PDA

View Full Version : حرفه ای: جستجو هوشمند در تکس باکس

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 09:17 صبح
سلام به دوستان کسی کد جستجو پیشرفته رو به این صوت داه برای جستجو اطلاعات http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=108791&d=1375992503
یعنی وقتی اطلاعات رو داخل تکس باکس واد میکنیم مثل این تکس باکس اطلاعاتی رو به صورت کامبوباکس در زیرش ظاهر بیشه و ما اسم رو انتخاب کنیم و اطلاعات مروبطه در نشون بده خیلی ممنون میشم اگه به این صورت تکس باکس رو قرار بدید که وقتی میزنیم س ورداری اسم های که با س شروع میشن رو بیاره اگه کسی کدی داشته باشه که اطلاعات از دیتابیس بخونه برای جستجو و نشون بده خیلی ممنون میشم یعنی ما یه کامبوباکس داریم برای انتخاب جستجو از قبیل نام ، نام خانوادگی و کد کاربری که میایم از کامبوباکس انتخاب میکینم و بر حسب همون مقدار از کامبوباکس بیام مقدار رو برای جستجو انتخاب کنیم و در تکس باکس تا میزنیم سع سری یه لیست کشوی باز بیشه برای انتخاب سعید و من سعید رو انتخاب کنیم و در دیتاگید اطلاعات رو نشان بده.درست مثل همین کد برای جستجو هستش که مقداری رو از کامبوباکس انتخاب و بر حسب همون مقدار جستجو میکنم.string query = null;
try
{
switch (CmbFind.Text)
{
case "شماره سند": { query = "select * from Tbl_AddFoctorKhedmat where convert(varchar,A_Doc) LIKE '%" + TxtSearch.Text + "%'"; break; }
case "شماره فاکتور": { query = "select * from Tbl_AddFoctorKhedmat where convert(varchar,A_Foc) LIKe '%" + TxtSearch.Text + "%'"; break; }
case "کد خدمات": { query = "select * from Tbl_AddFoctorKhedmat where convert (varchar,A_CodeKhedemat)LIKE'%" + TxtSearch.Text + "%'"; break; }
case "نام سرويس": { query = "select * from Tbl_AddFoctorKhedmat where A_NameServic LIKE N'%" + TxtSearch.Text + "%'"; break; }
case "شرح و حال سرويس": { query = "select * from Tbl_AddFoctorKhedmat where A_Distrebuite LIKE '%" + TxtSearch.Text + "%'"; break; }
//case "هزینه سرویس": { query = "select * from Tbl_AddFoctorKhedmat where convert(varchar,A_Pay) Like '%" + TxtSearch.Text + "%'"; break; }
default: { break; }
}
db.cmd.CommandText = query;
db.cmd.Connection = db.con;
db.con.Open();
db.cmd.ExecuteNonQuery();
db.con.Close();
db.da.SelectCommand = db.cmd;
db.ds.Clear();
db.da.Fill(db.ds, "t1");

و حالا برای احتی کار میخوام وقتی نام رو وارد کردم از دیتابیس اسم رو بخونه و بیاره و با زدن روی اسم اون اسم در همون تکس باکس قرار بگیری و اطلاعات مربوط به همون اسم رو نشون بده خیلی ممنون میشم اگه همچین چیزی قرار بدید و مقدار موجورد رو از دیتابیس بخونه و به صوت لیست کشوی در تکس باکس نشون بده برای انتخاب برای سری نوشتن اطلاعات. برای جستجو. یا ذخیره اطلاعات مثل فیلد های excall وقتی بار اول منویسی تهران دفعه بعد میزنی ت سری تهران ظاهر میشه ولی تو اینجا وقتی طرف تو تکس باکس زد ت بیاد سیستم ببینی در دیتابیس چیزی به نام ت هستش و یک لیست کشوی در زیر تکس باکس باز کنه و اطلاعات از دیتابیس رو بخونه و اسامی که با ت هستش رو بیاره طرف با انتخاب کردن تهران درون تکس باکس قرار بگیری و اطلاعات خودش رو ثبت کنه درست مثل گوگل هستش که وقتی داخل تکس باکس میزنیم قیمت سری یه لیست کشوی باز میشه میگه قیمت چی موبایل ، طلا و غیره اگه کسی به این صورت یه کد نوشته قرار بده خیلی ممنون میشم هم برای جستجو و هم برای و ذخیره ویرایش برای تکس باکس

khokhan
شنبه 19 مرداد 1392, 12:36 عصر
................................................ا نطوری (http://www.codeproject.com/Articles/365974/Autocomplete-Menu) ؟؟؟؟؟

