PDA

View Full Version : دیزاین سایت

shahin69
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 12:41 عصر
سلام و خسته نباشید
دوستان دارم یه سایت نوبت دهی مطب پزشکی درست میکنم
ولی نمیدونم شکل ظاهری سایت به چه صورت دربیارم
تو اینترنت هم هر چی میگردم که یه الگو یا یه ایده خوب به چشم بخور متاسفانه گیرم نیومد

میخوام به صورت یک نرم افزار تحت وب درش بیارم ممنون میشم بگید از چه رنگبندی
و از چه طرحی استفاده کنم؟؟؟

mehbod.rayaneh
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 12:54 عصر
سلام
با یه نفر گرافیست همکاری کنید!
موفق باشید!

s2/mri
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 13:38 عصر
سلام

تو منابع فارسی که مطمئنن چیز چشم گیری پیدا نمیشه.

اینا رو تو گوگل سرچ کن

clinic web templates و Pharmacy web template

اینم یه سایت http://www.websitetemplatesonline.com/free-template/clinic/templateinfo.html

بیشتر سعی کن از رنگ ابی و سفید و کمی سبز استفاده کنی که حس تمیزی به کار میده

موفق باشید

refugee
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 19:49 عصر
اینجاست که روانشناسی رنگ ها میاد به سراغ ادم .
البته باید طراح باشید تا بفهمین از چه ترکیب رنگی استفاده کنید .

اگه دقت کرده باشین تو بیمارستان ها از 3 رنگ بیشتر استفاده میکنند . ( ابی - سبز - سفید )

رنگ ابی لباس مریض ها و رنگ سبز هم رنگ لباس جراعان و رنگ سفید هم که لباس پرستار ها است .

پس میتونید از ترکیب رنگ های خوب بیمارستان استفاده کنید . ( پیشنهاد من ابی سفید است )

برای محیط سی ام اس هم پیشنهادم سبز - سفید است ( اینجوری دکتره حس انجام وظیفه داره , چون لباس خودشم سبز است تو ببیمارستان و بیشتر با سبز سر و کله میزنه )

اما سعی کنید از سبز پسته ای استفاده کنید تا سبز معمولی و پررنگ و زنده و همچنین از ابی اسمانی استفاده کنید تا ابی پررنگ و زننده , بجای سفید هم میتونید یکم تیره ترش کنید مثلا : #efefef فکر کنم انتخاب مناسبی باشه , چشم خسته نمیشه .

خوب بود ؟ ( خوشت اومد از تحلیلم تشکر فراموش نشه :لبخند: )

qartalonline
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 19:59 عصر
سایت زیر رو میتونید ببینید (یکی از نمونه کارهای منه) مربوط به دندان پزشکیه :
http://irden.ca (http://irden.ca/)

meysam1366
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 20:32 عصر
اینجاست که روانشناسی رنگ ها میاد به سراغ ادم .
البته باید طراح باشید تا بفهمین از چه ترکیب رنگی استفاده کنید .

اگه دقت کرده باشین تو بیمارستان ها از 3 رنگ بیشتر استفاده میکنند . ( ابی - سبز - سفید )

رنگ ابی لباس مریض ها و رنگ سبز هم رنگ لباس جراعان و رنگ سفید هم که لباس پرستار ها است .

پس میتونید از ترکیب رنگ های خوب بیمارستان استفاده کنید . ( پیشنهاد من ابی سفید است )

برای محیط سی ام اس هم پیشنهادم سبز - سفید است ( اینجوری دکتره حس انجام وظیفه داره , چون لباس خودشم سبز است تو ببیمارستان و بیشتر با سبز سر و کله میزنه )

اما سعی کنید از سبز پسته ای استفاده کنید تا سبز معمولی و پررنگ و زنده و همچنین از ابی اسمانی استفاده کنید تا ابی پررنگ و زننده , بجای سفید هم میتونید یکم تیره ترش کنید مثلا : #efefef فکر کنم انتخاب مناسبی باشه , چشم خسته نمیشه .

