PDA

View Full Version : سوال: پرینت صفحه سایت

kmbahmanzadeh
جمعه 18 مرداد 1392, 23:47 عصر
سلام
من یک سایت برای یک شرکت طراحی کردم که در آخر کاربر می بایست اطلاعات خود را روی یک فرم مخصوص پرینت بگیرد
مشکل من اینجاست که چه طوری می شود کاری کرد که در همه کامپیوتر ها و پرینترها یک جور پرینت گرفته شود
چون باید روی یک فرم مخصوص پرینت بگیرند اگر جای پرینت بالا و پایین شود در جای مشخص فرم اطلاعات پرینت گرفته نمی شه و فرم خراب می شود

سعید کشاورز
شنبه 19 مرداد 1392, 10:47 صبح
سلام
من یک سایت برای یک شرکت طراحی کردم که در آخر کاربر می بایست اطلاعات خود را روی یک فرم مخصوص پرینت بگیرد
مشکل من اینجاست که چه طوری می شود کاری کرد که در همه کامپیوتر ها و پرینترها یک جور پرینت گرفته شود
چون باید روی یک فرم مخصوص پرینت بگیرند اگر جای پرینت بالا و پایین شود در جای مشخص فرم اطلاعات پرینت گرفته نمی شه و فرم خراب می شود

فکر کنم شما باید از گزارش گیری استفاده بکنی..اگه از asp.net استفاده میکنی میتونی از کامپوننت Stimul Report استفاده کنی..کار باهاش زیاد سخت نیست..خیلی قدرت داره این کامپوننت

kmbahmanzadeh
شنبه 19 مرداد 1392, 10:54 صبح
فکر کنم شما باید از گزارش گیری استفاده بکنی..اگه از asp.net استفاده میکنی میتونی از کامپوننت Stimul Report استفاده کنی..کار باهاش زیاد سخت نیست..خیلی قدرت داره این کامپوننت

نه از php استفاده می کنم

سعید کشاورز
شنبه 19 مرداد 1392, 11:01 صبح
نه از php استفاده می کنم

خوب مسلما واسه php هم باید نرم افزارهای گزارش گیری وجود داشته باشه..توی انجمن پی اچ پی مطرح کن..

reza_edu
شنبه 19 مرداد 1392, 13:17 عصر
سلام تا اونجا که من اطلاع دارم این کار با css @media print انجام می شه و وقتی استایل دادی مرورگر هر نوعی حتی قدیمیاش تشخیص میدن که از کدوم استایل باید استفاده کنن

http://www.w3schools.com/css/css_mediatypes.asp

refugee
شنبه 19 مرداد 1392, 17:32 عصر
آقای پرو من میشه بگید کار دقیق این پلاگین گزارش گیری چیست ؟

گزارش چی رو میده ؟

azamicu
شنبه 19 مرداد 1392, 19:13 عصر
سلام دوست عزیز
یه پیج داینامیک موقع پرینت بساز و عرض و ارتفاعشو دقیق بده مثلا A4 و بعد چیزایی که میخواد پرینت بشه توش بریز و استایلشو درست کن
این دیگکه همه جا درسته و بعد پرینتش بکن
فقط باید یکم js , css بدونی