PDA

View Full Version : سوال: راست به چپ کردن گزارش در report viewer

omid.n1990
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 04:26 صبح
سلام
تو گزارش rdlc که با report viewer نشون میدم، میخوام گروه بندی انجام بدم، وقتی گروه بندی بخوام انجام بدن باید Insert table یا matrix کنم که فعال بشه، که فیلدهای گروه بندی رو باید از سمت چپ جدول شروع کنم
راهی هست که جدول راست به چپ بشه که گروه بندی هم از سمت راست جدول انجام بشه؟
omid.n1990
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 13:10 عصر
نیست کسی مرا یاری کند؟؟

مهدی هادیان2
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 17:20 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
متاسفانه جواب سوالتون رو نمیدونم ولی یه پیشنهادی خدمتتون عرض میکنم.
بنده خودم در کوئری ها عمل گروه بندی رو انجام نمی دم این کار رو در خود گزارش ساز انجام می دم.
قسمتی زیر Page Report برای Group Header Section قرار دهید؛ منوی Crystal Report/Report/Group Expert و در اون جا مواردی که می خواهید گروه بندی کنید.
موفق باشید.

omid.n1990
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 21:02 عصر
تشکر از پاسختون منم تو همون گزارش کار رو انجام میدم نه کوئری، ولی فقط عرض کردم از کریستال استفاده نمی‌کنم، از rdlc استفاده میکنم
بازم ممنون

khokhan
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 02:09 صبح
نیست کسی مرا یاری کند؟؟
کل تیبل رو انتخاب کنین و در پراپرتی تیبل دنبال گزینه layoutdirection بگردین و بعد از این که این گزینه رو یافتین
مقدار پیش فرض این گزینه روی LTR یا همون left to right و به قول خودمون چپ به راست می باشد
مرحمت فرموده و این گزینه رو به RTL یا همون راست به چپ تغییر می دهید تا همه چیز باب میل مبارکتان برگردد

108726

بعد از این مرحله شاید در محیط دیزاین گزارش هیچ تغییری مشاهده نفرمائید لهذا بعد از این که دکمه گزارش به میمنت فشار ماوس مبارک حضرتعالی کلیک گردید
به عینه مشاهده خواهید فرمود که فیلدی را که به عنوان گروه بندی اراده فرموده بودید در سمت راست جدول گزارشتون حلول گردید:لبخند::چشمک: اینطوری:

108725

امید تا که مفید بوده باشد :لبخند:

omid.n1990
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 02:40 صبح
فوق العاده بود. ممنون، خیلی لطف کردید
فقط جالبه، حین اجرا مشخص میشه:لبخندساده:
usef1370
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398, 10:22 صبح
کل تیبل رو انتخاب کنین و در پراپرتی تیبل دنبال گزینه layoutdirection بگردین و بعد از این که این گزینه رو یافتین
مقدار پیش فرض این گزینه روی LTR یا همون left to right و به قول خودمون چپ به راست می باشد
مرحمت فرموده و این گزینه رو به RTL یا همون راست به چپ تغییر می دهید تا همه چیز باب میل مبارکتان برگردد

108726

بعد از این مرحله شاید در محیط دیزاین گزارش هیچ تغییری مشاهده نفرمائید لهذا بعد از این که دکمه گزارش به میمنت فشار ماوس مبارک حضرتعالی کلیک گردید
به عینه مشاهده خواهید فرمود که فیلدی را که به عنوان گروه بندی اراده فرموده بودید در سمت راست جدول گزارشتون حلول گردید:لبخند::چشمک: اینطوری:

108725

امید تا که مفید بوده باشد :لبخند:
سلام دوست عزیز
برای حل این مشکل در تکست باکس باید چیکار کنیم
مثلا من وقتی مینویسم
حرکت را به مدت 4 الی 5 دقیقه ادامه دهید.
به این صورت نمایش داده می شود
.حرکت را به مدت 4 الی 5 دقیقه ادامه دهید