09178525592
شنبه 19 مرداد 1392, 12:45 عصر
دوست عزیز یه نگاه به این بنداز فقط باید خودت تغییرش بدی که بجای این که از فایل txtیخونه از اون column مورد نظرت در بانک بخونه!!!!!!

اینم لینک (http://uploadtak.com/images/c811_AutoComplete.rar)

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 13:41 عصر
................................................ا نطوری (http://www.codeproject.com/Articles/365974/Autocomplete-Menu) ؟؟؟؟؟
بله استاد به این صورت منظورم هستش که مقدار رو از دیتابیس بخونه برای جستجو و همچنین ذخیره اطلاعات مقدار رو از دیتابیس بخونه با زدن حرف اول چیزی شبیه اون بیاره مثل لیست کشوی در تکس باکس برای انتخاب متن مورد نظر که در تکس باکس قرار بدیم. طرف کارش سری پیش بره.

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 13:43 عصر
دوست عزیز یه نگاه به این بنداز فقط باید خودت تغییرش بدی که بجای این که از فایل txtیخونه از اون column مورد نظرت در بانک بخونه!!!!!!

اینم لینک (http://uploadtak.com/images/c811_AutoComplete.rar)
دستت درد نکونه دوست گرامی این همون چیزی که میخوام ببنیم میتونیم کار کنیم از دیتابیس بخونه عالی میشه ممنون بابت کمکی که کردید.

09178525592
شنبه 19 مرداد 1392, 14:00 عصر
دستت درد نکونه دوست گرامی این همون چیزی که میخوام ببنیم میتونیم کار کنیم از دیتابیس بخونه عالی میشه ممنون بابت کمکی که کردید.

خواهش میکنم

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 14:20 عصر
خواهش میکنم
سلام دوست عزیز ببخشید چطور باید در این دستور صدا کنیم برای فرا خوانی اطلاعات از دیتابیس void search()
{
string query = null;
try
{
switch (comboBox1.Text)
{
case "نام":
{
query = "select * from Table1 where name like N'%" + textBox1.Text + "%'";
break;
}
case "نام خانوادگی":
{
query = "select * from Table1 where last like N'%" + textBox1.Text + "%'";
break;
}
case "سال":
{
query = "select * from Table1 where convert(varchar,year) like N'%" + textBox1.Text + "%'";
break;
}

}
// مقدار
//db.cmd
// که میبنید همون دیتااکسس من هستش که مقدار دستورات ارتباط با دیتابیس و صدا میکنم که هی دستور متصل با دیتابیس رو ننویسم و فقط
// یک بار بنویسم و به دفعات صدا کنیم
db.con.Open();
db.cmd.ExecuteReader();

db.con.Close();
db.ds.Clear();
db.da.Fill(db.ds, "t1");
dataGridView1.DataSource = db.ds.Tables[0];
}
catch
{

}
} ببخشید چون اعلان داشتم کد رو وارد میکردم یه لحظه گیر کردم که چطور این دستور رو با دیتابیسم هماهنگ کنیم ببخشید اگه کدی داشته باشید که با دیتابیس باشه و اطلاعات از فیلد مورد نظر انتخاب کنه و نشون بده در تکس باکس مثل همین فایل خیلی ممنون میش. یه دنیا لطف میکنی برادر به بنده.

khokhan
شنبه 19 مرداد 1392, 14:39 عصر
سلام دوست عزیز ببخشید چطور باید در این دستور صدا کنیم برای فرا خوانی اطلاعات از
catch
{

}
}[/CSHARP] ببخشید چون اعلان داشتم کد رو وارد میکردم یه لحظه گیر کردم که چطور این دستور رو با دیتابیسم هماهنگ کنیم ببخشید اگه کدی داشته باشید که با دیتابیس باشه و اطلاعات از فیلد مورد نظر انتخاب کنه و نشون بده در تکس باکس مثل همین فایل خیلی ممنون میش. یه دنیا لطف میکنی برادر به بنده.

