PDA

View Full Version : سوال: دنبال یک کلاس خوب برای کامنت (ارسال نظر) هستم

pirmard66
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 20:52 عصر
سلام دوستان

دنبال یک کلاس خوب و امن که با ایجکس هم قاطی باشه برای کامنت هستم..(ارسال نظر زیر مطالب)

دوستان لطفا معرفی کنن.

نیاز به این دارم که اول تایید کنم بعد نمایش داده بشه..

با تشکر

jionelmessi
جمعه 18 مرداد 1392, 01:49 صبح
salam kary naadre tahqiq kon bbn ma baqi chjuri doros kardan man khodam jame majazi payan namam bud sakhtamesh khyli rahat age donbakle code amade bashi barname nevis nmishi azz

parsboy
جمعه 18 مرداد 1392, 02:11 صبح
salam kary naadre tahqiq kon bbn ma baqi chjuri doros kardan man khodam jame majazi payan namam bud sakhtamesh khyli rahat age donbakle code amade bashi barname nevis nmishi azz
باسلام دوست عزیزقوانین رو رعایت کنید فینگلیش تایپ نکنید.
موفق باشید.

AliRezaPro
جمعه 18 مرداد 1392, 11:38 صبح
بفرمایید
با jQuery و همینطور تو کد نشان داده شده که چطور باید اینسرت کنید بعلاوه اینکه از کد ها میتونید به ساختار دیتابیس هم پی ببرید

pirmard66
جمعه 18 مرداد 1392, 11:51 صبح

دوست من...کمبود وقت هستش که این امکان رو بهم نمیده..

بفرمایید
با jQuery و همینطور تو کد نشان داده شده که چطور باید اینسرت کنید بعلاوه اینکه از کد ها میتونید به ساختار دیتابیس هم پی ببرید

با تشکر ..

از لحاظ امنیت خوبه؟؟؟...

آیا برای نمایش نیاز به تایید هست؟؟؟

pirmard66
جمعه 18 مرداد 1392, 12:09 عصر
تست کردم کلاس رو ...

زیاد جالب نبود.......

با تشکر

دوستان منتظرم

redhat2
جمعه 18 مرداد 1392, 12:29 عصر
سلام ، کلاس زیاد توی internet هست کافی سرچ بزنی : comment php class ، این کلاس ها معمولا کلسا های nested نیستند یعنی تودرتو نیستند ، من nested را دارم ، اگه تو در تو خواستی pm بده تا بفرستم .

AliRezaPro
جمعه 18 مرداد 1392, 12:54 عصر
دوست من...کمبود وقت هستش که این امکان رو بهم نمیده..

با تشکر ..

از لحاظ امنیت خوبه؟؟؟...

آیا برای نمایش نیاز به تایید هست؟؟؟
برا ی این کار به راحتی شما باکمی تغییر میتونید درستش کنید . جاهایی اینسرت میکنه , کافیه یک فیلد درست کندی برای draft ,publish یا .... به این شکل اینسرت بشن که پس از تایید شما نمایش داده بشن [نمایش بده کامنت هایی رو که publish هستند]

pirmard66
جمعه 18 مرداد 1392, 13:01 عصر
برا ی این کار به راحتی شما باکمی تغییر میتونید درستش کنید . جاهایی اینسرت میکنه , کافیه یک فیلد درست کندی برای draft ,publish یا .... به این شکل اینسرت بشن که پس از تایید شما نمایش داده بشن [نمایش بده کامنت هایی رو که publish هستند]

میشه توضیح بیشتر بدی؟

navid3d_69
جمعه 18 مرداد 1392, 13:11 عصر
اینجا جستجو کنید phpclasses.org

parsboy
جمعه 18 مرداد 1392, 13:13 عصر
میشه توضیح بیشتر بدی؟
دوست عزیز شما باید در جدول نظرات یک فیلد اضافه کنیدحالا به هراسمی که دوست دارید برای مثال فیلد Publish وزمان ثبت نظرمقدارپیش فرض این فیلد برای مثال بایدFasle باشد وزمانی که شما خواستید یک نظرنمایش داده بشه میتونید مقدار این فیلد رو به True تغییردهید وبا یک شرط ساده میتونید بررسی کنید که اگرمقداراین فیلد برابر با True بود اون نظرنمایش داده شود موفق باشید.

pirmard66
جمعه 18 مرداد 1392, 13:15 عصر
اینجا جستجو کنید phpclasses.org

قبلا سرچ کردم زیاد جالب نبودن...اکثرا قدیمی بود...

یکی پیدا کردم زیبا ، جالب و امن...

فقط برای تایید کردنشون مشکل دارم...

navid3d_69
جمعه 18 مرداد 1392, 13:21 عصر
بابا برای تایید 1 فیلد توی دیتابیس هست با یک آپدیت دیگه بیشتر از 20 دقیقه طول می کشه؟ اگر کار رو خودت انجام بدی بعدا مشکلی توی موارد اینجوری ندارید

pirmard66
جمعه 18 مرداد 1392, 13:30 عصر
بابا برای تایید 1 فیلد توی دیتابیس هست با یک آپدیت دیگه بیشتر از 20 دقیقه طول می کشه؟ اگر کار رو خودت انجام بدی بعدا مشکلی توی موارد اینجوری ندارید

با نظر جناب parsboy (http://barnamenevis.org/member.php?275637-parsboy) عزیز متوجه شدم دوست من...دارم تست میکنم.

بازم ممنون