PDA

View Full Version : انداختن محیط برنامه ورد در برنامه

forodo
دوشنبه 14 مرداد 1392, 15:50 عصر
سلام
یه برنامه دارم که می خوام درونش راست چین کردن و چپ چین کردن و رنگ و سایز فونت که هست یه کاری کنم که بتونم جدول هم بندازم ولی نمی دونم چه جوری.
از جایی شنیده بودم که می شه ورد رو در یک فرم باز کرد و از بعضی از امکانات اون مثل وارد کردن جدول استفاده کرد.
لطفاً طریقه استفاده از اون رو بگید.
اگر توضیحاتم کافی نیست بگید کچا رو متوجه نمیشید تا بیشتر توضیح بدم.
با تشکر

massoudghb
دوشنبه 14 مرداد 1392, 16:59 عصر
سلام
یه برنامه دارم که می خوام درونش راست چین کردن و چپ چین کردن و رنگ و سایز فونت که هست یه کاری کنم که بتونم جدول هم بندازم ولی نمی دونم چه جوری.
از جایی شنیده بودم که می شه ورد رو در یک فرم باز کرد و از بعضی از امکانات اون مثل وارد کردن جدول استفاده کرد.
با تشکر

با سلام . بهترین راه شما اینه که از Editor های موجود در کامپوننت هایی مثل devExpress و .... استفاده کنید .. استفاده از ورد به صورتی که مد نظر شماست ممکن هست .. اما دردسر بیش از حدی خواهد داشت !

malizergani
دوشنبه 14 مرداد 1392, 17:46 عصر
سلام دوست عزیز

این پروژه را دانلود کن حله.

108577

ومن الله التوفیق

forodo
سه شنبه 15 مرداد 1392, 02:33 صبح
massoudghb (http://barnamenevis.org/member.php?10648-massoudghb): لطفاً کمی بیشتر توضیح دهید چون من چیزی در مورد اینایی که گفتید نمی دونم.
malizergani (http://barnamenevis.org/member.php?191480-malizergani): خیلی ممنون بابت برنامه ولی من اصلاً کاری با فایلهای ورد و خود ورد ندارم.
من می خوام بتونم جدول هم داخل تکست باکس یا ریچ تکست باکس بکشم.
خیلی ممنون.

forodo
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:17 عصر
لطفاً راهنمایی کنید.

danialafshari
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:36 عصر
سلام
فکر کنم ریپورتر کارتون رو حل کنه
اگر همانند عکس می خوای می تونی از ریپورتر استفاده کنی

forodo
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:49 عصر
سلام
فکر کنم ریپورتر کارتون رو حل کنه
اگر همانند عکس می خوای می تونی از ریپورتر استفاده کنی
من می خوام یه جدول داخل تکست باکس یا هر کنترل دیگری بکشم و اطلاعات رو داخل جدول وارد کنم. منظورم از جدول دیتاگریدویو نیست منظورم یه جدول مثل جدولی که در ورد می کشیم.

danialafshari
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:51 عصر
من می خوام یه جدول داخل تکست باکس یا هر کنترل دیگری بکشم و اطلاعات رو داخل جدول وارد کنم. منظورم از جدول دیتاگریدویو نیست منظورم یه جدول مثل جدولی که در ورد می کشیم.

مشکل نیست
اونجا که نوشتم اطلاعات ثابت، اونا از متغیر ارسال میشن و از گرید نیستن

ali.khoban
سه شنبه 15 مرداد 1392, 14:53 عصر
سلام
با تشکر

سلام

شما میتونین از کامپوننت Edraw office viewer استفاده کنین و Word و ... رو به داخل فرمهاتون بیارین مثه تصاویر زیر:

http://s3.picofile.com/file/7845161505/1.jpg
http://s2.picofile.com/file/7845162682/2.jpg
http://s4.picofile.com/file/7845162896/3.jpg
http://s1.picofile.com/file/7845164294/4.jpg