همون پروژه بالایی با دیتابیس sql لینک (http://uplod.ir/yyzhua26i9al/autocomplet_text.rar.htm) حالشو ببرین :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 14:41 عصر
دوست گرامی این فایل من هستش برای جستجو http://uplod.ir/m9wgbnwbmt91/WindowsFormsApplication4.rar.htm
کردن اطلاعات

09178525592
شنبه 19 مرداد 1392, 14:45 عصر
همون پروژه بالایی با دیتابیس sql لینک (http://uplod.ir/yyzhua26i9al/autocomplet_text.rar.htm) حالشو ببرین :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:

خوب سریع نوشتینا استاد ما تازه داشتیم شروع میکردیم امیدوارم همه قدر شما رو بدونن.:کف:

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 14:46 عصر
عاشقتم استاد این همون چیزی که میخوام ای کاش تعداد لاکش زیاد بود زیاد لاک میزدم.

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 15:39 عصر
استاد خوخان ممنون جواب گرفتم فقط یه مشکل دارم من تو فرم لود زدم تمام فیلد ها رو بگرده وقتی کامبوباکس رو انتخاب میکنم مقدار جستجو رو بگرده فقط فامیلی رو به صورت لیست کشوی باز میکنه وقتی اسم رو میزنم اطلاعات اسم به صورت کشوی باز نمیشه و فامیلی رو زدم باز نشود این خوب بود و وفتی فامیلی رو زدم لیست مانند کشوی باز میشه ولی میخوام هر کدوم رو انتخاب میکنم برای جستجو لیست برای اون قسمت مانند کشوی باز بیشه ولی باز نمیشه این کد بنده برای جستجو هوشمند http://uplod.ir/q1dq2ee46zmz/WindowsFormsApplication4.rar.htm
ممنون میشم ببنید این رو باید چطور رفع کنیم اول هر کدوم رو انتخاب میکردم و فقط یه لیست رو میگیرده و به صورت کشوی باز میکنه و اطلاعات فیلد دیگه رو به صورت کشوی باز نمیکنه و فقط اطلاعات مربوط به همون فیلد رو انتخاب میکنه که به وسیله کامبوباکس برای جستجو انتخاب شده و لیست دیگه رو برای لیست کشوی باز نمکنه و باید برنامه بسته بیشه و تا یه فیلد دیگه رو به صورت کشوی باز کنیم چیکار باید کنیم تا هر لیست رو به صورت کشوی باز کنه وقتی میزنم نام اطلاعات نام به صورت کشوی باز بیشه وقتی میزنم فامیلی اطلاعات فامیلی به صورت کشوی باز بیشه و وقتی میزنم سن اطلاعات سن به صورت کشوی باز بیشه. من کد رو به این صوت نوشتم هتا ایراد گرفت public void gatdata()
{
AutoCompleteStringCollection autolistname = new AutoCompleteStringCollection();
db.con.Open();
db.cmd = new SqlCommand("select name from Table1", db.con);
db.da = new SqlDataAdapter(db.cmd);
DataTable dt = new DataTable();
db.da.Fill(dt);
foreach (DataRow rname in dt.Rows)
{
autolistname.Add(rname[1].ToString());
}
textBox1.AutoCompleteMode = AutoCompleteMode.Suggest;
textBox1.AutoCompleteSource = AutoCompleteSource.CustomSource;
textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolistname;
}
public void gatlast()
{
AutoCompleteStringCollection autolistlast = new AutoCompleteStringCollection();
db.con.Open();
db.cmd = new SqlCommand("select last from Table1", db.con);
db.da.Fill(dt);
foreach (DataRow r in dt.Rows)
{
autolistlast.Add(r[1].ToString());
}
textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolistlast;
}
public void gatyear()
{
AutoCompleteStringCollection autolistyear = new AutoCompleteStringCollection();
db.con.Open();
db.cmd = new SqlCommand("select year from Table1", db.con);
db.da.Fill(dt);
{
autolistyear.Add(r[1].ToString());
}
textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolistyear;
}
این خط رو ایاد میگیری autolistname.Add(rname[1].ToString());
پیغام خطا این هستش
108854

