PDA

View Full Version : ارسال مطلب به سایت

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 18:39 عصر
سلام دوستان
من دارم یه سایت طراحی میکنم حالا میخوام ببینم چطور باید مطلبی رو که مثلا با ckeditor ذخیره شده توی بانک به همون شکل توی یه صفحه دیگه نشون داد(همه نوشته ها و عکس ها تغییر نکنن)
با چی باید توی صفحه نشونش داد؟؟

mohsen_popo
سه شنبه 22 مرداد 1392, 18:45 عصر
اگه تو بانک هستن بس id دارن... id با Querystring برای صفحه ی جدید ارسال کن .. حالا اونجا از بانک بخونش.... البته با خود Querystring میتونی کل مطلب بفرستی .... ولی کار اولی بهتره .. موفق باشی

aliblue
سه شنبه 22 مرداد 1392, 19:43 عصر
توی کنترل Literal نمایش بده.

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:00 عصر
اگه تو بانک هستن بس id دارن... id با Querystring برای صفحه ی جدید ارسال کن .. حالا اونجا از بانک بخونش.... البته با خود Querystring میتونی کل مطلب بفرستی .... ولی کار اولی بهتره .. موفق باشی
میشه بیشتر توضیح بدین؟؟ نمیدونم چجوریه

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:00 عصر
توی کنترل Literal نمایش بده.
چطوری تو لیترال بذارم؟

mohsen_popo
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:08 عصر
اینم مثال:
با QueryString این کا رو کن
d= کد خبرته (id)

این طور بفرست <a href="sampel.aspx?id=d">ثبت پرسنل</a>

حالا داده رو بگیر سرچ کن Int32 d = Convert.ToInt32(Request.QueryString["id"]);qq

aliblue
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:12 عصر
چطوری تو لیترال بذارم؟ با DataReader داده ها رو از بانک بخون و فیلد متن(فیلدی که محتویات ckeditor رو توش ذخیره کردی) رو در کنترل لیترال بریز.

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:15 عصر
چطوری از بانک میخونه رو؟؟ چطور میفهمه از کدوم جدول باید بگیره؟؟

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:17 عصر
با DataReader داده ها رو از بانک بخون و فیلد متن(فیلدی که محتویات ckeditor رو توش ذخیره کردی) رو در کنترل لیترال بریز.
data reader خودش یه شی ایه؟؟ یا منظورت data list و ایناست؟؟

mohsen_popo
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:19 عصر
خوب id داری حالا دوباره برو از همون جدول دوباره داده ها رو استخراج کن.... :متعجب:

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:22 عصر
راه دیگه ایی غیر از اینا وجود نداره؟؟

aliblue
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:31 عصر
ببین دوست عزیز شما بلدی چجوری مثلا مقدار یک فیلد رو توی لیبل نشون بدی؟حالا هرجوری بلدی.

mohsen_popo
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:31 عصر
با Sesstion ولی باید خیلی درست ازش استفاده کنی .... ولی من خودم Querystring برای اینکار انتخاب میکنم ...موفق باشی..

amin750
سه شنبه 22 مرداد 1392, 21:37 عصر
ببین دوست عزیز شما بلدی چجوری مثلا مقدار یک فیلد رو توی لیبل نشون بدی؟حالا هرجوری بلدی.
اگه منظورت ارتباط با بانک و ایناس آره بلدم. توی grid view انجام دادم ولی label نه
نمیخوام مثله گرید ویو همش پیش هم باشه میخوام جدا جدا نشون بده بعد هر طوری هم ذخیره شده اونطوری نشون بده ساختارش به هم نریزه

aliblue
سه شنبه 22 مرداد 1392, 22:39 عصر
شما اول باید کار با item template در گریدویو را یاد بگیرید که چگونه به جای جدول پیشفرض خود گرید ویو، به شکل دلخواه نمایش دهید.(به کمک css) بعد در item template می توانید برای نمایش متن های ذخیره شده(که شامل کد های html نیز می باشند) از کنترل لیترال استفاده کنید.

amin750
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 10:31 صبح
راه دیگه ایی غیر از این راه هایی که دوستان گفتن وجود نداره؟؟؟
یعنی همه این سایت ها اینجوری مطلب میزارن؟؟؟

shima and pariya
جمعه 25 مرداد 1392, 11:25 صبح
فك نميكنم اينقد سخت باشه ها
كنترل رو ميزاريد و دقيقا مث تكس باكس داخل ديتابيس ذخيره ميكنيد خودش تگ هاي htmlرو اضافه ميكنه و وقت نمايش از ليبل استفاده ميكنيد و دوباره به همون فرمتي و استايل نشون ميده
من بارها و بارها ازش استفاده كرد.

amin750
جمعه 25 مرداد 1392, 13:00 عصر
فك نميكنم اينقد سخت باشه ها
كنترل رو ميزاريد و دقيقا مث تكس باكس داخل ديتابيس ذخيره ميكنيد خودش تگ هاي htmlرو اضافه ميكنه و وقت نمايش از ليبل استفاده ميكنيد و دوباره به همون فرمتي و استايل نشون ميده
من بارها و بارها ازش استفاده كرد.
آره ممنون
یه چند تا سمپل نگاه کردم فهمیدم

matrix0151
جمعه 25 مرداد 1392, 13:35 عصر
محتویات ckeditorرو به عنوان یه صفحه با فرمت htmlذخیره کن و آدرسش رو ذخیره کن تو دیتا بیس...موقع خوندن صفحه هم آدرس رو از دیتابیس بگیر و echoکن صفحه رو