PDA

View Full Version : مبتدی: چگونه میتوانم در کنترل RadGrid یک ستون چک باکس قرار دهم؟

مینا تنها
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 11:53 صبح
سلام. من یک صفحه ایجاد کردم با کنترل radgrid که اطلاعات سوالات پاسخ داده شده و نشده را از طریق اتصال به بانک در آن قرار داده ام.حال می خواهم یک ستون چک باکس برای مشخص کردن اینکه اطلاعات نشان داده شود یا نه را قرار دهم.چگونه اینکار را بکنم؟؟؟

مینا تنها
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 12:25 عصر
کسی نیست جواب بده؟؟
لطفا

mohsen_popo
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 13:44 عصر
از این کد استفاده کنید ببینید جواب میده...

<telerik:GridTemplateColumn DataField="useemail" DataType="System.Boolean" UniqueName="useemail" HeaderText="Email">

درضمن اگر به سایت http://www.telerik.com هم سربزنید خوبه.. موفق باشید..

مینا تنها
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 09:33 صبح
با این گزینه گذاشتم:<telerik:GridCheckBoxColumn , حالا چطوری و تو کدوم تابع چک باکس ها شرط بزارم که اگه انتخاب شدن مقدار سطری که این چک باکس در آن است نشان ندهد یا بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مینا تنها
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 11:35 صبح
ز این کد استفاده کردم در قسمت <column>

<telerik:GridTemplateColumn DataField="useemail" DataType="System.Boolean" UniqueName="useemail" HeaderText="Email">
حالا چطوری بگم اگر انتخاب شده بود یکی از ستون ها را نشان ندهد؟؟؟

mohsen_popo
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 21:55 عصر
حالا چطوری بگم اگر انتخاب شده بود یکی از ستون ها را نشان ندهد؟؟؟ منظور شما دقیقا چی ؟؟؟ ستون که مال همه ی سطر هاست.....

میشه کاری کرد که اگر چک باکسی انتخاب شده بود اون سطر نمایش نده اما ستون نه .... چون ستون مال همه سطر هاست؟؟

پییشتر توضیح بدید ممنون میشم...

مینا تنها
شنبه 26 مرداد 1392, 10:16 صبح
حالا چطوری بگم اگر انتخاب شده بود یکی از ستون ها را نشان ندهد؟؟؟ منظور شما دقیقا چی ؟؟؟ ستون که مال همه ی سطر هاست.....

میشه کاری کرد که اگر چک باکسی انتخاب شده بود اون سطر نمایش نده اما ستون نه .... چون ستون مال همه سطر هاست؟؟

پییشتر توضیح بدید ممنون میشم...

میخوام تو این پروژم اگر تیک چک باکس و زدم یک فیلد(ستون) از یک سطر را به کاربرانی که سایت را میبینند نشان ندهد.نه تمام مقدار یک ستون.

mohsen_popo
شنبه 26 مرداد 1392, 18:50 عصر
در کل منظورتون اینه که اگر تیک خورده باشه اون سط رو کلا از دید کاربر مخفی کنه...

وقتی دارید از بانک مجموع فیلد ها رو Select می کنید ... بگید اونایی که تیک داره رو نمایش نده ..راحته... چیز خاصی نداره....

فقط به چه زبانی Select میکنید .. ADO ,,, LINQ,,,,EF... اگر مشکلی داشتید بگید تا تیکه کدشو بزارم...

مینا تنها
دوشنبه 28 مرداد 1392, 09:23 صبح
من فیلد true false را از نوع بیت در sql server گذاشتم.مقدار اولیه false. حالا در rad grid وقتی ویرایش را میزنم تا فیلدهایم را تغییر دهم . میخواهم مقدار check box هم تغییر دهم و مقدار آن یا true یا false...در خود چک باکس خصوصیت checked یه شرط باید بزارم آن شرط چیه؟؟؟؟