PDA

View Full Version : درخواست اضافه کردن یک قابلیت به سایت در خصوص انتخاب جواب نهایی

BORHAN TEC
سه شنبه 15 مرداد 1392, 02:13 صبح
با سلام
خیلی خوب میشه اگه قابلیتی به سایت اضافه بشه که کاربری که سوال پرسیده بهترین جواب رو انتخاب کنه و این حالت موقعی که داریم لیست تاپیک ها رو مشاهده میکنیم مشخص باشه طوری که نیاز نباشه با داخل تاپیک سرک بکشیم و ببینیم به سوال مربوطه جواب داده شده یا نه(تقریباً شبیه سایت Stackoverflow)
من فکر می کنم که اضافه شدن این مورد خیلی بتونه در روند پاسخگویی به سوالات کمک کنه، چرا که کاربران باتجربه تر ترغیب میشن که به تاپیک هایی که پاسخ داده نشده بیشتر سر بزنند و کاربران مبتدی تر هم بیشتر سراع تاپیک هایی میرن که به اون پاسخ داده شده و تجربشون بالاتر میره. فکر می کنم که اضافه شده این قابلیت تاثیر روانی خیلی خوبی داشته باشه. :متفکر:
موفق باشید...

Jarvis
سه شنبه 15 مرداد 1392, 09:33 صبح
من توی سایت مجید آنلاین هم فعالیت میکنم ... مجید آنلاین امکانات خوبی به سایتش اضافه کرده که نمیدونم چرا این سایت هم اون امکانات رو اضافه نمیکنه! :متفکر:
مثلا برای موردی که جناب عشایری فرمودند یه افزونه برای ویبولتین هست که وقتی تاپیک سوالی باشه که حل شده ، شما روی ابزار اون تاپیک کلیک می کنید و یه کلمه ی [ حل شده ] به عنوان اون مبحث اضافه میشه.
الان توی مجید آنلاین همینطوریه .. تاپیک هایی که توی عنوانشون کلمه ی "حل شده" رو می بینم دیگه بهشون سر نمیزنم

افزونه اش توی نت پیدا میشه...