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 16:29 عصر
برادر خوخان من از این کد برای ذخیره اطلاعات داخل تکس هم میخوام استفاده کنیم یعنی یه جدول دارم برای ثبت اطلاعات فردی طرف میزنی ع اسم علی ظاهر میشه و میزنه آدرس رو ت سری لیست باز بیشه از جدول لیست اطلاعات مربوط به آدرس رو بیاره ت رو زد تهران شهریار و غیره رو که از قبل ذخیره شده رو بیاره و خطا نشه این خط از دستور این کد public void gatdata()
{
AutoCompleteStringCollection autolistname = new AutoCompleteStringCollection();
db.con.Open();
db.cmd = new SqlCommand("select name from Table1", db.con);
db.da.Fill(dt);
foreach (DataRow rname in dt.Rows)
{
autolistname.Add(rname[1].ToString());
}
textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolistname;
}

این کد خطا نده
autolistname.Add(rname[1].ToString()); چون برای بعضی از تکس باکس ها میخوام اطلاعات وارد کنیم به صورت کشوی باز بیشه و اطلاعات رو از جدول مرطب به همون فیلد بخونه برای وارد کردن اطلاعات که طرف بتونه سری اطلاعاتش رو وارد کنه و ثبت کنه این رو برای کسای میزارم که دسته شون کد هستش و کلی دنبال دکمه میگردن تا یه حرف رو پیدا کنن و وارد کنن. بخاطر همین میخوام هوشمند قرار بدم ممنون میشم به هم بگید چطور چند تا فیلد در یک تکس باکس بگریم و همین طور در تکس باکس های مختلف بگرم تا اطلاعات به صورت کشوی باز کنه و خطا نده.

khokhan
شنبه 19 مرداد 1392, 19:32 عصر
فقط یه مشکل دارم من تو فرم لود زدم تمام فیلد ها رو بگرده وقتی کامبوباکس رو انتخاب میکنم مقدار جستجو رو بگرده فقط فامیلی رو به صورت لیست کشوی باز میکنه وقتی اسم رو میزنم اطلاعات اسم به صورت کشوی باز نمیشه و فامیلی رو زدم باز نشود این خوب بود و وفتی فامیلی رو زدم لیست مانند کشوی باز میشه ولی میخوام هر کدوم رو انتخاب میکنم برای جستجو لیست برای اون قسمت مانند کشوی باز بیشه ولی باز نمیشه این کد بنده برای جستجو هوشمند http://uplod.ir/q1dq2ee46zmz/WindowsFormsApplication4.rar.htm
ممنون میشم ببنید این رو باید چطور رفع کنیم اول هر کدوم رو انتخاب میکردم و فقط یه لیست رو میگیرده و به صورت کشوی باز میکنه و اطلاعات فیلد دیگه رو به صورت کشوی باز نمیکنه و فقط اطلاعات مربوط به همون فیلد رو انتخاب میکنه که به وسیله کامبوباکس برای جستجو انتخاب شده و لیست دیگه رو برای لیست کشوی باز نمکنه و باید برنامه بسته بیشه و تا یه فیلد دیگه رو به صورت کشوی باز کنیم چیکار باید کنیم تا هر لیست رو به صورت کشوی باز کنه وقتی میزنم نام اطلاعات نام به صورت کشوی باز بیشه وقتی میزنم فامیلی اطلاعات فامیلی به صورت کشوی باز بیشه و وقتی میزنم سن اطلاعات سن به صورت کشوی باز بیشه. من کد رو به این صوت نوشتم هتا ایراد گرفت توی قسمتی که می خواهیم اتو لیست رو تعریف کنیم این تغییرات رو انجام می دی :

{
if (comboBox1.SelectedIndex == 0)
{
autolist.Add(r[1].ToString());
}
else
if (comboBox1.SelectedIndex ==1)
{
autolist.Add(r[2].ToString());
}
else
if (comboBox1.SelectedIndex == 2)
{
autolist.Add(r[3].ToString());
}
textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolist;

