PDA

View Full Version : امکانات Developer داخل .net

omid1974
سه شنبه 25 آذر 1382, 09:42 صبح
سلام دوستان

اگه کسی با Oracle form developer 2000 کار کرده باشه تو اونجا یکسری Component وجود داره که می تونه داده ها ره به صورت Tabular نشون بده و امکان Query خیلی ساده هم روشون میده. آیا کامپوننتی سراغ دارین تو .net که این کارارو بکونه . DataGrid داخل .net خیلی بد قلقه مثلا کار رو تک تک عناصرش خیلی سخته ولی اون کامپوننتی که تو اراکل هست هر فیلدش یک component مجزا مثلا TextBox or Combobox or Checkbox هست و کار روش خیلی سادس

ممنون
امید

SSP_Software_team
چهارشنبه 26 آذر 1382, 00:45 صبح
آقا منم یه همچین نظری دارم بهتره که خودمون شرو کنیم یه همچین چیزی بنویسیم خیلی عالی میشه تا بقیه دوستان چی بگن؟؟؟

omid1974
چهارشنبه 26 آذر 1382, 07:35 صبح
سلام

عالیه.من یک کارای کوچولویی کردم مثلا امکان Query داخل DataGrid رو درست کردم ولی کار خیلی داره . من آماده هر نوع کاری تو این ضمینه هستم

امید

SSP_Software_team
پنج شنبه 27 آذر 1382, 01:57 صبح
آقای نصیری شما چی وقت دارین به ما (مبتدی ها) البته من خودمو گفتم جسارت نشه امید جان کمک کنین :wink:

omid1974
پنج شنبه 27 آذر 1382, 09:26 صبح
سلام

به نظر من این کار کار کوچیکی نیست و برای اینکه یک کامپوننت اصولی از توش در بیاد یک کار گروهی را می طلبه . و البته آدمهای حرفه هم باید تو گروه باشن من به عنوان یک نمونه یک کار خیلی دست و پا شکسته کردم و یک تغییراتی رو DataGrid دادم حالا با دادن متد BeginQuery گرید می ره تو مد Query و با متد ExecuteQuery اونو اجرا می کنه ولی خیلی ضعف داره و البته خود DataGrid هم ضعیفه من سورسشو گذاشتم حالا کمک کنید تا کامل کاملش کنیم حتی بهتر از Oracle Developer

موفق باشین
امید

omid1974
پنج شنبه 27 آذر 1382, 09:30 صبح
سلام

ببخشید من چطوری می تونم یک فایل به Message ام Attach کنم