PDA

View Full Version : سوال: بازار کار #C یا ++C ؟؟!

WebConsole
دوشنبه 21 مرداد 1392, 14:50 عصر
درود ، دوستان من توی انجمن سرچ کردم ولی به جواب سوالم نرسیدم اونم اینه که من میخوام وارد بازار کار بشم الان بازار کار روی کدوم زبان میچرخه ++C یا #C من با این زبان ها اشنایی دارم :

JAVA , C++ ,C#,Python ,PHP , Cocoa , perl, javascript

لطفا راهنمایی کنید که من دو زبان ++C و #C رو برای کار انتخاب کردم بعضی از دوستان میگن توی ایران سرعت رو به کیفیت ترجیح میدن پس باید اول با استفاده از سی شارپ درآمد زایی کرد بعد میتونی دیگر زبان ها رو هم ادامه بدید ؟؟! آیا حرفش درسته یا اگه شما صحبت درست تری در این باره دارید لطفا ارایه کنید !

aliagamon
دوشنبه 21 مرداد 1392, 15:37 عصر
اول از همه معمولا خریدار به زبون کار نداره شما حتی میتونید اسمبلی هم بنویسی اون کارو میخواد......کار بکنه میگه خوبه....
اما الان که همه چی رو php میچرخه ولی اگه بین این دوتا میخوای C# ، البته سی ++ هم خیلی بازار کار خوبی داره اما سی شارپ کلا کلاس کارش و بازارش بهتره......(سی ++ بیشتر تو برنامه های پردازشی و یا روباتیک و .... حتی تو پردازش تصویرم من بر اساس تجربه سی ++ رو پیشنهاد میکنم) اما اتوماسیون و ازین کار های اجرایی با سی شارپ راحت تره ....
البته بهتره شما از سی شارپ استفاده کنی چون همه اونایی هم که سی پلاس پلاس بلدن مجبورن سی ++ منیجد(مدیریت شده،تحت دات نت) بخوانن تابیان برنامه گرافیکی بنویسن دیوانگیه ادم سی ++ رو یاد بگیره بعد سی شارپو....و دلیل دیگه هم اینه که تو دات نت خیلی از کلاس ها اماده هستن که خیلی راحت کار هارو راه میندازه شما تو هر زمینه هر کاری بخواین بکنین میتونین به کتابخانه های دات نت رجوع کنین تو بد ترین حالت میتونین خودتون با استفاده از وراثت اون کلاس مورد نظر رو با کپی برداری از خواص دات نت درست کنین(مثلا من الان دارم پردازش صدا برای زبان فارسی با استفاده از کلاس speech دات نت میسازم و به جز 2 مورد بقیه اضافات من دستور زبانه اون دو موزد هم چیز شاخی نیست یه نویز گیره که نویز های اطرافو کم کنه یدونه هم کلاس ساخت جمله اتوماتیکه بقیه همه از دات نت استفاده شده-البته منظورم این نیست که با 2 خط برنامتون اماده هست اما میتونین خیلی تو وقت و کد نویسی صرفه جویی کنین با دات نت -همین کلاس تا تموم شدن و توانایی فهم فارسی 1-2 سال وقت میبره اما حداقل 1-2 سال وقت هم صرفه جویی شده)