به آقای صفایی با نام کاربری Y_Safaiee پیام خصوصی بدین
بای

forodo
سه شنبه 15 مرداد 1392, 15:22 عصر
سلام

شما میتونین از کامپوننت Edraw office viewer استفاده کنین و Word و ... رو به داخل فرمهاتون بیارین مثه تصاویر زیر:
بای
این کامپوننت کجا قرار دارد؟
اگر از toolbax باید بیاورمش که من هرچی گشتم نبود.
اگه اینو به من بگید کارم راه می افتد.

ali.khoban
سه شنبه 15 مرداد 1392, 15:47 عصر
این کامپوننت کجا قرار دارد؟
اگر از toolbax باید بیاورمش که من هرچی گشتم نبود.
اگه اینو به من بگید کارم راه می افتد.
این کامپوننت رو باید دانلود یا بخرین
تو تولباکس نیست یک کامپوننت جداگانس که باید نصب و ازش استفاده کنین.
من خودم این کامپوننت رو 10هزارتومن خریدم و همراهش سورس,فیلم,سریال و خود کامپوننت بود.

اگه میخواینش به آقای صفایی یک پیام خصوصی بدین البته تو اینترنتم بگریدن هست.
بای

zare_programmer
سه شنبه 15 مرداد 1392, 16:28 عصر
این کامپوننت رو باید دانلود یا بخرین
تو تولباکس نیست یک کامپوننت جداگانس که باید نصب و ازش استفاده کنین.
من خودم این کامپوننت رو 10هزارتومن خریدم و همراهش سورس,فیلم,سریال و خود کامپوننت بود.

اگه میخواینش به آقای صفایی یک پیام خصوصی بدین البته تو اینترنتم بگریدن هست.
بای

سلام

میشه لطفا در مورد نحوه استفاده از این کامپوننت ، راهنمایی کنید؟

ali.khoban
سه شنبه 15 مرداد 1392, 18:23 عصر
سلام

میشه لطفا در مورد نحوه استفاده از این کامپوننت ، راهنمایی کنید؟

کار این کامپوننت سادس و دقیقا صفحه ورد رو تو فرمتون نمایش و هر کدوم از آیتم هاش رو فعال یا غیر فعال کنید(هم با کد هم از طریق دیزاینرش) و عملا شما انگار وارد ورد شدین و دارین با ورد کار میکنین,این کامپوننت برای نرم افزارهایی که نیاز به طراجی یا نامه نگاری دارن مثه نرم افزازهای دبیرخانه یا نامه نگاری بسیار خوبه همچنین میتونین با بوک مارک کردن یا استفاده از کلمات کلیدی یک رشته رو جایگزین یک متن دیگه کنید.

مثلا بعد از طراحی داخل تمپلیت %n بزارین و وقتی میخواین کارت دانشجوها رو چاپ کنید جای اون نام دانشجو رو بزارین.

یا مثلا امضا یا نوشته ای رو روی فایل ورد بنویسه یا چاپ کنه.

خوبی این کامپوننت اینه که شما 98% کارهای ورد رو میتونین از طریق کد نویسی عملی کنید مثلا کدهای زیر رو نگاه کنید :

oDoc.ActiveWindow.DisplayRulers = true;
oDoc.ActiveWindow.DisplayScreenTips = true;
oDoc.ActiveWindow.DisplayHorizontalScrollBar = true ;
oDoc.ActiveWindow.DisplayVerticalRuler = true;
oDoc.ActiveWindow.Document.Paragraphs.Alignment = Microsoft.Office.Interop.Word.WdParagraphAlignment .wdAlignParagraphRight;
oDoc.ActiveWindow.DisplayVerticalScrollBar = true;

میبینید که حتی شما قادرید بگین خط کش دیده بشه یا نه؟پیش فرض راست چین باشه یا چپ چین و ...