خوب بود ؟ ( خوشت اومد از تحلیلم تشکر فراموش نشه :لبخند: )

سلام دوست عزیز

واقعا پیشنهاد خیلی خوبی دادید به این دوستمون

نگاه شما نگاه زیباییه

موفق باشید

titreaval
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 20:44 عصر
ببخشید متن شما را کامل نخواندم

سایت باید دارای سادگی خاص باشد
که هنگام استفاده از سایت در فضای پر تنش احساس آرامی به افراد بدهد
در عین حال , حس دکتر ها و شخصیت آنها از شجاعت . متانت . برتری و الهی ترکیب شده

از تصویر زیاد استفاده نشود بهتر است
رنگ ها بر اساس اهمیت از نظر من

سفید
آبی رنگ همین سایت نه رنگ بیماران که هزاران بار منشی و دکتر از این رنگ دیده و زده شدند
سیاه : متانت آرامش افسردگی : نه زیاد نه کم آما باشد
سبز . تا می تونی استفاده نکن یا اگر استفاده می کنی آبی استفاده نکن : این دو رنگ کنار هم خوب نیست . بعد سبز هم بر اساس مطلب فوق (رنگ لباس پزشک و بیمار نباشد)

هدر باید از یک تصویر لوگو و گوشی پزشکی استفاده گردد با متن عنوان در سایز (بر حسب تاهوما) 14 که نه بزرگ باشد تا احساس زدگی کند و نه کوچک که خسته کننده باشد ...

tadayoni
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 00:38 صبح
دوست عزیز باید با طراح همکاری کنید
برای هر کاری باید هزینه کرد
بدید یه طراح واستون یه قالب استاندارد و خوب بزنه

refugee
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 11:54 صبح
سلام دوست عزیز

واقعا پیشنهاد خیلی خوبی دادید به این دوستمون

نگاه شما نگاه زیباییه

موفق باشید
مرسی :قلب:

ببخشید متن شما را کامل نخواندم

سایت باید دارای سادگی خاص باشد
که هنگام استفاده از سایت در فضای پر تنش احساس آرامی به افراد بدهد
در عین حال , حس دکتر ها و شخصیت آنها از شجاعت . متانت . برتری و الهی ترکیب شده

از تصویر زیاد استفاده نشود بهتر است
رنگ ها بر اساس اهمیت از نظر من

سفید
آبی رنگ همین سایت نه رنگ بیماران که هزاران بار منشی و دکتر از این رنگ دیده و زده شدند
سیاه : متانت آرامش افسردگی : نه زیاد نه کم آما باشد
سبز . تا می تونی استفاده نکن یا اگر استفاده می کنی آبی استفاده نکن : این دو رنگ کنار هم خوب نیست . بعد سبز هم بر اساس مطلب فوق (رنگ لباس پزشک و بیمار نباشد)

هدر باید از یک تصویر لوگو و گوشی پزشکی استفاده گردد با متن عنوان در سایز (بر حسب تاهوما) 14 که نه بزرگ باشد تا احساس زدگی کند و نه کوچک که خسته کننده باشد ...

میگم ها اگه دکتر و پرستار از کارش زده بشه بخاطر رنگ اطرافش دیگه کار نکنه بهتره ...

اونی که میره سراغ رشته پزشکی همه جوانب و رنگ و محیط بیمارستان و سرو کله زدن با مریض و .. رو مد نظر میگیره و چون به پزشکی علاقه داره میره سراغ این کار ( پس از کارش و رنگ لباسش هیچوقت زده نمیشه , بلکه با دیدن رنگ لباسش و عکس های بیمارستان و .. به کارش بیشتر عشق می ورزد )

بطور مثال خودت رو مد نظر بگیر : ایا با دیدن برنامه دریم ویور و یا کتاب های برنامه نویسی از این رشته زده میشی ؟ (اگه زده میشین , پیشنهاد میکنم از همین امروز برنامه نویسی و طراحی رو بذارید کنار , چون شما علاقه ای ندارین و ظاهرا از روی اجبار اومدین و یا شایدم تفنونی )