PDA

View Full Version : جلوگیری از تغییر اطاعات

akhani3
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 22:52 عصر
سلام
من یک برنامه با اکسس دارم که اطلااتی راوارد میکنم این اطلاعات باید توسط کاربران دیگه هم رویت بشه برای همین من داخل شبکه فایل اکسس دیگه ای درست کردم و به فایل اصلی لینک کردم و فایل خودم رو شیر کردم اما مشکلی که دارم اینه که توسط کاربران شبکه هر تغییری که داده شود در فایل اصلی من تغیر داده میشد چطور این مشکل رو حل کنم که سایر کاربران فقط اطلاعات وارد شده را رویت کنن و نتونن توی اطلاعات تغییری بدهند ممنون ضمنا من اکسس 2010 دارم

mahmooda
پنج شنبه 17 مرداد 1392, 23:22 عصر
دوست عزیز این مطلب (http://www.cart3ell.ir) رو نگاه کن

saeed1234n
جمعه 18 مرداد 1392, 16:34 عصر
با سلام
دوست عزیز :لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده:

نقل قول: جلوگیری از تغییر اطاعات
دوست عزیز این مطلب رو نگاه کن

لینک ارائه شده اشتباه میباشد .:متعجب::متعجب::متعجب:

saeed1234n
جمعه 18 مرداد 1392, 16:42 عصر
با سلام
دوست عزیز :لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده:

سلام

من یک برنامه با اکسس دارم که اطلااتی راوارد میکنم این اطلاعات باید توسط کاربران دیگه هم رویت بشه برای همین من داخل شبکه فایل اکسس دیگه ای درست کردم و به فایل اصلی لینک کردم و فایل خودم رو شیر کردم اما مشکلی که دارم اینه که توسط کاربران شبکه هر تغییری که داده شود در فایل اصلی من تغیر داده میشد چطور این مشکل رو حل کنم که سایر کاربران فقط اطلاعات وارد شده را رویت کنن و نتونن توی اطلاعات تغییری بدهند ممنون ضمنا من اکسس 2010 دارم

هر کاربر برای ورود باید از کد کاربری و رمز عبور خود استفاده کند
طبیعتا امکان ویرایش در فرم را فقط مختص کاربر ادمین یا کاربری با کد خاصی میکنید
در صورتیکه که برنامه شما دارای این امکان نیست یکی از راه های حل این مسئله عبارت اس از :
فرم خود را به حالت غیر قابل ویرایش قرار دهید .
و دکمه ای را روی آن قرار دهید که با کلیک بر روی آن فرم قابل ویرایش خواهد شد .
و با کلیک بر روی این دکمه سوالی از شما پرسیده می شود یا رمزی از شما درخواست می شود
تنها کسی که بتواند جواب صحیح را بدهد یا کد صحیح را وارد کند مجاز به ویرایش فرم میباشد.
:متعجب::متعجب::متعجب:

akhani3
شنبه 19 مرداد 1392, 00:38 صبح
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید*ضمنا وقتی من دارم اطلاعات وارد میکنم و دیگری در حال بازدید چی میشه؟