این هم نمونه اصلاح شده :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 20:55 عصر
سلام برادر خوخان اون خوبه ولی 2 تا مشکل داره
1- وقتی فرم لود میشه فقط یک سلول رو میشه از کامبوباکس انتخاب کرد که به صورت تو لیست در تکس باکس بیاد یعنی من وقتی فرم رو لود میکنم یکی از گذینه های کامبوباکس رو انتخاب میکنم یعنی نام رو فقط برای بار اول تکس باکس به صورت اتو لیست باز میشه و وقتی نام خانوادگی رو انتخاب میکنم دیگه نام خانوادگی به صورت اتو لیست باز نمیشه بلکه فقط نام که انتخاب کردم باز میشه و قتی نوع دیگه رو یعنی نام خانوادگی انتخاب میکنم دیگه نه قبلی باز میشه در تکس باکس به صورت اتو لیست و مقدار جدید رو هم انتخاب میکنم اصالً به صورت اتو لیست باز نمیکنه.
2- وقتی مقداری رو در تکس باکس وارد میکنم هیچ چیزی رو برای جستجو برنامه باز نمیکنه و فقط در اتو لیست یک فیلد دیتابیس رو به صورت اتو لیست میاره و فیلد های دیگه و وقتی برنامه بسته بیشه و باز بیشه میاری و مقداری رو جستجو نمی کنه اصلاً این 2 مورد رو سعی کدم به این صورت بر طرف کنیم ارتباط با جدول رو خطا داد. اینم کد ها من. که نوشتم.
DataAccess db = new DataAccess();

//یه رویداد تعریف میکنیم به نام جستجو و دستورات جستجو رو داخل این رویداد مینویسیم. و یه کامبوباکس و یع تکس باکس
// قرار میدم . داخل کامبوباکس موارد جستجو رو وارد میکنم و داخل تکس باکس مقدار جستجو رو وارد میکنم
void search()
{
string query = null;
try
{
switch (comboBox1.Text)
{
case "نام":
{
query = "select * from Table1 where name like N'%" + textBox1.Text + "%'";
break;
}
case "نام خانوادگی":
{
query = "select * from Table1 where last like N'%" + textBox1.Text + "%'";
break;
}
case "سال":
{
query = "select * from Table1 where convert(varchar,year) like N'%" + textBox1.Text + "%'";
break;
}

}
//AutoCompleteStringCollection autolist = new AutoCompleteStringCollection();
//db.con.Open();
//db.cmd = new SqlCommand(query, db.con);
//db.da = new SqlDataAdapter(db.cmd);
//DataTable dt = new DataTable();
//db.da.Fill(dt);
//foreach (DataRow r in dt.Rows)
//{
// if (comboBox1.SelectedIndex == 0)
// {
// autolist.Add(r[1].ToString());
// }
// else
// if (comboBox1.SelectedIndex == 1)
// {
// autolist.Add(r[2].ToString());
// }
// else
// if (comboBox1.SelectedIndex == 2)
// {
// autolist.Add(r[3].ToString());
// }
//}
//textBox1.AutoCompleteMode = AutoCompleteMode.Suggest;
//textBox1.AutoCompleteSource = AutoCompleteSource.CustomSource;
//textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolist;
// مقدار
//db.cmd
// که میبنید همون دیتااکسس من هستش که مقدار دستورات ارتباط با دیتابیس و صدا میکنم که هی دستور متصل با دیتابیس رو ننویسم و فقط
// یک بار بنویسم و به دفعات صدا کنیم
db.con.Open();

db.con.Close();
db.ds.Clear();
db.da.Fill(db.ds, "t1");
dataGridView1.DataSource = db.ds.Tables[0];
}
catch
{

}
}
private void getdata()
{
AutoCompleteStringCollection autolist = new AutoCompleteStringCollection();
db.con.Open();
db.cmd = new SqlCommand("select * from Table1", db.con);
db.da.Fill(dt);
{
if (comboBox1.SelectedIndex == 0)
{
autolist.Add(r[1].ToString());
}
else
if (comboBox1.SelectedIndex == 1)
{
autolist.Add(r[2].ToString());
}
else
if (comboBox1.SelectedIndex == 2)
{
autolist.Add(r[3].ToString());
}
textBox1.AutoCompleteCustomSource = autolist;
}
}

