PDA

View Full Version : گفتگو: پیج تبلیغاتی یرای طراحان وبسایت در فیس بوق

هزاره سوم
دوشنبه 21 مرداد 1392, 12:13 عصر
سلام دوستان
من یه پیج توی فیس بوق ایجاد کردم برای کارها و طرح های طراحان وبسایت
چه تازه کار چه حرفه ای....خوبه یه پیج توی این شبکه داشته باشیم و طرح هامون رو به بقیه معرفی کنیم
هرکسی که میخواد طرحش در این پیج قرار بگیره به من لینک طرح رو پیام خصوصی کنه ... (طرح همراه با نام طرااح معرفی خواهد شد)
موفق باشید

هزاره سوم
دوشنبه 21 مرداد 1392, 17:09 عصر
چه استقبالی!!!
دلیلش رو نمیدونم چرا کسی استقبال نکرد
حتی طراحای تازه کار هم میتونن طرحشون رو توی اون پیج معرفی کنن
اگر تاثیر این کار رو نمیدونید و از این راه وارد نشید بهتره جهان مجازی و آی تی رو رها کنین چون هیچ وقت نمیتونید به روز باشید
این کار یه راه درآمد زایی میتونه باشه و حتی خیلی از پیج ها برای اینکه تبلیغات دیگران رو توو پیج خودش قرار بدن پول میگیرن!!!

s2/mri
دوشنبه 21 مرداد 1392, 22:51 عصر
سلام

وقتی یه سایتی مثل برنامه نویس همه ی کارهایی رو که شما تو یه پیچ میخواین رو انجام میده ، دیگه چه نیازی به ف*ی*س ب*و*ک هستش!؟

شما همین جا میتونی طرحتو بذاری ، بقیه دوستان هم نظر میدن دردسرهای اومدن به ف*ی*س ب*و*ک با این اینترنت داغون و افت سرعت با ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن رو هم نداره

نمیدونم ، شاید هم مفید باشه..! ولی من همین برنامه نویس رو ترجیح میدم

هزاره سوم
دوشنبه 21 مرداد 1392, 23:17 عصر
مظرتون محترمه ...اجازه بدید یه سری توضیحات بدم
چند نفر توی برنامه نویس میتونن با کار شما آشنایی داشته باشن؟؟
وقتی یه پیج توی اون شبکه داشته باشید مسلما موفق تر خواهید بود...نمیشه نفوذی که این شبکه داره رو منکر شد
در مورد اومدن به شبکه هم باید بگم شما هم لازم نیست هر روز بیاید ...پیج تحت نظر بنده هستش و شما فقط کافیه برای معرفی هنر وبسایت نویسی تون به من پیام بدید و من کار های لازم رو انجام میدم
(من به دلیل مسائل کاملا معلوم از لفظ شبکه استفاده میکنم)
این یه ایده اس (البته نمیشه گفت یه ایده جدید) و من میخوام عملی اش کنم...قبلا هم گفتم دست کم گرفتن و استفاده نکردن از این شبکه ها برای شناسوندن هنر ، علم و توانایی هامون بزرگ ترین اشتباه میتونه برای یکی باشه که حتی از کامپیوتر فقط برای آهنگ گوش دادن استفاده میکنه ...دیگه شما و امثال شما ک....من چی بگم
من رشته ام آی تی هستش و حیطه اصلی کارم مربوط به این شبکه ها میشه...تبلیغات در این شبکه ها و کسی که پست های پیج رو آپدیت کنه یک راه در آمد زایی حتی به حساب میاد(البته قرار نیست من از کسی مبلغی بگیرم)
این یه فرصت فوق العاده برای یه شرکت ، گروه و طراح وب سایت میتونه باشه
باز خودتون میدونید...
به یه انجمن متکی نباشید (یه نصیحت دوستانه)

tadayoni
سه شنبه 22 مرداد 1392, 15:07 عصر
خوب دوست من شما لینک صفحه رو نذاشتید !! چطور میتونیم طرح ها رو ببینیم و اگه کسی خواست طرح خودش رو در اختیار شما قرار بده :متعجب: