PDA

View Full Version : سوال: ماکرو - echo

hashemi.hanieh
جمعه 18 مرداد 1392, 10:58 صبح
سلام
میخواستم لطف کنید یه توضیحی در مورد اکشن echo در اکسس بدین
این اکشن چه کاری را انجام می دهد؟
اگر این اکشن اجرا نشود چه اتفاقی رخ می دهد؟
اگه ممکن باشه با ذکر یه مثال بگین خیلی عالی میشه
سپاسگزار

saeed1234n
جمعه 18 مرداد 1392, 13:18 عصر
با سلام
دوست عزیز توضیحاتی که سایت ماکروسافت در این زمینه ارائه کرده بود به قرار زیر است :

The Echo method specifies whether Microsoft Access repaints the display screen.

If you are running Visual Basic code that makes a number of changes to objects displayed on the screen, your code may work faster if you turn off screen repainting until the procedure has finished running. You may also want to turn repainting off if your code makes changes that the user shouldn't or doesn't need to see.

If you turn screen repainting off, the screen won't show any changes

Don't confuse the Echo method with the Repaint method. The Echo method turns screen repainting on or off. The Repaint method forces an immediate screen repainting.
:متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:

hashemi.hanieh
جمعه 18 مرداد 1392, 14:40 عصر
با سلام
دوست عزیز توضیحاتی که سایت ماکروسافت در این زمینه ارائه کرده بود به قرار زیر است :

The Echo method specifies whether Microsoft Access repaints the display screen.

:متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:

ممنون از اینکه پاسخ دادین... من هم پیش از این سرچ کرده بودم و در فهم متن انگلیسی هم مشکل ندارم.... اما چون مطلب رو خوب درک نکرده بودم میخواستم با زبان خودمونی از اندیشه های دیگران استفاده کنم... کسی میتونه خوب توضیح بده که در عمل از این اکشن استفاده کرده باشه و کاربردش رو لمس کنه
چون من تو فرم خودم هم این اکشن رو اجرا کردم و هم نکردم اما تفاوتی رو مشاهده نکردم

saeed1234n
جمعه 18 مرداد 1392, 15:29 عصر
با سلام
دوست عزیز اینطور که از مفهوم جملات بالا بر میاد این است که زمانی که این اکشن در حالت off قرار بگیرد مانع می شود از آپدیت اطلاعات ما در فرم یا نمایش نتایج ماکرو در برنامه
البته این تا زمانی است که فرم مذکور باز باشد و به محض بسته شدن و باز شدن فرم اطلاعات آن آپدیت خواهد شد .
همینطور به محض on شدن آن دوباره آطلاعات به روز می شود.