PDA

View Full Version : سوال: مشکل غیب شدن جدول های ساخته شده در بانک

09178525592
دوشنبه 21 مرداد 1392, 15:45 عصر
سلام دوستان .خسته نباشید.
من یه برنامه برای نمونه نوشتم بانکش رو ساختم و یه تیبل هم داخلش ساختم و از ویژوال خارج شدم و بانک رو در کنار برنامه کپی کردم و ویژوال رو باز کردم و کد نویسی های لازمه رو انجام دادم که اطلاعات رو داخل گرید ویو نمایش بده؟؟
بعد برنامه رو اجرا کردم اطلاعات داخل گرید نمایش داده شد ....
حالا دوباره اومدم بانک کنار برنامم رو از server explorer باز کردم و یه تیبل جدید داخلش ساختم و باز دوباره کد نویسی و...........
حالا دو باره برنامه رو اجرا کردم این دفعه وقتی فرم 2 رو نمایش میداد گرید ویو اطلاعات اون تیبل جدیده رو دریافت نمیکرد بعد برنامه رو بستم و باز دوباره بانک رو از server explorer اضافه کردم وقتی رو فولدر table زدم دیدم که تیبلی رو که دفعه دوم ساخته بودم غیب شده ؟؟؟نمیدونم مشکل از کجاست؟؟یعنی هر وقت تیبل رو برای بار دوم میسازم غیب میشه؟؟؟این مشکل همیشه اتفاق نمیفته هر موقع بعد از این که یه مدت از ویندوز عوض کردن میگذره اینجوری میشه...
تازه چند بار این مراحل رو طی کردم ولی بازم نشد ...لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

khokhan
دوشنبه 21 مرداد 1392, 15:51 عصر
سلام دوستان .خسته نباشید.
من یه برنامه برای نمونه نوشتم بانکش رو ساختم و یه تیبل هم داخلش ساختم و از ویژوال خارج شدم و بانک رو در کنار برنامه کپی کردم و ویژوال رو باز کردم و کد نویسی های لازمه رو انجام دادم که اطلاعات رو داخل گرید ویو نمایش بده؟؟
بعد برنامه رو اجرا کردم اطلاعات داخل گرید نمایش داده شد ....
حالا دوباره اومدم بانک کنار برنامم رو از server explorer باز کردم و یه تیبل جدید داخلش ساختم و باز دوباره کد نویسی و...........
حالا دو باره برنامه رو اجرا کردم این دفعه وقتی فرم 2 رو نمایش میداد گرید ویو اطلاعات اون تیبل جدیده رو دریافت نمیکرد بعد برنامه رو بستم و باز دوباره بانک رو از server explorer اضافه کردم وقتی رو فولدر table زدم دیدم که تیبلی رو که دفعه دوم ساخته بودم غیب شده ؟؟؟نمیدونم مشکل از کجاست؟؟یعنی هر وقت تیبل رو برای بار دوم میسازم غیب میشه؟؟؟این مشکل همیشه اتفاق نمیفته هر موقع بعد از این که یه مدت از ویندوز عوض کردن میگذره اینجوری میشه...
تازه چند بار این مراحل رو طی کردم ولی بازم نشد ...لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

بهترین کاراینه که عملیات مربوط به بانک sql داخل sql managementانجام بدین همه چیز دم دستتونه و خیلی سریع می تونین کارها رو انجام بدین

نحوه اتک کردن :لبخند::لبخند:

09178525592
دوشنبه 21 مرداد 1392, 17:57 عصر
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟ من دوباره یه برنامه ساختم این دفعه همون اول دو تا جدول رو با هم ساختم بعد که اجرا کردم توی 2 تا فرم اطلاعات رو نشون میداد ولی اگر یه تیبل در اون زمان بهش اضافه کنی اطلاعات رو نشون نمیده؟؟؟؟؟؟