PDA

View Full Version : انتقال وجه

MohammadHadi2031
جمعه 18 مرداد 1392, 21:24 عصر
سلام دوستان چگونه می شود کاربر رمز حساب و شماره حساب را بدهد و ما مقداری از پول را کم کنیم آیا موارد دیگری هم نیاز است؟(رمز اینترنتی)

aliagamon
جمعه 18 مرداد 1392, 22:40 عصر
من تا به حال api هیچ بانکی رو ندیدن تو نت بگردین ببینین تا اونجا که من میدونم پنل های پرداخت انلاین یه مقداری بر میگردونن شما میتونی با استفاده از اون یه چیزی تو مایه پرداخت انلاین بساری و تو برنامه با ابزار webbrowser استفاده کنی اگه مقدار خروجی درست بود برنامه پی اچ پیت یه لاگ بده که اونو تو c# بخوانی بگی اوکی شد پرداخت...
بازم شاید دوستان راه بهتری بلد باشن اما فکر میکنم در هر صورت نیازه که پلن پرداخت انلاین بانک وا بشه که اونم چون کپچا داره نمیتونی اوتوماتیک پر کنی حداقل باید کپچا رو به کاربر نشون بدی وارد که کرد با getelementbyid بریزی تو تکست باکس های سایت و سند کنی نمیدونم شدنیه یا نه....

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 09:12 صبح
سلام دوست عزیز برای همچین چیزی اختن اول نیاز به اجازه بانک هستش که بتونید از همچین چیزی استفاده کنید در برنامه تا بتونید پولی رو انتقال بدید یا واریز به حساب شمل بیشه و شما در برنامه بتونید ببنید پولی که در حساب بانکی شما هستش به چه صورت هستش و بخاطر همین باید با تمام بانک های قرار داد ببندید و این کار هم هزینه ماهانه داره یعنی شما هر ماه یه مبلغی رو به بانک پرداخت میکنید بخاطر استفاده از درگاه و طریقه پرداخت به این صورت هستش که پولی رو واریز میکنید یا برادشت به صورت اتوماتیک از فرق منتقل کنند و یا گیرنده مبلغ 500 تومان کم میشه . این رو گفتم بدونید چطور کار انجام میشه و روی برنامه رو فکر نکنم اجازه بدن و طرف باید به کل متصل باشه به شبکه و این نوع کد نویسی برای طراحی سایت هستش و برای برنامه هم باید کلی کار انجام بدید که حساب طرف توست هکر های به خطر نیوفته مثل کیبورد مجازی که به صورت کیلاگیر عمل نکنه و اطلاعات رو ثبت نکنه و شخص هکر اطلاعات رو به دست بیاره کیبورد مجازی ویندوز هم خوب نیست چون کلید های زده شده رو ثبت میکنه.