PDA

View Full Version : خطای Out of memory.

Anjojak
سه شنبه 22 مرداد 1392, 12:33 عصر
سلام
من در یه فرم هام یه شی گرید ویو دارم که این کدهارو داخلش نوشتم:
private void dataGridView1_CellClick(object sender, DataGridViewCellEventArgs e)
{
try
{

// textBox1.Text = dataGridView1.SelectedRows[0].Cells["code"].Value.ToString();
txtcode.Text = dataGridView1.SelectedRows[0].Cells["code"].Value.ToString();
txtname2.Text = dataGridView1.SelectedRows[0].Cells["name"].Value.ToString();
txtmojodi.Text = dataGridView1.SelectedRows[0].Cells["mojodi"].Value.ToString();
txtprice.Text = dataGridView1.SelectedRows[0].Cells["price"].Value.ToString();

if (File.Exists(Application.StartupPath + "\\pic_shirini\\" + txtcode.Text + ".jpg"))
{
FileStream bmp = new FileStream(Application.StartupPath + "\\pic_shirini\\" + txtcode.Text + ".jpg", FileMode.Open, FileAccess.Read);
Image img = new Bitmap(bmp);
pictureBox1.BackgroundImage = img;
bmp.Close();
}
else
pictureBox1.BackgroundImage = Image.FromFile(Application.StartupPath + "\\pic_shirini\\nopic.jpg");
// Image myImage = new Image();
// ;(مسیر و نام عکس )this.dataGridView1.Rows[i].Cells[k].Value=Image.FromFile

}
catch
{
//pictureBox1.Image = Image.FromFile(Application.StartupPath + "\\pic_shirini\\nopic.jpg");
return;
}
}
موقع اجرای برنامه وقتی روی یه سطر گرید ویو کلیک میکنم , برنامه متوقف می شه و از این خط در فایل Program.cs خطای Out of memory رو میده:
Application.Run(new kharidshirini());
با break point هم برنامه رو اجرا کردم هیچ مشکل خاصی نداره , کسی دلیلش رو می دونه ؟

amir200h
سه شنبه 22 مرداد 1392, 12:38 عصر
من این مشکلو تو ویژوال 2012 زیاد دیدم. کدهامونو داخل ی باتن میزاشتیم وقتی روش کلیک میکردیم همین پیغامو میداد. بعد که همون کدو تو رویداد کلیک یه لیبل میزاشتم درست کار میکرد :لبخند:

Anjojak
سه شنبه 22 مرداد 1392, 12:40 عصر
من این مشکلو تو ویژوال 2012 زیاد دیدم. کدهامونو داخل ی باتن میزاشتیم وقتی روش کلیک میکردیم همین پیغامو میداد. بعد که همون کدو تو رویداد کلیک یه لیبل میزاشتم درست کار میکرد :لبخند:

عجبااا
منم با ویژوال 2012 دارم کار میکنم
جالبه داخل یه فرم دیگه همین کدها رو نوشتم هیچ مشکلی نداره ! :(

amir200h
سه شنبه 22 مرداد 1392, 12:51 عصر
کلا پاکش کن این ویژوال 2012 رو. اصلا بدرد نمیخوره. از من به تو نصیحت

FastCode
سه شنبه 22 مرداد 1392, 15:20 عصر
فکر نمیکنم کسی بیشتر از من با مایکروسافت مخالف باشه ولی ربطی به VS نداره.
بیشتر به کد نوشتنتون ربط داره.
برای شروع باید در کدتون شرط بزارید که در DesignMode تصاویر رو load نکنه.
این رو هم اگر متوجه بشید بد نیست ببینید:
http://channel9.msdn.com/Shows/Going+Deep/Maoni-Stephens-and-Andrew-Pardoe-CLR-4-Inside-Background-GC