بای

zare_programmer
سه شنبه 15 مرداد 1392, 22:39 عصر
کار این کامپوننت سادس و دقیقا صفحه ورد رو تو فرمتون نمایش و هر کدوم از آیتم هاش رو فعال یا غیر فعال کنید(هم با کد هم از طریق دیزاینرش) و عملا شما انگار وارد ورد شدین و دارین با ورد کار میکنین,این کامپوننت برای نرم افزارهایی که نیاز به طراجی یا نامه نگاری دارن مثه نرم افزازهای دبیرخانه یا نامه نگاری بسیار خوبه همچنین میتونین با بوک مارک کردن یا استفاده از کلمات کلیدی یک رشته رو جایگزین یک متن دیگه کنید.

مثلا بعد از طراحی داخل تمپلیت %n بزارین و وقتی میخواین کارت دانشجوها رو چاپ کنید جای اون نام دانشجو رو بزارین.

یا مثلا امضا یا نوشته ای رو روی فایل ورد بنویسه یا چاپ کنه.

خوبی این کامپوننت اینه که شما 98% کارهای ورد رو میتونین از طریق کد نویسی عملی کنید مثلا کدهای زیر رو نگاه کنید :

oDoc.ActiveWindow.DisplayRulers = true;
oDoc.ActiveWindow.DisplayScreenTips = true;
oDoc.ActiveWindow.DisplayHorizontalScrollBar = true ;
oDoc.ActiveWindow.DisplayVerticalRuler = true;
oDoc.ActiveWindow.Document.Paragraphs.Alignment = Microsoft.Office.Interop.Word.WdParagraphAlignment .wdAlignParagraphRight;
oDoc.ActiveWindow.DisplayVerticalScrollBar = true;

میبینید که حتی شما قادرید بگین خط کش دیده بشه یا نه؟پیش فرض راست چین باشه یا چپ چین و ...

بای

ممنون از پاسختون
مشکل من اینه، این کامپوننت رو دانلود کردم، نصب کردم، خب بعدش چجوری در محیط ویژوال استادیو ازش استفاده کنم؟ازکجا بیارمش؟

ali.khoban
سه شنبه 15 مرداد 1392, 22:52 عصر
ممنون از پاسختون
مشکل من اینه، این کامپوننت رو دانلود کردم، نصب کردم، خب بعدش چجوری در محیط ویژوال استادیو ازش استفاده کنم؟ازکجا بیارمش؟

رو تولباکس باید راست کلیک کنید بعد choose item و سپس تو کادری که باز میشه دنبال کامپونتت Edraw office viewer بگردین و بعد ok بدین تا به تولیاکستون اضافه بشه و تمام

بای

forodo
یک شنبه 31 شهریور 1392, 16:30 عصر
این کامپوننت رو در محیط ویژوال استودیو انداختم ولی وقتی می ندازمش داخل فرمم و برنامه رو اجرا می کنم هیچی نشونم نمی ده و وقتی که می خوام از برنامه خارج بشم اینطوری می شه:
111076

forodo
یک شنبه 31 شهریور 1392, 20:48 عصر
کسی نیست راهنمایی کنه؟

ali.khoban
دوشنبه 01 مهر 1392, 12:16 عصر
این کامپوننت رو در محیط ویژوال استودیو انداختم ولی وقتی می ندازمش داخل فرمم و برنامه رو اجرا می کنم هیچی نشونم نمی ده و وقتی که می خوام از برنامه خارج بشم اینطوری می شه:
111076
با سلام
داره میگه برنامه شما لایسنس شده نیست و باید لایسنس اون رو خریداری نمائید.

بای

ahmady69
یک شنبه 10 فروردین 1393, 16:01 عصر
کامپوننت Ultra Office Control 2.0 محیط office را در فرم قرار میده :

بعد از نصب در پوشه برنامه مثال هایی به زبان های مختلف قرار داره از اونها کمک بگیرید

117442
117441
117440