PDA

View Full Version : سوال: این خطای روسی هنگام لود سایت چیست؟

arshen
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 13:04 عصر
جدیدا سایتی رو پیاده سازی کردم که یکی دو هفته است به خوبی کار میکنه. ولی از دیروز یک ارور میده به زبان روسی!! ولی وقتی با v*p*n میرم اررور برطرف میشه و سایت مثل قبل بالا میاد.
ظاهرا این خطا میگه که دولت روسیه این وبسایت رو تو بلک لیستش داره (فیلتره از طرف روسیه) یا انکه به دستور دادگاه بسته شده!!!!! خطا رو ضمیمه کردم.
اینم بگم که سایت از دو سرویس دهنده مبین نت و ماکس نت گاها بالا میاد گاها بالا نمیاد (تو کامپیوتر من و یکی از دوستان بالا نمیاد ولی تو کامپیوتر بقیه بالا میاد با سرویس دهنده یکسان.)
کش و اینا رم چندین بار پاک کردم، هم از طرف سرور و هم از طرف کاربر.
اطلاعات بیشتر:
سرور اصلی: میهن وب هاست.
از سرویس CDN کلادفلیر استفاده میکنم.
اسکریپت: وردپرس
مدت راه اندازی: دو هفته (یعنی هنوز الکسا 30 میلیونه)
دامنه: ir

108745

Уважаемые пользователи!

Мы приносим свои извинения, но доступ к запрашиваемому ресурсу ограничен.

Возможные причины ограничения доступа:

Сетевой адрес, позволяющий идентифицировать сайт в сети «Интернет», включен в Единый Реестр доменных имен, указателей страниц сайтов сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющих идентифицировать сайты в сети «Интернет», содержащие информацию, распространение которой в Российской Федерации запрещено.

Проверить наличие сетевого адреса в Едином реестре можно в разделе «Просмотр реестра» на сайте www.zapret-info.gov.ru.

Доступ ограничен по решению суда или по иным основаниям, установленным законодательством Российской Федерации.

علیرضا.ا
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 13:30 عصر
فک کنم به خاطر ای پیت باشه
ای پیت شبیه ای پی های روسیه هس

arshen
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 13:37 عصر
فک کنم به خاطر ای پیت باشه
ای پیت شبیه ای پی های روسیه هس
آخه من خودم وقتی ایرانم، چرا باید صفحه فیلتر روسیه رو ببینم؟ حتی اگه آی پی سرورم روسی باشه، که نیست (آلمانِ - هردو)

علیرضا.ا
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 14:13 عصر
ای پی توی ایران خیلی ضایس
وقتی ای پی رو عوض میکنی میاره....
46درصد بازدید های وبلاگ من با ای پی غیر از ایرانه!!!!!

arshen
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 14:47 عصر
ای پی توی ایران خیلی ضایس
وقتی ای پی رو عوض میکنی میاره....
46درصد بازدید های وبلاگ من با ای پی غیر از ایرانه!!!!!
دلیل منطقی و علمی ای نیست این گفته شما!
من حتی v*p*n ام هم آی پی آمریکاست. پس دلیلی نداره که صفحه روسی بیاره! اون هم زمانی که من آی پی رو تغییر ندادم، و از آی پی ایران دارم (بدون هیچ برنامه‌ی خاصی) به وبسایتی نگاه میکنم که سرورش تو آلمانِ!! سوال اینه که، این دولت روسیه کجای ارتباط من که تو ایرانم با سروری که تو آلمانه جا گرفته!؟؟ که حالا داره مثل سیستم فیلترینگ ایران مانع بازدید من از سایت خودم میشه؟ (وفتی با v*p*n میرم همه چی درسته)

arshiyan
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 02:16 صبح
مشکل رو تونستی حل کنی؟ منم گرفتار این پیغام خطا شدم، فک کنم به دلیل استفاده از کلودفلیر باشه. چیکار کنم؟

arshen
دوشنبه 11 شهریور 1392, 20:31 عصر
مشکل رو تونستی حل کنی؟ منم گرفتار این پیغام خطا شدم، فک کنم به دلیل استفاده از کلودفلیر باشه. چیکار کنم؟
سلام،
متاسفانه نفهمیدیم این خطا چیه!!! احتمالا ما داریم از دستگاه های فیلترینگ روسی دست دو استفاده میکنیم که آوردن رو شبکه نصب کردن ولی ریست نکردن که همچین پیغامی میده.
من حتی تریس (trace) ویژوال هم برای سایت و کانکشن اینترنتم زدم. ولی هیچ جوره ما به روسیه ربطی نداریم!!
من فعلا کلادفلیر رو برداشتم. از اون موقع تا حالا هم این ارور رو نداشتم.
اگر شما متوجه شدید بگید.

omidabedi
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 16:33 عصر
سایت اشیانه هم همین ارور رو میده
مسئله یکم بوداره!!!
http://www.ashiyane.org/forums

omidabedi
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 16:40 عصر
متنش میگه که محتوای سایت شما برخلاف قوانین روسیه هست و احتمالات مختلفیو داده

Dear users! We apologize, but access to the requested resource is limited.

Possible reasons for limiting access:

Access is limited by court order or otherwise established by the legislation of the Russian Federation.

The network address used to identify a site in the "Internet", included in the Unified Register of domain names, indexes pages of sites within the network "Internet" and the network address for the identification of sites of the "Internet", containing the information the dissemination of which is prohibited in the Russian Federation. Check availability of the network address in the Unified Register in the section "Viewing the Registry" online www.zapret-info.gov.ru .

The network address used to identify a site in the "Internet", included in the registry of domain names, indexes pages of sites in the "Internet" and the network address for the identification of sites of the "Internet", containing information disseminated in violation of the exclusive rights. Check network address in the Register in the section "Viewing the Registry" online nap.rkn.gov.ru .

میگه دسترسی به محتوا محدود شده
بدلایل زیر
1.حکم توسط دادگاه و یا محتوا برخلاف قانون روسیه هست.
2.گفته سایت خودتون رو در لینک های قرارداده شده چک کنید تا دلیلش رو بفهمید چرا که شاید صفحه ی شما حاوی اطلاعاتی برای نشر باشد که توسط پلس فتا روسیه :دی بسته شده
3.دوباره گفته لینکتونو چک کنید شاید بدلیل رعایت نکردن کپی رایت مسدود شده (استفاده از اسکریپت های نال شده)