گذاشترو بگیره؟

danialafshari
دوشنبه 14 مرداد 1392, 23:29 عصر
سلام
برنامه ی شما دست کمی از اتوماسیون نداره و تمام اون مرکز رو از ثبت سنتی بی نیاز میکنه
روی این برنامه ها تا چنیدین میلیون میشه قیمت گذاشت، کم ندید
و بهتره قبل از نشستن بر سر میز مذاکره ابتدا Document و یک دیاگرام از بانک و نرم افزار به صورت جزئی تر تهیه کنید و خوب توجیهشون کنید
مثلا در امکان شبکه : جزئی ترش اینه که هر کس با نام کاربری خودش لوگین میشه و سطح دسترسی مخصوص خودش رو داره که مثلا می تونه به فلان بخش دسترسی داشته باشه . یا تهیه ی نسخه پشتیبان و بازگردانی و خیلی چیزی های دیگه که به صورت داکیومنت میتونی تهیه کنی و ارائه بدی
موفق باشی

hojjatshariffam
سه شنبه 15 مرداد 1392, 01:05 صبح
خوبه ولی باید عکسهایی از برنامه تون رو ببینم تا نظر بدم.ولی همین جوری 300-500 هزار تومن دیگه بالای 1میلیون نیست.اگه عکس فرماشو بذارین بهتره
عجب؟
فکر می کنید کد نویسی ، با CMS یه سایت الکی درست کردنه که مفتی دست مردم بدین ؟
با همین طرز فکره که مردم فکر می کنند با چند ساعت کار کردن روی پنل آماده نرم افزار آماده میشه ،
با سه چهار تا If و for و .... هم همه چی حل میشه
عجب

موقعی می تونی همچین نرم افزاری رو 300 - 500 تومن بدی که عمومیش کنی و بدونی که حداقل قراره به ده بیست نفر دیگه هم بفروشی

شایدم این دوستمون پنج سال پیش رو میگن

intel_amd
سه شنبه 15 مرداد 1392, 01:12 صبح
اول یه سری از امکاناتشو نخونده بودم
حداقل 10 تومن میارزه

mohamadali1374
سه شنبه 15 مرداد 1392, 09:17 صبح
حداقل قیمت این پروژه2میلیون
کمتر بدی ضرر کردی!!!!

govern
سه شنبه 15 مرداد 1392, 21:57 عصر
برنامه نویس خودش قیمت تعیین میکنه شما اگر هم 100 میلیون هم بگی باید پرداخت بشه

shahryari
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 09:42 صبح
با تشکر از همگی
یک و هفتصد توافق کردیم
با کمی تغییر میتونم بصورت عمومی هم بفروشمش
بازهم از همه ممنون

govern
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 11:18 صبح
من هم از طرف خودم ازشما ممنون هستم که برنامتون رو ارزون نفروختید و از ابروی برنامه نویسی دفاع کردید

sohil_ww
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 11:24 صبح
با تشکر از همگی
یک و هفتصد توافق کردیم
با کمی تغییر میتونم بصورت عمومی هم بفروشمش
بازهم از همه ممنون

خیلی خوبه اگه حق فروش برنامه رو داری هنوز

موفق باشی

malizergani
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 12:19 عصر
سلام دوست عزیز

برنامه نویسها باید هوای همدیگر را داشته باشند ، نه تنها برنامه نویس که اقشار مختلف باید هم قشر خودشونو ساپورت کنند.

نرم افزار شما اتوماسیون بوده و حداقل قیمت برای پروژهای تحت شبکه 1.000 میلیون تومان هست و اگر میخواهید تا 1 سال ضمانت بکنید به قیمت نرم افزار اضافه می شه و با مشتری قرارداد ببندید و هزینه ایاب و ذهاب خودتون رو دریافت کنید در طول 1 سال.

لازم بذکر است سطح پائین جامعه که دستشونو از این خرجها شستن
برنامه نویس که نرفته دنبال مشتری ، بلکه مشتری اومده طرف برنامه نویس و برنامه نویس باید حق نرم افزارش رو بگیره حالا میخواد این برنامه رو 6 ماهه نوشته یا 1 ماهه فرقی نداره قیمت این جور برنامه ها حداقل با 1.000 میلیون تومان شروع میشه

در این سایت درباره قیمت دهی برنامه نویسان بحث شده بود که میتونید این تاپیک را در روزهای گذشته پیداکنید.

و من الله التوفیق

malizergani
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 12:20 عصر
سلام دوست عزیز

برنامه نویسها باید هوای همدیگر را داشته باشند ، نه تنها برنامه نویس که اقشار مختلف باید هم قشر خودشونو ساپورت کنند.

نرم افزار شما اتوماسیون بوده و حداقل قیمت برای پروژهای تحت شبکه 1.000 میلیون تومان هست و اگر میخواهید تا 1 سال ضمانت بکنید به قیمت نرم افزار اضافه می شه و با مشتری قرارداد ببندید و هزینه ایاب و ذهاب خودتون رو دریافت کنید در طول 1 سال.

لازم بذکر است سطح پائین جامعه که دستشونو از این خرجها شستن
برنامه نویس که نرفته دنبال مشتری ، بلکه مشتری اومده طرف برنامه نویس و برنامه نویس باید حق نرم افزارش رو بگیره حالا میخواد این برنامه رو 6 ماهه نوشته یا 1 ماهه فرقی نداره قیمت این جور برنامه ها حداقل با 1.000 میلیون تومان شروع میشه

در این سایت درباره قیمت دهی برنامه نویسان بحث شده بود که میتونید این تاپیک را در روزهای گذشته پیداکنید.

و من الله التوفیق

hsdnhd
چهارشنبه 11 تیر 1393, 14:24 عصر
من که میگم ارزون فروخته امکانتشو مطالعه کنید
حداقل 3تومن قیمتش بوده