PDA

View Full Version : برآورد قیمت نرم افزار

darbar
سه شنبه 01 فروردین 1385, 15:02 عصر
من اینو تو بخش آگهی ها زدم ولی جواب نگرفتم.
یک برنامه جهت کتابخانه ها طراحی و پیاده سازی کرده ام .و قصد فروش آن را دارم . میخواستم یک برآورد قیمت کنم ببینم تقریبا قیمتش چنده؟
امکانات به غیر از امکانات اصلی که باید یک برنامه کتابخانه ای داشته باشد به شرح زیر است :
1. امکان قفل کردن کتابخانه
2. امکان گرفتن نسخه پشتیبان
3. امکان ویرایش – حذف – جستجو(برحسب تمام فیلدها )- مرتب کردن اطلاعات
4. امکان تعریف موضوع کتاب(Category)
5. امکان ثبت کتاب همراه با فهرست نویسی و چاپ کارتکس کتاب براساس نام نویسنده و عنوان کتاب
6. امکان چاپ کارت عضویت و کارت سر رسید برای عضو و برای کتاب
7. امکان ساخت و چاپ شابک
8. انواع گزارشات و امکان چاپ آنها (گزارش از کل کتابها براساس انتخاب حروف الفبا – اعضا – کتابهای در امانت – کتابهای موعد برگشت گذشته – جریمه های اعضا و ...)
9. حساب کردن اتوماتیک روزهای دیرکرد
10. تاریخ کاملا شمسی
11. Inter face زیبا
12. امکان معرفی چندین کتابدار به صورت مجزا
13. و امکانات دیگر...
ضمنا بانک اطلاعاتی هم access می باشد

Syamah
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 12:30 عصر
7,000,000 Rials
__________________________________________________ _______________
چند ساعت رو آن کار کردی به ازای هر ساعت (کار مفید) 250،000 ریال حساب کنید.

mpmsoft
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 12:44 عصر
به نظر من مجانی بده ولی خدمات پشتیبانی ازشون بگیر

مثلا سالی 36000 تومان
از این طریق شما به راحتی نرم افزارتو می فروشی 100 %

Syamah
جمعه 18 اسفند 1385, 20:06 عصر
البته باید بفرمائید که به صورت سورس کد بسته یا باز ؟

dr-h6666
جمعه 18 اسفند 1385, 20:30 عصر
معمولا این برنامه ها اگر برای جایی خاص نوشته بشه قیمتش بالاست و معمولا توافقی میباشد، ارزش کار خیلی بالاست ولی چون تو ایران قانون کپی رایت رعایت نمیشه و برنامه های خیلی حرفه ای مشابه خارجی رایگان به دست مردم میرسه کمتر کسی این برنامه ها رو میخره، مگر اینکه ارگانی یه امکانات مخصوص بخواد که سفارش بده شاید تا بالای یک میلیون ارزش داشته باشه ولی اگه یه برنامه عمومی باشه و بخوای تولید انبوه! بکنی قیمت پایین تری باید بدی تا فروشت بیشتر بشه، حتما دیدی برانامه های حسابداری خیلی پیشرفته که حتی 5 هزار تومان به فروش میرسه، البته اگه بتونی برای هر خریدار تغییرات مناسب احتیاج اونو توش بدی و همینطور که یکی از دوستان گفت خدمات پشتیبانی هم براش بذاری احتمال درامد زایی بیشتر میشه
موفق باشی

Syamah
شنبه 19 اسفند 1385, 13:33 عصر
قانون کپی رایت برای ما قفل نرم افزاری است البته اگه خیلی حرفه ای باشه که کرک نشه؟

shamsoft
یک شنبه 20 اسفند 1385, 12:56 عصر
چند ساعت رو آن کار کردی به ازای هر ساعت (کار مفید) 250،000 ریال حساب کنید.
اه اه اه اه.:کف: برنامه نویسا چه پولایی میگیرن. خدا چند تا از این پروژه ها رو هم واسه ما بفرسته :گیج:

Syamah
دوشنبه 21 اسفند 1385, 15:52 عصر
من این قیمت را از خودم در نیاوردم از یک مهندس کامپیوتر و خبره در این کار پرسیدم

البته برنامه باید بسیار پیشرفته باشد و معمولاً شرکت هایی و سازمان های دولتی مانند آموزش و پرورش این چنین حساب می کنند(همراه با قرارداد!)

Mehrdad Tehrani
جمعه 01 تیر 1386, 23:02 عصر
سعی کن برنامه ات رو ویژه یه کتابخانه یا جاهای دیگه بسته به نیاز اون ها تغییر بدی و بهشون بفروشی ، این طوری بیشتر قیمت داره

خیلی راحت میشه باهاش کلاه برداری کرد عزیز یه ذره فکر کن ....!

perfeshnal
جمعه 01 تیر 1386, 23:22 عصر
دوست من جناب Mehrdad Tehrani نمی دونم اصلا به تاریخ این تاپیک توجه کردید یا فقط خواستید که مطلبی عنوان کرده باشید.