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
// این دستور برای نمایش اطلاعات دیتابیس هستش اول میام به کلاس
//Class1
// وصل میشم و دستورات رو از کلاس فراخوانی میکنم و اطلاعات دیتابیس رو میخوانم و نمایش میدم داخل دیتاگرید ویو
Class1 cc = new Class1();
DataTable dt = cc.getlist();
dataGridView1.DataSource = dt;
//getdata();
}

private void textBox1_TextChanged(object sender, EventArgs e)
{
getdata();
// با نوشتن نام رویداد تعریف شده مقداری رو جستجو میکنم.
search();
}
}

khokhan
شنبه 19 مرداد 1392, 21:11 عصر
- وقتی فرم لود میشه فقط یک سلول رو میشه از کامبوباکس انتخاب کرد که به صورت تو لیست در تکس باکس بیاد یعنی من وقتی فرم رو لود میکنم یکی از گذینه های کامبوباکس رو انتخاب میکنم یعنی نام رو فقط برای بار اول تکس باکس به صورت اتو لیست باز میشه و وقتی نام خانوادگی رو انتخاب میکنم دیگه نام خانوادگی به صورت اتو لیست باز نمیشه بلکه فقط نام که انتخاب کردم باز میشه و قتی نوع دیگه رو یعنی نام خانوادگی انتخاب میکنم دیگه نه قبلی باز میشه در تکس باکس به صورت اتو لیست و مقدار جدید رو هم انتخاب میکنم اصالً به صورت اتو لیست باز نمیکنه.
2- وقتی مقداری رو در تکس باکس وارد میکنم هیچ چیزی رو برای جستجو برنامه باز نمیکنه و فقط در اتو لیست یک فیلد دیتابیس رو به صورت اتو لیست میاره و فیلد های دیگه و وقتی برنامه بسته بیشه و باز بیشه میاری و مقداری رو جستجو نمی کنه اصلاً این 2 مورد رو سعی کدم به این صورت بر طرف کنیم ارتباط با جدول رو خطا داد. اینم کد ها من. که نوشتم.

نگرفتم چی شد :لبخند:
اونی که من براتون تصحیح کردم مشکلی نداشت
اگه ممکنه خلاصه ومفید بگو چه چیزی مد نظرت هست

davidrobert
شنبه 19 مرداد 1392, 21:19 عصر
من امیدم اسم مرتضی رو دادم بار اول به صورت تو لیست آورد و اسم دیگه هم همین طور ولی وقتی از کامبوباکس امیدم نام خانوادگی رو انتخاب کردم دیگه لیست به صورت اتو لیست باز نشود اصلا و دوباره امدم از کامبو باکس نام رو انتخاب کردم و تکس باکس اسم رو زدم به صورت کامبوباکس باز نشود و وقتی اطلاعات رو وارد کردم اصلا مقداری رو جستجو نکرد.
108873
این مشکل رو میگم که وقتی بار اول مقدار رو از کامبوباکس انتخاب میکنم به صورت اتولیست باز میشه و وقتی یه مورد دیگه رو انتخاب میکنم از کامبوباکس دیگه به صورت اتو لیست باز نمیشه. و مقداری رو هم جستجو نمیکنه

davidrobert
یک شنبه 20 مرداد 1392, 13:10 عصر
من امیدم اسم مرتضی رو دادم بار اول به صورت تو لیست آورد و اسم دیگه هم همین طور ولی وقتی از کامبوباکس امیدم نام خانوادگی رو انتخاب کردم دیگه لیست به صورت اتو لیست باز نشود اصلا و دوباره امدم از کامبو باکس نام رو انتخاب کردم و تکس باکس اسم رو زدم به صورت کامبوباکس باز نشود و وقتی اطلاعات رو وارد کردم اصلا مقداری رو جستجو نکرد.
108873
این مشکل رو میگم که وقتی بار اول مقدار رو از کامبوباکس انتخاب میکنم به صورت اتولیست باز میشه و وقتی یه مورد دیگه رو انتخاب میکنم از کامبوباکس دیگه به صورت اتو لیست باز نمیشه. و مقداری رو هم جستجو نمیکنه
برادر خوخان به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه.