PDA

View Full Version : نوشتن برنامه ی گروهی بین اعضای فرم

darkenerboy
سه شنبه 15 مرداد 1392, 22:45 عصر
سلام
به همه
من میخوام یه پارسر (parser) کامل rtf واسه اندروید بنویسم
اگه بخوام دقیقتر بگم
باز نویسیه این (http://www.codeproject.com/Articles/27431/Writing-Your-Own-RTF-Converter) برنامه به زبان جاوا برای استفاده در اندروید
کاملا open source و بعدشم توی یه سایت معتبر منتشرش کنیم :تشویق:
به نام تمام کسایی که روی پروژه کار کردن (من شروع کردم :لبخندساده:)
نیاز ها:
1-جاوا کار حرفه ای البته باید سی شارپ هم بلد باشه (برای نوشتن برنامه) (البته من خودم مبتدیم :خجالت:)،
2-مدیر سورس کد (کسی که بدونه چجوری همه ما میشه با هم کار کنیم (github یا این چیزا رو بلد باشه) و علمش و وقتش رو داشته باشه برنامه ها رو بررسی کنه ببینه درسته یا نه و اعضای تیم رو هم تایین کنه تقسیم کار کنه و کلا مدیریت کنه (من اینکاره نیستم)).

«شاید گروه دیگه هم داره که من نمیدونم !»

خوب بعضی ها که تو فرم شناخته شدن که هیچ :چشمک:
هر کی دیگه میخواد همکاری کنه که شناخته شده نیست اگه تو گروه 1 هستش یه رزومه از خودش بزاره و اگه میتونه توی گروه 2 هم باشه بگه :متفکر:
آخر با کسایی که جمع شدیم تصمیم میگیریم بین کسایی که داوطلب شدن کی مدیر باشه (پیشنهاد من rubiks.kde (http://barnamenevis.org/member.php?231180-rubiks.kde) :لبخند: البته اگه خودش هم بخواد)

با تشکر از همه

rubiks.kde
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 03:16 صبح
من آماده هستم برای شروع ولی یکی دو هفته طول میکشه تا کاملا سرم رو خلوت کنم :لبخندساده:

abbasalim
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 03:26 صبح
....
1-جاوا کار حرفه ای البته باید سی شارپ هم بلد باشه (برای نوشتن برنامه) (البته من خودم مبتدیم :خجالت:)،....

نشد داداش حالا داری میزنی همون جاوا کار نسخه بده که هم ویندوز هم لینوکس هم.. قابل اجرا باشه برنامتون مختص ویندوز نباشه خواهشا :X

darkenerboy
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 03:38 صبح
نشد داداش حالا داری میزنی همون جاوا کار نسخه بده که هم ویندوز هم لینوکس هم.. قابل اجرا باشه برنامتون مختص ویندوز نباشه خواهشا :X
دوست عزیز
تحلیل و طراحیه این برنامه که کلی کار داره
اول باید مستندات فرمت rtf خونده بشه کلاساش و ... طراحی، پیاده سازی و تست بشه
اما یک برنامه ی open source هستش که به زبان سی شارپ نوشته شده (لینکش رو گذاشتم)
من بررسی کردم تمام استاندارد های برنامه نویسی شی گرا رو هم رعایت کرده
قرار تو پروژه باز نویسی بشه برای جاوا
یعنی برنامه نویس کد های سی شارپ رو میخونه و معادلش رو واسه جاوا مینویسه !
که میزان اشتباه رو خیلی کم میکنه

انشاالله که با موفقیت همراه باشه

zzyaser
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 05:21 صبح
خب ازکی شرو کنیم میدونی که : من بهت نه نمیگم :)